Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
14. sep 2010

@rivatha no u nas chlapec asi nehrozi, ale mm je vecny optimista 😀 ale ta modra je taka jemna vhodna aj pre dievca a ked ju dotvorime nejakymi kvietkami alebo tak tak bude eno nuno 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. sep 2010

@rivatha slivky pomozu 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. sep 2010

@blumka nebickovo modra je zase moja farba, my mame dost vela veci nebickovo modrych. No ako vravi
@rivatha mozno raz chlapcek bude, daj boh

svetlankat
14. sep 2010

@rivatha Ja som dnes tiez dala Miske slivku ale moc jej nechutila. Ako si robila? Surovu ci varenu?

svetlankat
14. sep 2010

ja mam taku dilemu s tym nocnikom, mam moznost kupit za 8 eur toho psiaka a vaham po vasich nazoroch, boooooooze

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. sep 2010

@rivatha dikes za nazor. Ja som nevarila, ale iba popucila vydlickou, mozno aj preto nechutilo. Lebo Miske nejak kusky nesmakuju. Dufam, ze neskor aj na to pride. Zajtra skusim povarit. Ja uz davam desiatu ovocie, lebo mne sa Miska po troch tyzdnoch sama odstavila naobed od mlieka, tak som hned pridala desiatu. Ale teraz som dala slivku aj kvoly zapeceniu. Ked ma ovocie ktore jej chuti a spapka vsetko tak ani potom uz mliecko nechce. U nas je ten problem, ze ked je Miska najedena odmieta prso, ale aj akekolvek tekutiny, flasu ani vydiet, na poharik kuku ako na mimozemstana, fakt neviem ako ju naucit pit. Mozno aj preto sme zapeceny

svetlankat
14. sep 2010

@blumka jej domcek uzasny, fakt taky maly hrad. a schodiste mate murovane? No a terasu budes mat fakt uzasnu, ako sa na nu pojde?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. sep 2010

@svetlankat jj murovane a obklad bude dreveny, na terasu je vychod z domu z jedalne a z vonku bude 3 strany mat mini murik a zo stvrtej pojdu dolu schodiky na dvor, ale tam bude svah upraveny, lebo je to dost v kopci tak kopec zjemnime..a dakujem za pochvalu domceka 😵
vcera mm vravel ze do 10. 12 by to malo byt 😀 tak prides na kolaudaciu 😉

blumka
14. sep 2010

@rivatha takze varene slivky zaberaju lepsie? to som netusila..skusim 😉
a s vodickou neporadim ani ja, mne terezka nechcela pit nic okrem mlieka snad do roka, potom som ju oklamala vodou so sirupom a to rovno s flase so slamkou a z obycajneho pohara, ten magic cup len prilezitostne pouzivala...
juli zatial pije z flase cokolvek 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
14. sep 2010

@blumka tie murovane schody som este nevidela, fakt super napad. no a na tu kolaudaciu sa uz teraz tesim, budete mat nadherne byvanie. Nechcem povedat ze zavidim, tak zle to znie. Ale len tak trosku asi ano. nehnevaj. ale vies nie tak v zlom

svetlankat
14. sep 2010

@rivatha podla mna je. Miska odmieta aj poharik a aj flasu, zatial akceptuje len lyzicku ale ta vodicka jej potom z pusy vyteka.

blumka
14. sep 2010

@svetlankat sveti viem ako to myslis 😉 je to moj splneny sen, mat vlastny dom, neberiem to vobec ako nieco samozrejme ,ale skor ako taky maly zazrak 😵

jja
14. sep 2010

baby, aj moja mala sa nemohla vcera vykakat..uz styri dni nekakala a vcera normalne pri tom az plakala. a ked som jej davala slivky tak zatvorila pusku a nic. to ovocie ja do nej nedostanem, ale davala som jej zas mrkvovu stavu po lyzickach...tak vecer to z nej vsetko vyslo. ale chudatko, tak pri tom plakala..... 😒

svetlankat
14. sep 2010

@blumka sny si treba plnit a hlavne ich treba mat a vela.

svetlankat
14. sep 2010

@jja a mrkva nezapeka? to je dobre ze sa vam aspon trosku ulavilo. to je hrozne cim vsetkym musia tie nase deturence prejst.

jja
14. sep 2010

jedna znama mi vravela ze stava zo surovej mrkvy prehana, tak som to skusila...a teraz neveim ci pomohla mrkva elbo co? 🙂

svetlankat
14. sep 2010

@jja hlavne ze pomohlo, to je dolezite. Asi u niekoho prehana a u niekoho zapeka

svetlankat
14. sep 2010

Jej ale je dnes zase krasne vonku. K Miske ide moja sestra, ja potom utekam na anglinu.

andrea2603
14. sep 2010

ahojte.
krásna fialková izbička to bude,@blumka 😵
Nejak sa mi nedarí všetko dočítať, tak dúfam že ste všetci zdraví, u nás nič nové, jedák je Livka veľmi slabý 😖 , no aspoň nemá problém vykakať sa, 3 krát som jej dala na večeru kašu /až 3-5lyžičiek som do nej dostala 😅 / z toho sme 2 krát mali neskoro večer poplach - na 3krát to vygrckala, ešte aj vlasy a uši mala od toho 😝 , tak kašu nedávam a basta 😎 , ja chcem v noci spať a nie prať 😉 . Jéééj a ešte keď ju posadíme, tak pekne sedí, nemusí byť ani opretá a aj za hračkou sa natiahne a dá sa naspäť do sedu, ale teda na štyri sa nedáva, ona keď leží, tak leží, nanajvýš sa pretočí na brucho a potom sa rozreve, že sa jej tak nepáči, takže sa teším s vami, že niektoré tu už kvôli pohybovo zdatným detičkám 😵 reorganizujete nábytok 😅 .
Tak to by bolo v skratke, čo u nás nové a ideme sa obliekať a ideme pre Lele do škôlky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. sep 2010

@svetlankat @jja v prikrmoch sa baby bavili o tom ze mrkva varena zapeka ale stava zo surovej prehana 😉

maculik
14. sep 2010

Halooo, halooo, tak konecne nam ide net! 😎
len som sa prisla ohlasit, ze zijem, akurat idem s malymi von, takze viac asi az vecer.
ale tesim sa, ze konecne budem medzi vami a v obraze 😵

lenica81
14. sep 2010

@maculik 😵 vitaj stratena... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre