Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
10. sep 2010

@lenica81 ja bych dala overal 80 😉

garonka
10. sep 2010

drahy na súťaži skončil na treťom mieste 😉 som na neho veľmi hrda, ale cena je dosť smiešna, kufrík naradia v hodnote 50 € 😅

olifcek
10. sep 2010

@garonka 😅

garonka
10. sep 2010

@olifcek ak vam bude treba niečo opraviť opravara nevolajte, budeme mať senzačny kufrík 😀 😀 😀

zoska
10. sep 2010

cafte
ja len na skok, striedame sa pri malej s mm, asi zubky ju trapia, napapana je uz aj prso odmieta a place, dala som gelik na zubky ale nic...
chudatko neviem jej pomot, az mi je do revu ked ju pocujem...teraz m mm vystriedal, lebo uz sa nedalo 😢
@rivatha telacinu budem z obchodu mat, je tu jedno masiarstvo a tam maju stale napis, ze maju cerstvu telacinu
@garonka tak dnes sme mali rovnaky obedik, teda nase deticky, u nas to islo jedna radost, pusu otvarala az som pridat musela do misky, a to som myslela ze bude aj na zajtra
a zabudla som privitat @theanavi tak ahojky, vitaj medzi nami 🙂

suzon78
10. sep 2010

@maminnka ĎAKUJEM 😉 máme sa fajn, malá už aj zabudla, že spadla 🙂 ale určite som opatrnejšia, inak mamka asi fakt zabudla, lebo ja mám jazvu nad perou a síce som nespadla jej , ale susede, ktorá ma strážila a bola to viac ako metrová výška zo susedovho múrika a vraj mi krv tak tiekla, že si mama myslela, že som prišla o oko, napadlo ma to až dnes, jazva pripomenula 😀 ale radšej som jej nič nehovorila, nemienim sa provokovať 😉

suzon78
10. sep 2010

@zoska ďakujem už sme kúpili do neho aj fusak a pršiplášť 😵 😉 tak sa teším na prechádzky v novom fáre 😉

suzon78
10. sep 2010

@maminnka jééééj a gratulujem k slovku mama 😵 😵 😵

zoska
10. sep 2010

no malá už spinka, chudatentko, asi od vysilenia, odkvecla mi na rukach ked som ju drzala, lebo mm sa zacal obliekat ze ideme na pohotovost, lebo sme ju nevedeli utisit vyse 20minut, az sa zachadzala od revu
boze, to bude asi velmi zla noc ☹
hlavne nech je v poriadku anjelicek moj

suzon78
10. sep 2010

@zoska a čo sa deje? Zúbok? Nemá ale teplotu?

svetlankat
10. sep 2010

@zoska juj moja to je mi luto, ze sa tak trapite, skusalato hryzatko z chladnicky, nas to casto aspon na chvilonku upokoji, aj ked nie na dlho. My gelik nedavame vobec, moja dr vravela, ze to vzdy pomoze len na chvilku, ze je dobre hopouzivat ked ide bao spinkat, aby zaspinkalo. Ale neviem. My to zatial zvladame bez. Ale klop klop klop mame urcite lahsi priebeh ako vy. Tak nech aspon noc je lepsia

svetlankat
10. sep 2010

@theanavi vitaj

zoska
10. sep 2010

@svetlankat
@suzon78
asi zubky, ja neviem co ine, teplotu mala po odratani 37st. to asi len z toho placu
som sa vylakala,zasa mi to pripomenulo obdobie koliky z prvych mesiacov ☹

no ale uz spinka, mm uz vysiel zo sprchy tak s idem venovat 😉
zajtra ideme kuk na jednu karate sutaz do Šiah, tam asi nie je nikto od nás, že? zeby som dalsie stretko spachala 😀
papa,
sladke sny 😅 😉

blumka
10. sep 2010

@zoska, chudatko male...ako vam pomoct.. ☹

olifcek
10. sep 2010

@zoska zoska skus jej davat i vlhcenu utierku alebo navlhcenu bavlnenu plienku, to pomaha

svetlankat
10. sep 2010

@zoska dobru,asi to budu tie zubky, oni sa prerezu a bude dobre, aspon na chvilku

zoska
10. sep 2010

@blumka zlata si, teraz ked neviem co ju trapi tak sa radit neda, ale inak si vzdy poklad, cos tyka rád 😉 🙂
@olifcek dakujem, skusimnamocit plienocku do studenej vody a dam jej ju, mozno sa ukludni aspon nachvilku, ale velmi dufam, ze v noci ked sa zobudi tak taky plac uz nespusti 😔

babule a teraz uz fakt padam k muzikovi
majte sa krasne

theanavi
10. sep 2010

@zoska ďakujem ste zlaté 🙂

theanavi
10. sep 2010

@svetlankat ďakujem 😵

granado
10. sep 2010

@lienka2 nie ste ani my eštenemame 😉

granado
10. sep 2010

@zoska a mate to taketo besne iba dnes alebo to je dlho takto?

avaka
10. sep 2010

cafte 🙂 ,
@zoska ,no tak si s muzikom uzite a dufam,ze Nely bude o.k 🙂
Na, este stale zubky nejdu a vraj mm mal az v 11 mesiacoch,to mne sa uz vtedy snad aj kazili..
😅
Inak uspaval som od 19:20 do 20:50,uz som tak aj 2x zdriemla,E sa vobec nemohla ukludnit nejako...neviem,ci uz nebola dlho hore,mozno sme presvihli pravy cas na spanie..
a sice este neopakuje slabiky po mne,ale z 2.tyzden si stale rozprava vééé bééé vééé bééé,tak jej vravim,ze Vb uz nie je,nech povie mama,ale nechce..a potom dookola a a ááááá a a a áááá aa a a ááááááá
Kupila som aj pohankove chrumky.co davala maminnka link,tak vyskusame.Zeleninka dnes asi 7 malilinkych lyziciek,ale aspon hruska s nektarinkou isla 🙂 ,ked je ovocie sladke zrele,tak ide..
Vecer sme mali zase zachvat rehotu a tak sa blbla,ze mi zaskrabla do vnutra nosa,az mi krv tiekla.. 😅
@laxity,my tiez mame povel Ela aááá sup,zase som aj doma skusala a vidiet ako krasne reaguje na to 😵
Baby,ja to maso asi nezozeniem,telacie u nas nikde,muz bol aj v tescu,co myslim Lenka radila,tam vraj nic...Mam kuoit jahnacie?to maju,hovaadzinu moc nechcem...A dnes som volala znamej,co maju zajace a vraj im zacali kapat,tak ee 😒
@jja,tak folkloristka 🙂 ,my mozno zajtra vybehneme kuknut 🙂

svetlankat
10. sep 2010

dobur noc baby, idem si aj ja lahnut

svetlankat
10. sep 2010

@jaja32 vsetko naj naj naj

maminnka
10. sep 2010

@suzon78 si zlata 🙂 bolo to jasne "mama", uz to viackrat povedala, ale myslim, ze nevedomky...

maminnka
10. sep 2010

@avaka nemas v blizkosti Metro? tam maju kvalitne maso, aj kralika.

avaka
10. sep 2010

@maminnka ,vazne,super,tak muza poslem,on chodieva kade tade,dakujem 🙂

blumka
11. sep 2010

Oh my God, zacalo obdobie preco 🙄 mamka a co to je? obrus? a mozem po nom chodit? nie. a preco? lebo po obruse sa nechodi a preco sa nechodi, lebo obrus sa dava na stol a preco sa dava na stol? aby bol pekny stol a preco bude pekny stol? aby sme mali pekne v kuchyni a preco bude pekne v kuchyni? aby sme sa dobre citili a preco aby sme sa dobre citili? a tu mi dosli slova 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre