• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@maminnka ,tak aj vy uz mate zubadla? :dizzy_face:
11. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka @rivatha @blumka aaano, prvy zub :slight_smile: a ja ze co ma tak bolia bradavky... vcera este nic, ani napuchnute dasienko, ani priesvitne a dnes cink :slight_smile:

@avaka aj ja sa chystam na gumaky: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9219391&tab=1
11. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka toto presne je na amerike dobre, ludia tam chodia poobliekani no fakt vselijako ale kazdy je na to zvyknuty, tam aj keby si vysla von vo vreci a dala si kos na hlavu tak by sa nik neobzeral za tebou :wink: na jednej strane je to fajn, ze ta hned kazdy neohovara a nevysmieva sa ale na druhej strane sa to zenie do extremu ked sa tam ludia jeden o druheho nezaujimaju uz vobec :wink:
11. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie su nadherneee :slight_smile: ,skoda,ze uz mam,ale vravim,ak budem nosit,este kupim,taketo farebne su uplne super.Ktore si si vybrala?
11. sep 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka tie zelene so sedmokraskami sa mi pacia :dizzy_face:
hlasim, mame dva zubky ani sme o nich nevedeli, ocko si všimol, že narastli ale som ja ale ťapa, že som si nič nevšímla veď ani ďasno nemal opuchnute nič a aj pekne spinka.

ahojte,ako sa máte?Dávid je zahlienený:frowning2:
11. sep 2010 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,ved prave Blumi,vsetko ma svoje za aj proti.My sme asi taky zlaty stred :dizzy_face:
11. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jej, gratulujeme..tak super...ved to je dobre ze si si nic nevsimla, lebo by si len nad tym rozmyslala..takto vysli a uz je hotovo :grinning:
@theanavi, chudatko, davas mu neico do nosteka? ci kasle?
11. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no a ja už som ho neustale sledovala a aha ho zuby na svete :grinning: ale rovno dva? troška soplikuje ale to neva :sweat_smile:
11. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka užasne gumaky kupim i ja ale fiha všetky su prekrasne len ktore vybrať :sunglasses: tie sedmokraskove sa ľubia aj mne
11. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ,takze dalsi zubaci :slight_smile:

@theanavi ,to robi toto pocasie... :angry:
11. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nekašle,ale soplí dosť,no dávam mu morskú soľ
11. sep 2010 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka to určite,ale chudáčik,zle sa mu spinká :frowning2:
11. sep 2010 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nooo hryzieme aj hryzatko o dušu :grinning:
11. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ,tieto dala link maminnka,ja by som si tam aj viacero vybrala :sweat_smile: ,ale neviem ako cislo by sadlo... :confused:
11. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ja by zobrala o čislo väčšie lebo dajak mi noha narastla :rolling_eyes: nič neoburem čo som nosila pred pôrodom :sweat_smile:
11. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa ja chystat na vychadzku,kym mala este spi,kukneme jarmok,aspon tak naotocku...otestujem gumaky.. :grinning:
11. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ,ved gumaky myslim mozu byt aj trosku vacsie..
11. sep 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som kupovala tak asi tiez vacsie a pripadne by som dala hrubu ponozku nech neni zima :confused: ci?
11. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,asi tak tiez :wink:
11. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje sipkove ruzenky spia od jednej :confused:
11. sep 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hi ta to jak? tobi dnes hajal 2x po 30 min a zaspal sam
ideme k vam tam sa vyspime :grinning:
11. sep 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no terezka dospavala skolku :grinning: uz je hore a juli neviem co robi :sweat_smile:
11. sep 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukiiiiii, malicka sa krasne hrajka s babinou i dedkom c;o)) pred chvilkou som ju nakojila aj sme ovocicko dali, a uz sa opat hrajka, blaboce, pretaca sa, lozi, hrajkaju sa, uzasni su x;o)) my sme s mm konecne po takmer roku /rok bude 19.09./, co sme spolu papali, hehe....o tyzden v nedelu mame vyrocie sobaaaaasa, a teda, na vlastnej svadbe sme naoposledy kludne spolu papali :wink:

nestiham docitat, idem z notaka mm, ale net mame cez mobil, ak by ste cosi na mna, prosim, napiste ma so zavinacom, alebo IP, nech urcite reagujem x;o))

@jja @avaka @maminnka @katina2209 aj dalsieeeeee ak chcete stretko, ja rada...

stretko v BA je mozne v piatok, ak vyhovuje
stretko TN je mozne v pondelok, ak vyhovuje

ak ee, dajte navrh, okrem stredy :wink:

nemame nabijacku a mm sa vybija mobil, hehe, nabijacka az zajtra budeeeeeee, ale ja sa este z mojho mobilu dnes asi prihlasim a urobim na vas kuk x;o)
11. sep 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :slight_smile: blahozelam k zubkom
11. sep 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@garonka veľká gratulácia :grinning:

@olifcek a kedy v piatok? Bo my máme plávanie takže nesľubujem ale rada by som sa pridala a podľa toho kde :confused:

a odkedy tak debatujú vaše detičky? Že mama, bebe, baba..... :confused: :confused: :confused:

moja Naty dnes spala iba 20 minút doobeda, ale na počudovanie bola celý deň úžasná, ani nezaplakala...ale o 18.30 to zalomila :grinning:
11. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jaj, vies co? Dohodnite sa,pls, ja dala piatok kvoli @katina2009, ale mne hoc i stvrtok vyhovuje...ak piatok, dajte cas, kedy najlepsie i miesto, hm? Len nech sa tam busom dostaneme
11. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek oki tak babule dajte nejaký čas a miesto a uvidíme čo a ako :slight_smile:
11. sep 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek príjemný pobyt...som ani nevedela, že si odcestovaná :slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. sep 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok