• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
11. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz takmer pobaleniiii..mm ma malicko, ja kusok viac ale oliv...mm, ze ci celu komodu som jej vzala :grinning:
11. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre chlapcekov, uuuzasneeeeeeeeeeee...na zimu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2479543
11. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plno overalov za paradne ceny

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-zimne-overaly-kombinezy/

tak pa zatial baby :dizzy_face:
11. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, stastnu cestu a pekny pobyt :wink:
11. sep 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka prajem prijemne "preco?" obdobie... u nas stale pretrvava, len otazky su uz zlozitejsie... kam sa podeju zle bacily, co robia vitaminy v tele, ako funguje televizor...
11. sep 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bujaka zienky, prajem pekny den :slight_smile: Prsi tu, tak asi pojdem zasa v dazdi na prechadzku, lebo neviem-neviem, ci by sme do vecera v zdravi prezili doma :grinning:

@blumka Fiiha, ucili sme sa o tomto obdobi, ale v reale to musi byt uplne ine :sweat_smile: Vtipne aj tazke zaroven. Tak pis kazdu novu prihodu, nech sa vopred na to pripravime :wink: Ak sa to da :grinning:

@olifcek Krasne sa majte a oddychni si tam. Budes mat zmenu :slight_smile:
11. sep 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Teeda, to normalne aby sa clovek denne vzdelaval v roznych oblastiach. Aspon budeme napredovat :sunglasses:
11. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka uz sa tesim :grinning: @rivatha niekedy mi dochadzaju aj nervy aj slova :grinning:
11. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@svetlankat dakujem, ze si si spomenula :slight_smile:
@blumka ..a preco dnes prsi? :grinning:
@olifcek prijemny pobyt
@maminnka Natalka uz asi tyzden hovori mama, mamama,mamamama :slight_smile: :wink: ...jasne, ze nie cielene,ale paci sa mi to a ked papa tak poviem ham :slight_smile:
11. sep 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To verim :grinning:
11. sep 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja som v zdravi prezila do obeda...mm zobral malu von,snad vydrzi aspon 30 minut,tak som si pri vas dala polievku a idem spratat riad,od rana varim...esteze mala pospinkala... a preco od rana varim? :grinning:
@maminnka ,veru u Vas su tie otazky na zlozitejsie odpovede.. :sweat_smile:
Veru @rivatha ma pravdu,uz aby sme sa zacali vzdelavat,nech mozeme odpovedat...

@blumka ,ved Tvoja Tete,je taka maska,ona si na vela odpovie aj sama.. :grinning:
@rivatha ,aj my chodime v dazdi von,ale ja uz som sa pripravila a kupila "in "gumaky :grinning: :sunglasses:

@olifcek ,pekny pobyt zelam a stretko teda bude?

11. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no ked uz neviem, pustim mu CD Zivot a spolu sa dozvieme, ako funguje co v tele. Lebo vcera ho napriklad zaujimalo, ako sa z jedla napokon stane h... :grinning: :grinning:
11. sep 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem makat,pekny dnik :slight_smile:
11. sep 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka :confused: :sweat_smile: :grinning: kurnik, musim sa zasobit DVDckami :grinning: u nas je teraz strasna zahada preco nevidi Terezka vzduch a burku :grinning: a nejde to pochopit, no :grinning:
joj, boli tu teraz naobed mm s troma kamaratmi co mu pomahaju malovat, ona najvacsi sef si sadla s nimi ku stolu a ujo ty sa ako volas? a ty druhy ujo? a ty? a mas deticky? a co to mas (mal obvaz na ruke)? a co robis? a ujo my mame julinku..no chlapi sa nemohli ani porozpravat :grinning:
11. sep 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka :grinning: :grinning:
"Bol raz jeden zivot" myslis? To sme s braskami velmi radi pozeravali :slight_smile:

@avaka Minule som mm akurat vravela, ze mi treba gumaky :sweat_smile: Nejake take by som aj kupila, keby mali vyberatelnu zateplenu vlozku. Je ti v tom pohodlne? Velmi ma to zaujima, asi vyskusam v obchode. Len aku bundu k tomu potom obleciem :confused: Jedine kupit podla farieb satnika :sweat_smile:

@blumka Ukecana slecna :sweat_smile:
11. sep 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Ano bol raz jeden zivot :slight_smile:

@blumka hehe, aka je spolocenska Tete :slight_smile:

@jaja32 vsakze je to krasne pocut, hoci clovek vie, ze to nie je take ozajstne "mama" :slight_smile:
11. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vies ako chodili oblecene zeny v NY ked prsalo? kostym a obute gumaky najroznejsich farieb :wink:
11. sep 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @jaja32 Ked nas David vravel vela baba, meme, mama, mm hned zartoval, ze to sa nerata :grinning: Ale suhlasim s vami, je to peknucke a nam sa to rata :dizzy_face: Teraz ma obdobie roznych melodii s aaaaa, takze na mama mozno zabudol chvilkovo :confused:

Inak, spozname to urcite, ked to bude zrazu vedome mama? :slight_smile:
11. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Booozinku :confused: :rolling_eyes: :grinning: Na taketo faux pas som makka :grinning:
11. sep 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja viem presne kedy povedala terezka vedome mama a mierila tym na mna. Bolo to presne 24.12. 2008 :wink: Dovtedy bolo mama vsetko mozne aj nemozne ale vtedy sa tak na mna zadivala normalne uz len chybala ta ziarovecka nad jej hlavou ako v rozpravkach byva, co jej bliklo, ze ja som mama a odvtedy to uz bolo len oslovenie na mna :wink:
no a tie gumaky, bolo to prakticke, po vonku v gumakoch a v kancelarii sa prezuvali do lodiciek :grinning: tam su ludia odvaznejsi, nehanbia sa za to co si daju na seba, aj ked castokrat je to bez vkusu...no amerika :grinning:
11. sep 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To si dostala krasny darcek :dizzy_face: Tak to verim spoznam teda aj ja :slight_smile: Obcas musime nadhodit, ze maminka je mama :grinning:

No jo, Amerika. Ja by som sa tak necitila dobre ani pekne, hoci tomu prakticnu v tom rozumiem.
11. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no ja som chodila do roboty aj hodinu, 45 minut v metre a 15 aj viac pesi a teda radsej som riskla mokre tenisky ako si obut gumaky :grinning:
11. sep 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak... pricina dvoch neprespatych dni a noci je vonku :slight_smile:
11. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Tak uz bude lepsie :slight_smile:

@blumka To si mala poriadny vylet do robotky teda.
11. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,no veru tieto moje nie su zateplene... :unamused: ,ale ak budem s nimi spokojna,urcite kupim aj nieco lepsie :wink: ,ja som ich predvcerom zbadala a hned mi zaplo,ze mi treba.. :sunglasses: Inak k tomu sa da obliect nahodou aj sportovo-elegantne,mne by sa pacil taky plast k tomu..no ale urcite nebudem teraz satnik prisposobovat...Ja mam taku bundu kozenkovu,tak dam k tomu a obtiahnute rifle,alebo leginy..sal....to sa tiez nosi..

@blumka ,ja som sice nebola v Amerike,ale znamy,co vraveli aj v UK,co ziju,vraj v pohode....a tiez zehlenie vraj nehrozi..ale tam je to ine,tam na teba hlavne nikto necumi so spadnutou sankou a toto ja nemusim,nie ze by som bola nejaka vystredna,ale ked ma niekto na mna cumiet,ja som schopna potom nenosit,co som si kupila... :sweat_smile:
Ja uz sa tesim,ked budeme s E brazdit mlaky,tak nam kupim obidvom take farebne... :dizzy_face: Terez mam len cierno sede kockove gumky :dizzy_face:

@blumka Ta Tete este musi aj mama povedat na vianoce,no nech je hviezda :sunglasses:
11. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok