Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
olifcek
11. sep 2010
@blumka 😃 😃 😃
olifcek
11. sep 2010
uz takmer pobaleniiii..mm ma malicko, ja kusok viac ale oliv...mm, ze ci celu komodu som jej vzala 😃
olifcek
11. sep 2010
pre chlapcekov, uuuzasneeeeeeeeeeee...na zimu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2479543
olifcek
11. sep 2010
plno overalov za paradne ceny

http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-zimne-ove...

tak pa zatial baby x-)
blumka
11. sep 2010
@olifcek, stastnu cestu a pekny pobyt 😉
maminnka
11. sep 2010
@blumka prajem prijemne "preco?" obdobie... u nas stale pretrvava, len otazky su uz zlozitejsie... kam sa podeju zle bacily, co robia vitaminy v tele, ako funguje televizor...
rivatha
11. sep 2010
Bujaka zienky, prajem pekny den 🙂 Prsi tu, tak asi pojdem zasa v dazdi na prechadzku, lebo neviem-neviem, ci by sme do vecera v zdravi prezili doma 😃

@blumka Fiiha, ucili sme sa o tomto obdobi, ale v reale to musi byt uplne ine :-N Vtipne aj tazke zaroven. Tak pis kazdu novu prihodu, nech sa vopred na to pripravime 😉 Ak sa to da 😃

@olifcek Krasne sa majte a oddychni si tam. Budes mat zmenu 🙂
rivatha
11. sep 2010
@maminnka Teeda, to normalne aby sa clovek denne vzdelaval v roznych oblastiach. Aspon budeme napredovat 😎
blumka
11. sep 2010
@maminnka uz sa tesim 😃 @rivatha niekedy mi dochadzaju aj nervy aj slova 😃
jaja32
11. sep 2010
ahojte
@svetlankat dakujem, ze si si spomenula 🙂
@blumka ..a preco dnes prsi? 😃
@olifcek prijemny pobyt
@maminnka Natalka uz asi tyzden hovori mama, mamama,mamamama 🙂 😉 ...jasne, ze nie cielene,ale paci sa mi to a ked papa tak poviem ham 🙂
rivatha
11. sep 2010
@blumka To verim 😃
avaka
11. sep 2010
ahojte 🙂
tak ja som v zdravi prezila do obeda...mm zobral malu von,snad vydrzi aspon 30 minut,tak som si pri vas dala polievku a idem spratat riad,od rana varim...esteze mala pospinkala... a preco od rana varim? 😃
@maminnka ,veru u Vas su tie otazky na zlozitejsie odpovede.. :-N
Veru @rivatha ma pravdu,uz aby sme sa zacali vzdelavat,nech mozeme odpovedat...

@blumka ,ved Tvoja Tete,je taka maska,ona si na vela odpovie aj sama.. 😃
@rivatha ,aj my chodime v dazdi von,ale ja uz som sa pripravila a kupila "in "gumaky 😃 😎

@olifcek ,pekny pobyt zelam a stretko teda bude?

maminnka
11. sep 2010
@rivatha no ked uz neviem, pustim mu CD Zivot a spolu sa dozvieme, ako funguje co v tele. Lebo vcera ho napriklad zaujimalo, ako sa z jedla napokon stane h... 😃 😃
avaka
11. sep 2010
@maminnka 😃 😃
avaka
11. sep 2010
no idem makat,pekny dnik 🙂
blumka
11. sep 2010
@maminnka =-) :-N 😃 kurnik, musim sa zasobit DVDckami 😃 u nas je teraz strasna zahada preco nevidi Terezka vzduch a burku 😃 a nejde to pochopit, no 😃
joj, boli tu teraz naobed mm s troma kamaratmi co mu pomahaju malovat, ona najvacsi sef si sadla s nimi ku stolu a ujo ty sa ako volas? a ty druhy ujo? a ty? a mas deticky? a co to mas (mal obvaz na ruke)? a co robis? a ujo my mame julinku..no chlapi sa nemohli ani porozpravat 😃
rivatha
11. sep 2010
@maminnka 😃 😃
"Bol raz jeden zivot" myslis? To sme s braskami velmi radi pozeravali 🙂

@avaka Minule som mm akurat vravela, ze mi treba gumaky :-N Nejake take by som aj kupila, keby mali vyberatelnu zateplenu vlozku. Je ti v tom pohodlne? Velmi ma to zaujima, asi vyskusam v obchode. Len aku bundu k tomu potom obleciem =-) Jedine kupit podla farieb satnika :-N

@blumka Ukecana slecna :-N
maminnka
11. sep 2010
@rivatha Ano bol raz jeden zivot 🙂

@blumka hehe, aka je spolocenska Tete 🙂

@jaja32 vsakze je to krasne pocut, hoci clovek vie, ze to nie je take ozajstne "mama" 🙂
blumka
11. sep 2010
@rivatha vies ako chodili oblecene zeny v NY ked prsalo? kostym a obute gumaky najroznejsich farieb 😉
rivatha
11. sep 2010
@maminnka @jaja32 Ked nas David vravel vela baba, meme, mama, mm hned zartoval, ze to sa nerata 😃 Ale suhlasim s vami, je to peknucke a nam sa to rata x-) Teraz ma obdobie roznych melodii s aaaaa, takze na mama mozno zabudol chvilkovo =-)

Inak, spozname to urcite, ked to bude zrazu vedome mama? 🙂
rivatha
11. sep 2010
@blumka Booozinku =-) 8-( 😃 Na taketo faux pas som makka 😃
blumka
11. sep 2010
@rivatha ja viem presne kedy povedala terezka vedome mama a mierila tym na mna. Bolo to presne 24.12. 2008 😉 Dovtedy bolo mama vsetko mozne aj nemozne ale vtedy sa tak na mna zadivala normalne uz len chybala ta ziarovecka nad jej hlavou ako v rozpravkach byva, co jej bliklo, ze ja som mama a odvtedy to uz bolo len oslovenie na mna 😉
no a tie gumaky, bolo to prakticke, po vonku v gumakoch a v kancelarii sa prezuvali do lodiciek 😃 tam su ludia odvaznejsi, nehanbia sa za to co si daju na seba, aj ked castokrat je to bez vkusu...no amerika 😃
rivatha
11. sep 2010
@blumka To si dostala krasny darcek x-) Tak to verim spoznam teda aj ja 🙂 Obcas musime nadhodit, ze maminka je mama 😃

No jo, Amerika. Ja by som sa tak necitila dobre ani pekne, hoci tomu prakticnu v tom rozumiem.
blumka
11. sep 2010
@rivatha no ja som chodila do roboty aj hodinu, 45 minut v metre a 15 aj viac pesi a teda radsej som riskla mokre tenisky ako si obut gumaky 😃
maminnka
11. sep 2010
tak... pricina dvoch neprespatych dni a noci je vonku 🙂
blumka
11. sep 2010
@maminnka zub!
rivatha
11. sep 2010
@maminnka Tak uz bude lepsie 🙂

@blumka To si mala poriadny vylet do robotky teda.
avaka
11. sep 2010
@rivatha ,no veru tieto moje nie su zateplene... :-| ,ale ak budem s nimi spokojna,urcite kupim aj nieco lepsie 😉 ,ja som ich predvcerom zbadala a hned mi zaplo,ze mi treba.. 😎 Inak k tomu sa da obliect nahodou aj sportovo-elegantne,mne by sa pacil taky plast k tomu..no ale urcite nebudem teraz satnik prisposobovat...Ja mam taku bundu kozenkovu,tak dam k tomu a obtiahnute rifle,alebo leginy..sal....to sa tiez nosi..

@blumka ,ja som sice nebola v Amerike,ale znamy,co vraveli aj v UK,co ziju,vraj v pohode....a tiez zehlenie vraj nehrozi..ale tam je to ine,tam na teba hlavne nikto necumi so spadnutou sankou a toto ja nemusim,nie ze by som bola nejaka vystredna,ale ked ma niekto na mna cumiet,ja som schopna potom nenosit,co som si kupila... :-N
Ja uz sa tesim,ked budeme s E brazdit mlaky,tak nam kupim obidvom take farebne... x-) Terez mam len cierno sede kockove gumky x-)

@blumka Ta Tete este musi aj mama povedat na vianoce,no nech je hviezda 😎

Začni písať odpoveď...

Odošli