Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
22. aug 2009

posleme nebooooj matka 🙂
ozaj ty si si objednavala mama a ja, ze? ja som im vcera poslala email, nevies aky je dalsi postup poslu mi sek, ci ako?

blumka
22. aug 2009

a nezaprsi a nezaprsi...ale radsej nech az zajtra, dnes nam robia strechu 😉
logi, poslu ti prve cislo a v nom bude sek..aspon mne to tak minuly rok urobili

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

asi 10 .7. som posielala postou objednavkovy kupon dlho sa neozyvali potom 3.8. mi prislo move cislo aj zo sekom ktory som mala do 15.8. zaplatit a move cislo zaciatkom septembra mi pride aj s darcekom ktory tam bol ja dostanem kojenecku flasku a cd dajaku rozpravku takze tak 🙂

janielah
22. aug 2009

uz som si myslela, ze vsetky este spite, ako ten moj manzel najmilovanejsi... 🙂
neboj mata, pride aj ku vam, urcite, tak si to potom uzite, lebo je to fakt parada...uplne cisty vzduch konecne...

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

moj manzel dnes vstal o tretej rano ze je vyspaty tak som ho poslala zo spalne lebo ja som este vyspata nebola tak si isiel do garaze daco majstrovat ja som trpela nespavostou v noci 1 trimester a teraz to preslo asi na neho 🙂

janielah
22. aug 2009

a to si on uz potom nelahne? Ved to je hlboka noc preboha...tak nech ta aspon nebudi 😉

loginka
22. aug 2009

tak sa tesim na dalsie cislo 🙂
moj manzel je spachtos, on je do noci hore a potom vyspava, ja zase o 21.30 v posteli a rano 5-6-7 kukuckujem
ale dnes som potiahla az do 7.30 sa tesim 🙂

zucana
22. aug 2009

moj vecerno ranny pribeh: takze s manzelom prisli aj 3 komare (lebo niekto nechal otvorene vchodove dvere)...dva sme zabili v obyvacke a isli spat hore do spalne...o 5 rano sa zobudim nas strasne svrbenie nohy co bol treti komar ktoreho ide prave hladat a zabit...samozrejme som uz hore nedokazala spat tak som si preniesla moju prenosnu postel (rozumej plachty naviac) dole a pootvarala si vsetky balkony (mame sietky takze vsetko ok) a nemohla zaspat do pol siedmej...dala som si kinder mliecny rez, zlozila nastenne hodiny aby netikali a o pol siedmej sa mi podarilo zaspat. nato o pol deviatej pride muzik ze jak je tu fajne ... chladnejsie jak hore...ja na to ze je tam komar a ze kym nebude mrtvy hore uz nespim...potom odiel na lod so svokrom a este jednym kvoli businessu....takze zo spanku nic a prave sa chystam hore vrazdit...
inak super idem si robit granadir 😀

zucana
22. aug 2009

jani mate peknu fotkos aj ked je z 2007 😉 😎 aj mna mne dava muzik tak jazyk na fotky 😀

loginka
22. aug 2009

zuci, ty si ina detektivka 🙂

janielah
22. aug 2009

ahoj zuzi, tak si zasa sama....no toto. foto je starsia, ale je smiesna, ja este popripajam dalsie.
anche io sono a facebook, alora scrivi mi tuo nome, chces? 😀
loginka, my to mame tak isto, presne 😉

loginka
22. aug 2009

kuki nova fotecka, to su tie saty zo sekaca 🙂

zucana
22. aug 2009

piekne logy...len ja som vzdy bola v tom ze si tmavovlaska neviem preco....
jani tu parli italiano?
inak komar nenajdeny takze uz volam muzikovi nech sa pripravi na vecernu hladacku inak spi sam 😀

janielah
22. aug 2009

zuzi, ja som robila delegatku na riminach 5 rokov vzdy cele leto 🙂
ty si jak moja segra s tymi komarmi, ona bola schopna zazat a zabijat aj o tretej v noci 😀

loginka
22. aug 2009

ja som vacsinou takato"prirodzena" blondina, ale teraz som este svetlejsia lebo mam novy melir 😉
zuci, neboj na vecer vylezie, teraz je niekde pekne skryty v tmavej skrysi

zucana
22. aug 2009

jani to robim aj ja ale dnes vynimocne som sla dolu... 😀 ja na nich v noci cakam lebo cez den uz nezabijes....oni sa schovaju svine arabske 😀
na rimini som nikdy nebola ale nieje to daleko 😉 tak super leta...a to si si nenasla talana?
ja toho mojho v BA sice a teda na talana nevyzera a ani neni taky pako 😎

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

jani nie manzel si uz potom nelahne pockal kym som vstala a isiel kamaratovi obložit kupelnu
logi krasne šaty

janielah
22. aug 2009

mam tam kopec kamosov, dokonca s jednym som to skusila, ale dosla som na to, ze neni nad slovakov 😵 cest vynimkam pravdaze 🙂 No a teraz´, ako som uz stastne vydata piaty mesiac, tak by som toho mojho milacika nevymenila za nic nic nic na svete, ani za troch talianov... 🙂 ale ako s kamosmi je s nimi kopec srandy, ved ked idu na lov do bratislavy, ci polska, ci vlastne bars kde - ved im je to jedno - tak sa za mnou vzdy zastavia 🙂
neboli ta minule leto navstivit kamaratky z bratislavy na jedno popoludnie???

loginka
22. aug 2009

dik, hlavne su pohodlne

zucana
22. aug 2009

min leto v juli boli veru...som mala svadbu....

janielah
22. aug 2009

hmmm, tak neviem, lebo min leto isli moje kamosky dolu na riminy a po ceste sa zastavili u kamosky v padove, len na popoludnie, nie na svadbu, tak asi nie toto ty.... hm?

zucana
22. aug 2009

asi nie...kamosky moje isli do toskanska potom 😉
inak som chcela ist do ikea lebo potrebujem take velinakse kochliky ale svokra niekam sla tak mi nema kto pomoct tak bude musiet zajtra muzik ale on neznasa ikeu.... ☹

blumka
22. aug 2009

zuci, krasna si bola nevesta 😉

janielah
22. aug 2009

dievky, tak manzel sa mi zobudil, idem zistit co a ako, a snad vecer opat tu.
zuzi, si ma potesila hned od rana 🙂 tesim sa 🙂

zucana
22. aug 2009

dik blumi aj ty 😉
jani tak pekny dnik s manzelikom ja budem este dnes na samotke... 😎

blumka
22. aug 2009

jaj, ako ma teraz nasral manzel 😠 ..ma stastie ze hned odisiel a kym sa vrati tak vychladnem

zucana
22. aug 2009

aj mna blumi...ale ina tymi komarmi...ale som cela dostipana 😖
pekne chladni mojka 😉

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

ech blumi to ta musel poriadne napalit to chce klud 😉

zoska
22. aug 2009

ahojte,
tak my zaciname malovat...doteraz sme vypratavali izbu, davali igelity na zem a okno... drahy ide stierkovat a zajtra sa bude malovat...bordel v celom byte 😖

nam vcera vletelo tiez kopu havede vecer do bytu, vytiahla som vysvac a muz musel vsetky tvory povysavat 😀

blumi 😀 kliiid...mne sa ten moj vratil vcera ale dnes ma vytaca non stop...to ked ma chlap nieco urobit to je hroza....stale toto mi podaj, toto mi prines, nevies kde som si polozil... a stale dokola.... min. rok som si vsetko spravila sama, aj igelity dala a aj izbu omalovala, aj poriadila....tak teraz nech sa cini, no len ked vidim jeho organizovanost, tak budeme malovat asi 2 tyzdne 😅

olifcek
22. aug 2009

dobre ranko baby x;o)))) nam sa dnes uuuuzasne spinkalo, az do 11,45 a uz sme ranajkovali...idem si vas precitat a paq ideme pozerat serialik v objati, jup, jup, jupiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre