Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@svetlankat taky opierka je taka vyssia dobre sa o nu opiera Matthyasko je na nom velmi spokojny

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa taky mame na chalupe, no sestra ma presviedca na tento

svetlankat
13. sep 2010

Ze sa ma o co opriet a ma sa coho drzat, no neviem sa rozhodnut. Ten predok sa potom da odobrat a ostane iba obycajny nocnik s opierkou

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa juj a dakujem za foto

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@svetlankat ja som mala pri dcerke taky ale ona ked na nom sedela tak sa venovala vsetkemu len nie tomu na co je nocnik urceny tak bola stale bez taj prednej casti tak som povedala ze pri druhom dietati taky nechcem ale to je na tebe aky kupis ja mam taku skusenost

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@svetlankat nieje zaco

svetlankat
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa dakujem za skusenost, preto som tu napisala, lebo by som chcela pocut nazor skusenejsich.

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

inak pridala som do fotoblogu nejake fotky tak si pozrite 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

@rivatha nas nezapacha ale mame predok normalny a zadok ako opierku a este ho neprecikal a to ho pouzivame skoro mesiac kazdy den

blumka
13. sep 2010

@rivatha no sranda 😀 mu poviem, ze ta poznam 😀 tak to potom robite pre rovnaku firmu? ci?
inak k tym nocnikom, podla mna cim najjednoduchsi tym lepsie..my mame len biely a terezka si tam nalepila 3 nalepky za prve cikanie tusim alebo kakanie uz neviem 😀 a pre chlapcov su ine ako pre dievcata kvoli tomu predku 😉

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

dnes som kupila malemu tie keksi od sunaru sunarky či ako sa volaju strašne chutili sa nevedel dojest 😀

mmaarrttiinnaa
13. sep 2010

suhlasim s @blumka k tym nocnikom myslim si ze tie vyčečkane len tahaju peniaze z ludi

blumka
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa tak tak 😉

olifcek
13. sep 2010

@mmaarrttiinnaa ved tie obsahuju cukor, vajce a pod., fnuk

blumka
13. sep 2010

@olifcek jak sa mate?

svetlankat
13. sep 2010

@blumka to fakt su pre dievcatka ine? a v com je rozdiel? moj mm zdiela nazor s vami, ze ked sa nauci na nocniku hrat, ci sa potom s nou budem hrat aj na wc ☹

blumka
13. sep 2010

@svetlankat no, chlapci by mali mat vyvyseny okraj aby necikali vonku 😀 my mame tento co je na obrazku http://www.mamicka.sk/article-ten-spravny-cas-n...

svetlankat
13. sep 2010

@blumka dakujem za link, cize mate taky ako maly zachodik?

olifcek
13. sep 2010

@blumka vcelku fajn. idem len z mobilu, zajtra od svokrovcov napisem viac.

na stretku bolo fajn, az na to, ze nas @jja nenechala zaplatit pitie. od @jja sme dostali plno krasneho strikovaneho oblecka od @avaka piskaciu knizku disney. dakujeme pekne a tak ako sme sa bavili navstivte laskavo moju IP.

blumka
13. sep 2010

@svetlankat no tu to volaju ze nocnik-kreslo 😀 je to v podstate take kresielko a ta nocnikova cast sa vybera aby sa mohla vyliat 😉 http://www.inzercia.sk/inzerat-AKC0779-nocnik-k...

svetlankat
13. sep 2010

@blumka a sedi sa na nom pohodlne? mam kopec blbych otazok co?
@olifcek jej pekne darceky , das foto? pekne ste zvladli cestu a neboj vsi nebudu

olifcek
13. sep 2010

@svetlankat jaj, nieco do inej temy malo ist, ze jo? a dakiiiiiii, dokonca tu budu trhy od piatku, sa tesiiiiim mocno

avaka
13. sep 2010

ahojte,tak ja uz som konecne tu 🙂
suhlasim s @olifcek a @jja,ze bolo super... 😵 a od Oli sme si pochutnali na kremesoch 🙂 no som ja teraz na rade 😉
Z Karolinky sa dnes stal nespavec,aj ked sa ju snazila uspat aj jej sestricka 😉
Ja som uz uspala to nase vrestadlo male,tak dufam,ze bude lepsia noc,lebo uz ma 2 dni boli hlava...dnes sme oood 5 tej hore
Ozaj baby,z fotiek nic moc,jednu som pridala do albumu,boli rozmazane a na dalsej kazdy kukal inde.. 😅
A Oli je drobcek kraaasny malinky,ako babika,ako jja povedala 🙂

avaka
13. sep 2010

@olifcek a aka bola cesta,kupili ste nejaky ten darcek pre svokru?

avaka
13. sep 2010

@rivatha ,neskusis ovsene vlocky?uz si davala lepok?Mne sa mala vykakala do 3 hodin po nich..

avaka
13. sep 2010

aaj Blumka ma dobru skusenost s nimi 😉

blumka
13. sep 2010

@svetlankat no podla mna ano..ale ja som na nom nesedela 😀 ma operadlo na chrbatiku takze sa moze aj opriet a dobre je ze to vnutro sa vybera 😉

olifcek
13. sep 2010

@avaka cesta? paradna, Oliv bola podarena a jasne, zaspinkala aj, hehe...nekupili, fnuk, ale uz ieme, co kupime, zajtra ideme na to....

@avaka @jja fakt sup pisat do IP, povinne, dakiiiiiiiiii

inak eli je fakt riadne vrestadlo, hech, nedivim sa, ze 2avaka hlavka boli a karolinka? je nadherna, na fotklach vyzera inak..je vacsia ale je peknunka, lebo je fakt i dlha, no a nesmierne pokojna, ze wow

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre