• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka aj ja blahozelam ku zubkom. To by si mala manzelovi daco kupit, lebo to sa robi, ze sa kupuje nieco tomu, kto objavi zubok.
11. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ahoj a v piešťanoch kedy?
11. sep 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@granado stvrtok? Utorok?
11. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma to fakt? to som nevedela ale jasne, že si niečo zasluži taky rozradosteny prišiel za mnou do kuchyne, že ,, Tobik ma zubky,, skoro mi spadla lyžica na zem, tak mu niečo pekne kupim :dizzy_face:
11. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma jej, to fakt? Mile to je... @garonka gratulujeeem!
11. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no tak zatial je mi to celkom jedno, nemam nič mimo plan.ja možem tak od 9.00 do neakej 14.00 potom utekam do školy pre školaka :wink:
11. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale soplikujeme :frowning2:
užite si krásny pobyt na zapade :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxity,za cely den Ti spinkala 20 minut? :confused: No mne ked spavala mala 30 minutovky,tak minimalne 3-4 za den,teraz spinka 2x,ale uzdlho :sunglasses: ani by tolko nevydrzala..Ale skor ma zaujalo,ze bola dobrucka,to u nas by bol iny cirkus... :sweat_smile:

@olifcek ,mne by pondelok vyhovoval...a hodinu,no neviem,zalezi o kolkej sa vy dostanete.Ja by som rada,ak by mala zrovna nespala,lebo ak niekde sadneme do vnutra,tak je hned hore..a Olivku radsej priprav na silny hlasovy prejav,dufam,ze Ti ju nevystrasime... :zipper_mouth:
@rivatha,vyskusane,chodilo sa super..co sme postretali znamych,tak 4 sa ma pytali na gumaky.. :sweat_smile:
11. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, kusok som nakukla.

vsetkym zubkarom gratulujeme. Prajeme lepsie spanie aspon na chvilocku, kym nepojdu dalsie.

my smm porcujeme masko co smednes doniesli od tatka. Troch zajacikov a 18 kg morku.Uz som odmrazila mraznicku a vyumyvala chladnicku, samozrejme ze mm pomohol. Tak idem. MM uz dofajcil, tak pokracujeme
11. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc nany, asi tu uz nikto nie je
11. sep 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej o tristvrte hodinky mame aj my 7 mesiacov. Jupi
11. sep 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby...

@svetlankat teda vsetko naj malej Miske... nech len radost robi... :wink:

mami, gari... super, ze mate zuby... :dizzy_face: my stale cakame... :pensive:

noc cudna precudesna... okolo 3/4 na 2 sa prebral a cca pol hodku si kecal, hral sa, krutil... potom zacal mrncat, ze chce papat, nadojcila som a bol hore do 3/4 na 4... :rolling_eyes: a potom do pol siedmej spinkal... mm povedal, kebyze tak spi, len bez tej prestavky akcnej... :sweat_smile:

my doma prerabame co to, takze teraz zijeme s malym v obyvaku, ale uz len buduci vikend nejake veci a hotovo... juuuuuuuuj, ale ci sa tesim... :dizzy_face:
12. sep 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera doobeda vybehla s Vilkom do eurovei kuknut, pospal mi taku polhodku a potom chudacik saaaaaaaaaaaaaaam zalomil, ako som varila, ani ten buchot mu nevadil... :sunglasses: a spal 2 hodky...

@olifcek to je ale zmena, ze... padne to dobre, ak si mozes aj nohy vylozit aspon na par chvil... ja by som sa asi tiez v piatok pridala... daj vediet, kedy cca dojdete... a kam hlavne... :wink:
12. sep 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne pondelok tiez vyhovuje, napis aky mate plan, kedy dojdete do TN, co planujete potom a my s @avaka sa uz doladime :slight_smile:
12. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko

@avaka jojo iba 20 minút...ale bola naozaj veľmi dobručká, vysmiata...na počudovanie :grinning: a zaspala o 18.30 a zobudila sa o 2.00 a potom o 6.00 a potom už len hoďka a sme hore ale ona zalomila ešte od 8.30-9.00 :slight_smile:

@selyma tak to ja by som už mala dostať šesť vecí :grinning: ....pretože dnes som objavila šiesty zúbok :grinning:

a to telacie mäso ste kupovali niektoré? nejaký tip...hlavne blaváčky :slight_smile:

dnes má Natálka mrkvu, cukinu, kuracie mäso a pohánku :dizzy_face:

a vaše zlatíčka? nech sa viem trochu inšpirovať :slight_smile:
12. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity my sme telacie kupili v terne...
12. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
gratulujem zubkacikom a vymesacniatkam :slight_smile: Ja som vam aj vcera zabudla napisat, ze nam zubcek odpuchol a tiez uz je vonku. Uvidime, ci sa zlepsia noci, alebo pojdu zasa dalsie :grinning:

@svetlankat Teeda, to budete mat plny mraziak maska pre Misku :sweat_smile: Nas uz caka vraj aj kuriatko domace u svokrovov a bude aj dalsi kralik, tak sa tesim. Zlati su, ze zhanaju, kde sa da :slight_smile: Mamina este kupi telacinku a tiez budem mat zasoby trochu a budem obmienat repertoar varenia pre mojho papkacika :grinning: Neviem, kam dam potom nase masko :grinning:

@lenica81 Nech sa dari pri prerabkach :wink:
12. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Jeeej, vam tie zubky rastu ako huby po dazdi :slight_smile: Mate zubkov ako 9-10 mesacni :slight_smile: Ja som inak take ze darcek za zubky nepocula teda doteraz :sweat_smile:

My dnes este treti den hokaido so zemiacikom, trosku mrkvicky. Dnes nedavam masko, vela dni po sebe uz mal. Pohanku mam doma, no nenapadlo mi dat ju Davidovi. Varis spolu so zeleninkou, a potom rozmixujes, ci inak?
12. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja tiež postupne zapĺňam mraziak pre Naty...len ešte tú telacinku a mám toho vcelku dosť :slight_smile: , veľa mrkvy, cukiny, zemiakov, králika....treba :grinning:

a gratuľujem k zúbku :slight_smile:
12. sep 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha prvý krát idem robiť...ale opýtam kamošky, ona robieva často :wink: aj hokaido som si u nej už vybavila :grinning:
12. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Aj my vam gratulujeme :wink:

Aj zemiaky mrazis? :confused: Ja mam cukinu, oranzovu tekvicu, masko, inak cerstve davam take ze mrkva, kalerab, zemiacik.
12. sep 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Tak nech sa ti mnamka podari. Potom daj inspirejsn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak kamoška to varí všetko spolu takú pol hoďku :slight_smile:
12. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha mrazím...bo mám to zo záhrady a keď už potom nebude, tak nebudem mať namrazené bo u nás sa to rýchlo minie aj zemiaky, aj mrkva....

ďakujem podobne :wink:
12. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenkz ja som tu nova mam doma 3mes. chrobacika a chcela by som len tak pokecat a nevjete,co sa to stalo s v poprade s nejakym dievcatkom. boye to jo hroyne nevjete nieco viac. ide totis o to ye sestra tam ma ist rodit a ma strach neviete nam poradit
12. sep 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienka211 ahoj ja nič neviem čo sa stalo, takže neporadím a pozdravujem 3-mesačného chrobáčika :slight_smile:
12. sep 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ahoj, je to skoda lebo ja som rodilav pp a bolo tam super.a teray meme strach no hlavne sestra. chrobacik posjela pusinky
12. sep 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienka211 a inak v každej nemocnici sa stavajú niekedy takéto zlé príbehy, ale nikto nie je dokonalý a aj doktor sa stane, že pochybý...neviem o čo ide o aký príbeh, ale myslím, že netreba to teraz tak brať, že už v tej nemocnici nebudem rodiť pretože.....na Antolskej v Bratislave tiež sa stali smutné príbehy...zomreli mamičky pri pôrode a rodí sa tam naďalej treba jednoducho veriť, že všetko dobre dopadne :wink: ...a keď má taký veľký strach, tak nech ide rodiť niekde inde, prípadne nech si doktora zaplatí :wink:
12. sep 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, takze, TN je jasny, prideme v pondelok, vyhovuje obed? okolo jednej? pri vodnikovi, hm? stal nedocitavam , nestihaaaaaaam, tak pls, odpoved so zavinacom alebo IP, Ba teda stvrtok, ci piatok? dohodnite sa pllllls, piestany este dam infooooo
12. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasne plati Oli. moje cislo mas, tak volaj, volaj... :slight_smile: ked budete odchadzat z NM prezvon aby sme sa mohli vychystat.
12. sep 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok