Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
12. sep 2010

@svetlankat vsetko naj
zajtra idem dat Klaudike k obedu bananovu vyzivu. Stale ma len masko a zeleninku a uz to jeme mesiac tak ideme na obedik teraz bananik. Uz som jej dala ochutnat, ked som jedla a zjedla mi stvrtku. Mne uz neostalo. Tak zajtra ju potesim.

loginka
12. sep 2010

cafte, baby od kedy sa moze jogurt? mne dr na poradni hovorila ze uz mozem davat biely, no neviem, inak Lauri ma 9.6 kg a Domi 8.3, dokopy 18 kg 🙂
Dominika tiez dost zapeka, okrem toho berieme stale zelezo, vykaka sa len ked je rozbaleny a to sa chudak natrapi.

alex
12. sep 2010

ahojte, tak dnes ste toho veľa nepopísali, tak nemusím dočítavať ako včera v noci do druhej a to stále nemám dočítané všetko 😅
Inak zúbky sa už derú aj nám, jeden už aj cítiť, druhý zatiaľ len čiarka. Papáme už konečne dobre, veľmi Jakubkovi chutí, taký je zlatý, keď papá.
@blumka no to ,,poteší,, keď sa podarí vymazať pekné foto. To mne segra vymazala fotky zo svadby mojej, čo fotili. A to také fotky, ktoré nemal nikto, lebo jej frajer nám robil šoféra a bol s nami na fotení a fotil nás, ako nás fotia fotografi, tam bol len on a také krásne fotky porobil... ale existuje jeden program, ktorý ti vráti niektoré vymazané fotky z foťáku. Ja som to zistila až pol roka po svadbe, ale som to skúsila cez ten program a vytiahla som z tej karty fotky z našej svadby. Aj keď až od čepčenia, ale aspoň niečo. Len si už presne nepamätám názov toho programu. Niečo photo recover, tak skús vygoogliť 😉

alex
12. sep 2010

@loginka ja mám dojem, že až od 10.mesiaca, ale nie som si istá.

alex
12. sep 2010

@olifcek, rada sa pridám k stretku v BA, tak ak sa dohodnete na mieste a čase, tak napíš IP, alebo so zavináčom 🙂

svetlankat
13. sep 2010

@selyma dakujeme

svetlankat
13. sep 2010

dobre ranko. u nas noc v celku poho, papali sme dvakrat a od siestej sme hore lebo nas tatko zobudil pri odchode do prace. och ti chlapi

lenica81
13. sep 2010

ranko baby... nas v noci Vilko 3x zobudil, ale cucol a zaspal... 😔

@selyma ved po mesiaci mozes uz pridat druhy prikrm... ovocie na desiatu... 😉 a potom pokracovat v masko-zeleninke na obed... 😉

blumka
13. sep 2010

@loginka niekto vravi ze jogurt od 7. m a niekto od osmeho. ja som sa rozhodla ze dam na 7,5. mesiaca kvoli tomu ze juli ma za vsetkeho tvrdu stolicu, tak sa nadejam ze jogurt pomoze. inak skusala si dat dominikovi ovs, vlocky alebo slivky al lanovy olej? ja toto davam juli skoro denne, ako som pridala vlocky je to lepsie aj ked stale to nie je ono 😉
@alex diky 😉 vcera v noci tie foto mm nasiel, brat mu poslal nejaky program, asi to co pises 😉 tak som rada 😀

svetlankat
13. sep 2010

@blumka skusim ja pridat dnes tie vlocky, kupila som bio. Miska ma veeelmi tvrdu stoly a to nech spapa cokolvek. Dufam, ze aspon trosinku pomozu.

blumka
13. sep 2010

@svetlankat nam viac akko samotne vlocky pomaha ta voda z nich ked ich prevarim 😉

svetlankat
13. sep 2010

@blumka to ju pijete?

blumka
13. sep 2010

@svetlankat hej, riedim jej ju s vodickou nak pol na pol a pije ju, alebo jej ju vlejem do prikrmu miesot tej veody co sa zelenina varila, alebo vcera som aj tak robila ze som vlocky varila spolu so zeleninou a potom som to cele mixla aj s tou vodou, alebo jej do nej urobim UM 😉

svetlankat
13. sep 2010

@blumka aha lebo mne miska moc pit nechce, vcera som bola rada ze mi za cely den vypila 40 ml tej slivkovej stavicky a to som ju v kuse ponukala.

Baby mate niektora skusenosti s tymi latkovymi eko plienkami?

blumka
13. sep 2010

dala som nove videa na fb 😉

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

ahojte kočky čítam že zubky už mate skoro všetky my ešte nie papame všetku zeleninu masko ale ovocie nam vobec nechuti neviem preco

inak v sobotu by sme mali byt cely den v Ke tak ak by mal niekto z ke chut na stretko tak budem rada

vitam @theanavi ako daleko si z Po maj ja som okres Po

theanavi
13. sep 2010

as
@mmaarrttiinnaa asi 18km,ani nám veľmi nechutí papať 😒 a zubky tiež nemáme,niečo tam cítim,ale asi ešte niesu vonku,no trápia nás riadne ☹

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@theanavi 18 km ktory smer z Po

nam velmi chuti papat len na ovocie stale vravi za "ble" a neotvori usta len nasilu mu kusok dam aby vedel ako to chuti ale ked ma zeleninu hlavne tekvicu tak papa jedna radost a stale hovori ze " mnam "

theanavi
13. sep 2010

smer BA,tak to máš super,ja Dávid len to čo je dobŕe,mrkvu by jedol stále a keď mu dám banán tak ten by jedol celý deň,iné veľmi nechce,len po troške,potom ani usta neotvorí🙂

theanavi
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa smer BJ,som zle napísala 😵 😵 😵

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@theanavi tak to my sme smer SB
smer BJ v Tulciku mam rodinu

theanavi
13. sep 2010

ja pochádzam z Tu🙂tak už viem prečo si mi taká známa🙂

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

ja som tam bola skoro prazdniny az do osemnastky mam tam aj dost kamosov pozeram ze sme rovnako stare

blumka
13. sep 2010

baby, tento tyzden varia v bez servitky ludia z mojho rodneho mesta a medzi nimi jeden kamos, akurat dnes vari a druhy kamarat vraj bude robit program ci co...som zvedava... 😀

theanavi
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa pamatám si ťa,ale neviem ku komu si chodila tam 😵

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@theanavi maš ip

idem s malym vonku u nas je krásne zatiaľ sa majte

theanavi
13. sep 2010

idem aj ja,práve sa zobudil 😵

jaja32
13. sep 2010

@blumka tak dnes poctivo pozerame bez servítky...ja to obcas aj tak kuk 🙂

blumka
13. sep 2010

@jaja32 ja to tiez obcas pozeram, teda pozeravala som, ale teraz sme bez telky, ale skocime s mm ku svokre 😀

lenica81
13. sep 2010

tak my sme z prechadzky spat a Vilko este chrape v kociari... ja milujem ten nas novy vytah... 😎

sla som von, tak som nadavala, ze som si satku do krku neuviazala a teraz je tam hic nenormalny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre