• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat taky opierka je taka vyssia dobre sa o nu opiera Matthyasko je na nom velmi spokojny
13. sep 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa taky mame na chalupe, no sestra ma presviedca na tento
13. sep 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze sa ma o co opriet a ma sa coho drzat, no neviem sa rozhodnut. Ten predok sa potom da odobrat a ostane iba obycajny nocnik s opierkou
13. sep 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa juj a dakujem za foto
13. sep 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja som mala pri dcerke taky ale ona ked na nom sedela tak sa venovala vsetkemu len nie tomu na co je nocnik urceny tak bola stale bez taj prednej casti tak som povedala ze pri druhom dietati taky nechcem ale to je na tebe aky kupis ja mam taku skusenost
13. sep 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa dakujem za skusenost, preto som tu napisala, lebo by som chcela pocut nazor skusenejsich.
13. sep 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pridala som do fotoblogu nejake fotky tak si pozrite :slight_smile:
13. sep 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sa dnes akosi nevieme vykakat :confounded: Tlacil viackrat za den a maly bobcek len vysiel, jaj. Chudatko moje malicke :pensive: Dufam, ze sa vyspinkame v noci :frowning2: Dala som na obed miesto zeleninky jablcko surove pomixovane, podvecer aj jablkovu stavu som este skusila (tu z DM bez cukru a konzervantov), no vypil z magickeho poharika len 25 ml zriedenej. Ale tak na prvu skusenost s flaskou a rovno bez cumla celkom ok. Rozpraval do toho, podareny bol :sweat_smile: Som mu ho ale len pomedzi kojenie podstrcila, inak to velmi nechapal :sweat_smile: Skusim aj zajtra. Ak sa nevykaka, dam zajtra este slivkovu presnidavocku miesto obeda. To mozem, vsak? :confused: Olej my nedavame. Ak by sa to nezlepsilo, kupim lanovy olej. Ten inak v ZA predavaju aj v lekarni a nacapuju, kolko chcete, netreba platit za drahe kadejake obaly. Zavolam lekarke, ci by nam to pomohlo. Ale budem verit, ze nebude dlhodobe :unamused: Ani neviem, z coho to je, lebo nic takeho sme nepapali.

A k "Bez servitky". Ved Juraja poznaaaaam. Som sa smiala, ze @blumka tu o nom pisala a ja som netusila, kto to je a to "kolega" zo skolenia. Mali sme kedysi pred cca dvomi rokmi Microsoft Server tyzdnovy certifikacny kurz v BA spolu. Veeelmi zlaty chalan, vsetci sme chodievali na obedy spolu, vecere, este aj do ZA nas odtial odviezol, ze ved to ma cestou a budeme skor doma :dizzy_face:
13. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa Taky som aj ja chcela kupit. Je to ten, co by nemal zapachat? :sweat_smile: Predavacka mi odporucala od Chicca, ked som to okukovala, lebo ma vyvyseny ten predok, ze pre chlapcekov je to dobre, lebo neprecikaju pomimo. Celkom to znelo logicky, asi kupim taky.
13. sep 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha nas nezapacha ale mame predok normalny a zadok ako opierku a este ho neprecikal a to ho pouzivame skoro mesiac kazdy den
13. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no sranda :grinning: mu poviem, ze ta poznam :grinning: tak to potom robite pre rovnaku firmu? ci?
inak k tym nocnikom, podla mna cim najjednoduchsi tym lepsie..my mame len biely a terezka si tam nalepila 3 nalepky za prve cikanie tusim alebo kakanie uz neviem :grinning: a pre chlapcov su ine ako pre dievcata kvoli tomu predku :wink:
13. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som kupila malemu tie keksi od sunaru sunarky či ako sa volaju strašne chutili sa nevedel dojest :grinning:
13. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim s @blumka k tym nocnikom myslim si ze tie vyčečkane len tahaju peniaze z ludi
13. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. sep 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa ved tie obsahuju cukor, vajce a pod., fnuk
13. sep 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jak sa mate?
13. sep 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to fakt su pre dievcatka ine? a v com je rozdiel? moj mm zdiela nazor s vami, ze ked sa nauci na nocniku hrat, ci sa potom s nou budem hrat aj na wc :frowning2:
13. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no, chlapci by mali mat vyvyseny okraj aby necikali vonku :grinning: my mame tento co je na obrazku http://www.mamicka.sk/article-ten-spravny-cas-na-nocnicek.html
13. sep 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dakujem za link, cize mate taky ako maly zachodik?
13. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka vcelku fajn. idem len z mobilu, zajtra od svokrovcov napisem viac.

na stretku bolo fajn, az na to, ze nas @jja nenechala zaplatit pitie. od @jja sme dostali plno krasneho strikovaneho oblecka od @avaka piskaciu knizku disney. dakujeme pekne a tak ako sme sa bavili navstivte laskavo moju IP.
13. sep 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no tu to volaju ze nocnik-kreslo :grinning: je to v podstate take kresielko a ta nocnikova cast sa vybera aby sa mohla vyliat :wink: http://www.inzercia.sk/inzerat-AKC0779-nocnik-kreslo-babybjorn/
13. sep 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a sedi sa na nom pohodlne? mam kopec blbych otazok co?
@olifcek jej pekne darceky , das foto? pekne ste zvladli cestu a neboj vsi nebudu
13. sep 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jaj, nieco do inej temy malo ist, ze jo? a dakiiiiiii, dokonca tu budu trhy od piatku, sa tesiiiiim mocno
13. sep 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak ja uz som konecne tu :slight_smile:
suhlasim s @olifcek a @jja,ze bolo super... :dizzy_face: a od Oli sme si pochutnali na kremesoch :slight_smile: no som ja teraz na rade :wink:
Z Karolinky sa dnes stal nespavec,aj ked sa ju snazila uspat aj jej sestricka :wink:
Ja som uz uspala to nase vrestadlo male,tak dufam,ze bude lepsia noc,lebo uz ma 2 dni boli hlava...dnes sme oood 5 tej hore
Ozaj baby,z fotiek nic moc,jednu som pridala do albumu,boli rozmazane a na dalsej kazdy kukal inde.. :sweat_smile:
A Oli je drobcek kraaasny malinky,ako babika,ako jja povedala :slight_smile:
13. sep 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a aka bola cesta,kupili ste nejaky ten darcek pre svokru?
13. sep 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ,neskusis ovsene vlocky?uz si davala lepok?Mne sa mala vykakala do 3 hodin po nich..
13. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaj Blumka ma dobru skusenost s nimi :wink:
13. sep 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no podla mna ano..ale ja som na nom nesedela :grinning: ma operadlo na chrbatiku takze sa moze aj opriet a dobre je ze to vnutro sa vybera :wink:
13. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka cesta? paradna, Oliv bola podarena a jasne, zaspinkala aj, hehe...nekupili, fnuk, ale uz ieme, co kupime, zajtra ideme na to....

@avaka @jja fakt sup pisat do IP, povinne, dakiiiiiiiiii

inak eli je fakt riadne vrestadlo, hech, nedivim sa, ze 2avaka hlavka boli a karolinka? je nadherna, na fotklach vyzera inak..je vacsia ale je peknunka, lebo je fakt i dlha, no a nesmierne pokojna, ze wow
13. sep 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok