Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
11. sep 2010

@garonka aj ja blahozelam ku zubkom. To by si mala manzelovi daco kupit, lebo to sa robi, ze sa kupuje nieco tomu, kto objavi zubok.

granado
11. sep 2010

@olifcek ahoj a v piešťanoch kedy?

olifcek
11. sep 2010

@granado stvrtok? Utorok?

garonka
11. sep 2010

@selyma to fakt? to som nevedela ale jasne, že si niečo zasluži taky rozradosteny prišiel za mnou do kuchyne, že ,, Tobik ma zubky,, skoro mi spadla lyžica na zem, tak mu niečo pekne kupim 😵

olifcek
11. sep 2010

@selyma jej, to fakt? Mile to je... @garonka gratulujeeem!

granado
11. sep 2010

@olifcek no tak zatial je mi to celkom jedno, nemam nič mimo plan.ja možem tak od 9.00 do neakej 14.00 potom utekam do školy pre školaka 😉

garonka
11. sep 2010

@olifcek 😵 😵 😵 ale soplikujeme ☹
užite si krásny pobyt na zapade 😵 😵 😵

avaka
11. sep 2010

laxity,za cely den Ti spinkala 20 minut? 😕 No mne ked spavala mala 30 minutovky,tak minimalne 3-4 za den,teraz spinka 2x,ale uzdlho 😎 ani by tolko nevydrzala..Ale skor ma zaujalo,ze bola dobrucka,to u nas by bol iny cirkus... 😅

@olifcek ,mne by pondelok vyhovoval...a hodinu,no neviem,zalezi o kolkej sa vy dostanete.Ja by som rada,ak by mala zrovna nespala,lebo ak niekde sadneme do vnutra,tak je hned hore..a Olivku radsej priprav na silny hlasovy prejav,dufam,ze Ti ju nevystrasime... 🤐
@rivatha,vyskusane,chodilo sa super..co sme postretali znamych,tak 4 sa ma pytali na gumaky.. 😅

svetlankat
11. sep 2010

Caute baby, kusok som nakukla.

vsetkym zubkarom gratulujeme. Prajeme lepsie spanie aspon na chvilocku, kym nepojdu dalsie.

my smm porcujeme masko co smednes doniesli od tatka. Troch zajacikov a 18 kg morku.Uz som odmrazila mraznicku a vyumyvala chladnicku, samozrejme ze mm pomohol. Tak idem. MM uz dofajcil, tak pokracujeme

svetlankat
11. sep 2010

dobru noc nany, asi tu uz nikto nie je

svetlankat
11. sep 2010

Jeeej o tristvrte hodinky mame aj my 7 mesiacov. Jupi

lenica81
12. sep 2010

ranko baby...

@svetlankat teda vsetko naj malej Miske... nech len radost robi... 😉

mami, gari... super, ze mate zuby... 😵 my stale cakame... 😔

noc cudna precudesna... okolo 3/4 na 2 sa prebral a cca pol hodku si kecal, hral sa, krutil... potom zacal mrncat, ze chce papat, nadojcila som a bol hore do 3/4 na 4... 🙄 a potom do pol siedmej spinkal... mm povedal, kebyze tak spi, len bez tej prestavky akcnej... 😅

my doma prerabame co to, takze teraz zijeme s malym v obyvaku, ale uz len buduci vikend nejake veci a hotovo... juuuuuuuuj, ale ci sa tesim... 😵

lenica81
12. sep 2010

ja som vcera doobeda vybehla s Vilkom do eurovei kuknut, pospal mi taku polhodku a potom chudacik saaaaaaaaaaaaaaam zalomil, ako som varila, ani ten buchot mu nevadil... 😎 a spal 2 hodky...

@olifcek to je ale zmena, ze... padne to dobre, ak si mozes aj nohy vylozit aspon na par chvil... ja by som sa asi tiez v piatok pridala... daj vediet, kedy cca dojdete... a kam hlavne... 😉

jja
12. sep 2010

@olifcek mne pondelok tiez vyhovuje, napis aky mate plan, kedy dojdete do TN, co planujete potom a my s @avaka sa uz doladime 🙂

laxity
12. sep 2010

ránko

@avaka jojo iba 20 minút...ale bola naozaj veľmi dobručká, vysmiata...na počudovanie 😀 a zaspala o 18.30 a zobudila sa o 2.00 a potom o 6.00 a potom už len hoďka a sme hore ale ona zalomila ešte od 8.30-9.00 🙂

@selyma tak to ja by som už mala dostať šesť vecí 😀 ....pretože dnes som objavila šiesty zúbok 😀

a to telacie mäso ste kupovali niektoré? nejaký tip...hlavne blaváčky 🙂

dnes má Natálka mrkvu, cukinu, kuracie mäso a pohánku 😵

a vaše zlatíčka? nech sa viem trochu inšpirovať 🙂

lenica81
12. sep 2010

@laxity my sme telacie kupili v terne...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
12. sep 2010

@rivatha ja tiež postupne zapĺňam mraziak pre Naty...len ešte tú telacinku a mám toho vcelku dosť 🙂 , veľa mrkvy, cukiny, zemiakov, králika....treba 😀

a gratuľujem k zúbku 🙂

laxity
12. sep 2010

@rivatha prvý krát idem robiť...ale opýtam kamošky, ona robieva často 😉 aj hokaido som si u nej už vybavila 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
12. sep 2010

@rivatha tak kamoška to varí všetko spolu takú pol hoďku 🙂

laxity
12. sep 2010

@rivatha mrazím...bo mám to zo záhrady a keď už potom nebude, tak nebudem mať namrazené bo u nás sa to rýchlo minie aj zemiaky, aj mrkva....

ďakujem podobne 😉

zubrienka211
12. sep 2010

ahojte babenkz ja som tu nova mam doma 3mes. chrobacika a chcela by som len tak pokecat a nevjete,co sa to stalo s v poprade s nejakym dievcatkom. boye to jo hroyne nevjete nieco viac. ide totis o to ye sestra tam ma ist rodit a ma strach neviete nam poradit

laxity
12. sep 2010

@zubrienka211 ahoj ja nič neviem čo sa stalo, takže neporadím a pozdravujem 3-mesačného chrobáčika 🙂

zubrienka211
12. sep 2010

@laxity ahoj, je to skoda lebo ja som rodilav pp a bolo tam super.a teray meme strach no hlavne sestra. chrobacik posjela pusinky

laxity
12. sep 2010

@zubrienka211 a inak v každej nemocnici sa stavajú niekedy takéto zlé príbehy, ale nikto nie je dokonalý a aj doktor sa stane, že pochybý...neviem o čo ide o aký príbeh, ale myslím, že netreba to teraz tak brať, že už v tej nemocnici nebudem rodiť pretože.....na Antolskej v Bratislave tiež sa stali smutné príbehy...zomreli mamičky pri pôrode a rodí sa tam naďalej treba jednoducho veriť, že všetko dobre dopadne 😉 ...a keď má taký veľký strach, tak nech ide rodiť niekde inde, prípadne nech si doktora zaplatí 😉

olifcek
12. sep 2010

baby, takze, TN je jasny, prideme v pondelok, vyhovuje obed? okolo jednej? pri vodnikovi, hm? stal nedocitavam , nestihaaaaaaam, tak pls, odpoved so zavinacom alebo IP, Ba teda stvrtok, ci piatok? dohodnite sa pllllls, piestany este dam infooooo

jja
12. sep 2010

@olifcek jasne plati Oli. moje cislo mas, tak volaj, volaj... 🙂 ked budete odchadzat z NM prezvon aby sme sa mohli vychystat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre