Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
11. sep 2010

@maminnka ,tak aj vy uz mate zubadla? 😵

maminnka
11. sep 2010

@avaka @rivatha @blumka aaano, prvy zub 🙂 a ja ze co ma tak bolia bradavky... vcera este nic, ani napuchnute dasienko, ani priesvitne a dnes cink 🙂

@avaka aj ja sa chystam na gumaky: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9219391&tab=1

blumka
11. sep 2010

@avaka toto presne je na amerike dobre, ludia tam chodia poobliekani no fakt vselijako ale kazdy je na to zvyknuty, tam aj keby si vysla von vo vreci a dala si kos na hlavu tak by sa nik neobzeral za tebou 😉 na jednej strane je to fajn, ze ta hned kazdy neohovara a nevysmieva sa ale na druhej strane sa to zenie do extremu ked sa tam ludia jeden o druheho nezaujimaju uz vobec 😉

avaka
11. sep 2010

tie su nadherneee 🙂 ,skoda,ze uz mam,ale vravim,ak budem nosit,este kupim,taketo farebne su uplne super.Ktore si si vybrala?

blumka
11. sep 2010

@maminnka tie zelene so sedmokraskami sa mi pacia 😵

garonka
11. sep 2010

hlasim, mame dva zubky ani sme o nich nevedeli, ocko si všimol, že narastli ale som ja ale ťapa, že som si nič nevšímla veď ani ďasno nemal opuchnute nič a aj pekne spinka.

theanavi
11. sep 2010

ahojte,ako sa máte?Dávid je zahlienený☹

avaka
11. sep 2010

@blumka ,ved prave Blumi,vsetko ma svoje za aj proti.My sme asi taky zlaty stred 😵

blumka
11. sep 2010

@garonka jej, gratulujeme..tak super...ved to je dobre ze si si nic nevsimla, lebo by si len nad tym rozmyslala..takto vysli a uz je hotovo 😀
@theanavi, chudatko, davas mu neico do nosteka? ci kasle?

garonka
11. sep 2010

@blumka no a ja už som ho neustale sledovala a aha ho zuby na svete 😀 ale rovno dva? troška soplikuje ale to neva 😅

garonka
11. sep 2010

@avaka užasne gumaky kupim i ja ale fiha všetky su prekrasne len ktore vybrať 😎 tie sedmokraskove sa ľubia aj mne

avaka
11. sep 2010

@garonka ,takze dalsi zubaci 🙂

@theanavi ,to robi toto pocasie... 😠

theanavi
11. sep 2010

@blumka nekašle,ale soplí dosť,no dávam mu morskú soľ

theanavi
11. sep 2010

@avaka to určite,ale chudáčik,zle sa mu spinká ☹

garonka
11. sep 2010

@avaka 😵 😵 😵 nooo hryzieme aj hryzatko o dušu 😀

avaka
11. sep 2010

@garonka ,tieto dala link maminnka,ja by som si tam aj viacero vybrala 😅 ,ale neviem ako cislo by sadlo... 😕

garonka
11. sep 2010

@avaka ja by zobrala o čislo väčšie lebo dajak mi noha narastla 🙄 nič neoburem čo som nosila pred pôrodom 😅

avaka
11. sep 2010

no idem sa ja chystat na vychadzku,kym mala este spi,kukneme jarmok,aspon tak naotocku...otestujem gumaky.. 😀

avaka
11. sep 2010

@garonka ,ved gumaky myslim mozu byt aj trosku vacsie..

blumka
11. sep 2010

ja keby som kupovala tak asi tiez vacsie a pripadne by som dala hrubu ponozku nech neni zima 😕 ci?

avaka
11. sep 2010

@blumka ,asi tak tiez 😉

blumka
11. sep 2010

moje sipkove ruzenky spia od jednej 😕

garonka
11. sep 2010

@blumka hi ta to jak? tobi dnes hajal 2x po 30 min a zaspal sam
ideme k vam tam sa vyspime 😀

blumka
11. sep 2010

@garonka no terezka dospavala skolku 😀 uz je hore a juli neviem co robi 😅

olifcek
11. sep 2010

kukiiiiii, malicka sa krasne hrajka s babinou i dedkom c;o)) pred chvilkou som ju nakojila aj sme ovocicko dali, a uz sa opat hrajka, blaboce, pretaca sa, lozi, hrajkaju sa, uzasni su x;o)) my sme s mm konecne po takmer roku /rok bude 19.09./, co sme spolu papali, hehe....o tyzden v nedelu mame vyrocie sobaaaaasa, a teda, na vlastnej svadbe sme naoposledy kludne spolu papali 😉

nestiham docitat, idem z notaka mm, ale net mame cez mobil, ak by ste cosi na mna, prosim, napiste ma so zavinacom, alebo IP, nech urcite reagujem x;o))

@jja @avaka @maminnka @katina2209 aj dalsieeeeee ak chcete stretko, ja rada...

stretko v BA je mozne v piatok, ak vyhovuje
stretko TN je mozne v pondelok, ak vyhovuje

ak ee, dajte navrh, okrem stredy 😉

nemame nabijacku a mm sa vybija mobil, hehe, nabijacka az zajtra budeeeeeee, ale ja sa este z mojho mobilu dnes asi prihlasim a urobim na vas kuk x;o)

jaja32
11. sep 2010

@garonka 🙂 blahozelam k zubkom

laxity
11. sep 2010

ahojte

@garonka veľká gratulácia 😀

@olifcek a kedy v piatok? Bo my máme plávanie takže nesľubujem ale rada by som sa pridala a podľa toho kde 😕

a odkedy tak debatujú vaše detičky? Že mama, bebe, baba..... 😕 😕 😕

moja Naty dnes spala iba 20 minút doobeda, ale na počudovanie bola celý deň úžasná, ani nezaplakala...ale o 18.30 to zalomila 😀

olifcek
11. sep 2010

@laxity jaj, vies co? Dohodnite sa,pls, ja dala piatok kvoli @katina2009, ale mne hoc i stvrtok vyhovuje...ak piatok, dajte cas, kedy najlepsie i miesto, hm? Len nech sa tam busom dostaneme

laxity
11. sep 2010

@olifcek oki tak babule dajte nejaký čas a miesto a uvidíme čo a ako 🙂

laxity
11. sep 2010

@olifcek príjemný pobyt...som ani nevedela, že si odcestovaná 🙂 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre