• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zoska uzi si to :wink:
21. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka no veru, leti to...i mne uz od utorka 17 bude svietit x;o) ale v skutocnosti som vzdy minus takmer tyzden x;o)
21. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam modre ako nezabudky :grinning:
blumi uz som si ta nasla :sunglasses:
21. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem asi z tych dnesnych nervakov sa mi este neda, ale neva aj tak zle spavam
21. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi, pozdrav draheho :grinning: :grinning:
olif, ja som raz nasla na nete taky program, tam som muslela zadat farbu oci vsetkych clenov rodiny a mi vygenerovalo ze moje deti budu mat na 75 % hnede, 15% zelene a 10% modre...ale aj z biologie si pamatam, ze hnede geny su najsilnejsie a zvyknu prebijat...no ale vidis priroda je vsemocna :wink:
21. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim ze druhe babo bude mat hnede, neviem to je len typ aj ked modre sa mi pacia viac
zuci a Ty kedy asi budes mat vsetky vysledky ?
katka mozno dostal upal alebo to z toho kolienka :wink:
21. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik jo...priroda sama vie, co je najlepsie...len by ma zaujimalo, preco sa nie vzdy narodi zdravy cloviecik :confused:

modre a zelene su prima x;O)
21. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda, po mojej mamine ma zas Simi na ofinke riadnu vrtulu. Musim niekedy pridat aktualne foto.
21. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, a mozno sa potreboval len vyventilovat...toto pocasie uz je na nervy, tak mozno aj na neho je to moc
21. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuci upal nie, prisli sme po 16h a bol malo na priamom slniecku a skoro stale mokre vlaska a na kolienko vo vode zabudol rychlo. No len dufam ze taka scena sa uz nebude opakovat. Keby ste ma videli s tym mojim uz brusiskom utekat=komicke. :confounded:
21. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ja hovorim, ze vsetko ma svoj zmysel ale my sme prilis maly aby sme ho chapali...zial niekedy je to tak :pensive:
21. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No najviac ma hneva to jeho spravanie k detom a pritom viem ze sa na ne vzdy tesi.Aj brusko mi stale hladka a bozkava.
21. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi pre tyzdnom som na ceskej tv pozerala taku reportaz, jedna mamicka rozpravala o chorom synovi a na zaver povedala pravdivu vetu: Zivot nam nie vzdy da to co chceme.
21. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, my mame suseda zhruba vo veku tvojho simiho...a tiez sa obcas sprava podobne..ono to je asi vekom...a dokonca som teraz niekde citala ze taketo spravanie deti,z e to je preto lebo inak nevedia dat najavo radost z toho ze maju ine deti okolo seba, tak sa zacnu sacat a podobne...
21. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano toto som pocula ale stale dookola mu hovorim ked ich ma rad nech ich pohladka. Slubi ze ano a o chvilku to uz nie je pravda.
21. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej ved bitkou sa vyznava laska :grinning:
aj ked sa hadame s partnermi ved inak sa tak lubime :sweat_smile:
21. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, hlavne je ze mu to dookola vravis...ved niekedy dospelemu treba milionkrat povedat :wink:
kocky lucim sa, drahy uz zavelil, ze ide sa spat...drzte palce aby tato noc bola ok :wink: dobruuu
21. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem robit ten puding :sunglasses:
21. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Dobru nocku uz aj ja sa poberem :pensive:
21. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik sladke snicky x;o)

zuci, zeby som draheho uvitala bitkou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

katka bru nocku x;O)

zuci i Ty keby si sla, tak sladke snenie x;O))

idem na ten puding, paq prach, paq sprska x;O)
21. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: idem aj ja uz hajusat uz konci aj fucik muzik ma alergiu...a dnes sme sa nebili :grinning: :grinning: :grinning:
olif pekne si este oddychni kym prijde a zajtra cely den postielka :wink:
21. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci a ja, ze si nieco pekne vtipne opat precitame x;o))))

no este sprska a mozem cakat drahusika x;o) necham ho ist rovno hajat, az si nebude prosit papat, lebo chudacik, osem hodin cestuje dnes....vlak, vlak, lietadlo, lietadlo, taxik....brr...

zajtra asi prevazne postielka bude....drahy sa bude starat, hech, o svoju zienku i babatko :wink: :wink:
21. aug 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tak bru nocku x;o)
21. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahusik uz prileteeeel juchuuu...tak idem supikom do tej sprsky...ale mam dost,..unavena som, akoby som ja cestovala, brr...i hlavku kusok citit zacinam....ale ved uz o chvilku budem hajat, takze pohodenka :wink: :wink:
21. aug 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankooo...spali sme celkom ok...ale sa mi dnes zda ze ma Tete tie sople este horsie :unamused: ...chudinka...uvidime do vecera co sa zmeni
22. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
prsii, huraaaaaaaa :slight_smile:
22. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko a este ako paradne prsi....super, jak sa tesim :slight_smile:
22. aug 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko pozeram ze v Bratislave prsi som zvedava kedy to pride na vychod u nas ani oblacika zatial :unamused:
22. aug 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok