Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
16. sep 2010

@rivatha my sme mali ryžu, brokolicu a mrkvu a ani nenechal na zajtra 😅

hej ale ryčal ako pavian a vonku v čakarni ľudia zazerali, že čo s chuďatkom doktorka robila 😀

jaja32
16. sep 2010

@rivatha 🙂 dakujem. Dolezite je, ze Natalka spolupracovala 🙂 Do skumavky a potom sme ju dali na nocnik a este aj tam sa podarilo 🙂 Samozrejme sme ju nenechali samu tam sedkat, mm ju pridrziaval, aby ju to velmi netlacilo. Mozem povedat, ze tie vrecuska su pre dievcatka asi riadne na figu, ale trosku sa aj tam podarilo. Kazali mi to lepit odspodu na hor a ohnut vrecusko....to keby nahodou niekto mal problem s odchytom, tak vysvetlujem ostosest 🙂

garonka
16. sep 2010

@jaja32 ono tie vrecuška su komplikovane u chlapcov ako tak to sa jednoducho prilepi a cik cik ale u dievčat? to je zaberak

nam bude robiť sono v novembri tak som zvedava

jaja32
16. sep 2010

@garonka no ja som este nedavala ryzu.... ako si varila?

jaja32
16. sep 2010

@garonka su zvlast pre chlapcov s okruhlym otvorom a potom take univerzalne. Mne davala lekarnicka take pre chlapcov, ze ved mozem vystrihnut 😀

zoska
16. sep 2010

@jaja32 tak si to super zvladla 😉 juj takto sa vytrapit 😒
ja sa uz nebudem stazovat ze Neli otrasne spáva, hlavne ze nemusime po doktoroch behat...
@garonka super ze uz nemusite chodit 😉 🙂

garonka
16. sep 2010

@jaja32 dala som variť ryžu do vriacej vody do mäkka a potom šup ku zeleninke rozmixovať 🙂 chutí to fajne aj malo bolo 🙂

@zoska @maminnka @garonka k 7 mesiačikom šecko naj 😵

garonka
16. sep 2010

@zoska aj ja som radaaaa 😎

jaja32
16. sep 2010

@zoska dakujem, na dalsie sono bude Natalka oslavovat prave meniny, tak bude mat pekny darcek a mozno aj krvicku brat budu

jaja32
16. sep 2010

@garonka @zoska @maminka vsetko naj k 7. mesiacikom 🙂

jaja32
16. sep 2010

@garonka to je jedno ci dlhu alebo gulatu?

garonka
16. sep 2010

@jaja32 mm kriči z kuchyne že dlha ale to je asi jedno nie? ale chutilo mňam

poobede papame broskyňu a jablčko 😵

garonka
16. sep 2010

@jaja32 ďakiiii ale už sme veľkí 🙂

zoska
16. sep 2010

@garonka @jaja32 dakujeeeem 😵
@garonka @maminnka krásne výmesačniny aj vám 😀 😉
boze ako to letí ☹

garonka
16. sep 2010

@zoska aj ja som bola smutna, veď len nedavno to bolo take malinkate babo v perinke a teraz? riadny čertík ale už ma aj svoje maniere a nervy chyti poriadne 😅

jaja32
16. sep 2010

@garonka to ano, Natalka caka na Tobika 🙂
Tak uz sme hore a ideme do poradne, som zvedava co nam poviem 🙂

garonka
16. sep 2010

@jaja32 držkam prstíky na poradni 😵 miery ake mate potom napííííííš 😉

teuska
16. sep 2010

jaj nas caka nefro zajtra, este ze mam chlapca, lebo fakt je to u dievcat komplikovane, si pamatam s malou som mala s toho mindraky

@jaja32 preco jej budu brat krv? na nefro? s toho mam velky strach ☹

olifcek
16. sep 2010

@granado tak predsa ideme do piestaaan. Svokrovci beru auticko i nas, juchu. Autosedacku mame, pujcili, jupi

garonka
16. sep 2010

@teuska aj nam brali na nefro krvičku, najprv z päty a tak sa sestrička rozmyslela že z hlavičky ja som skoro tam skolabovala

zisťovali aky ma krvny obraz, či mu chybaju vitamíny

teuska
16. sep 2010

@garonka boze ani ma nestras ☹ no ale malemu brali pred mesiacom a krvny obraz mal v poriadku, tak mozno nebude treba

olifcek
16. sep 2010

nestiham citat, ale vidim, ze tu ,,fici,, nefro...preco tam tolke chodite? To preventivne sa ma?

blumka
16. sep 2010

jeej, @zoska som si ani nevsimla ze mate 7. mesiacikov aj @garonka a @maminnka a este niekto? tak vsetko najlpsieeeeeeeeeeeee...a fakt to strasne leti...som si dnes pozerala v nexte nejake veci pre 3 a viac rocne a tam take velke dievcata na fotkach, az mi prislo luto ze uz vlastne terezka bude do tej kategorie patrit, a ze o chvilu uz bude taka velka...nenormalne rychlo to ide... ☹

teuska
16. sep 2010

@blumka a co mam hovorit ja? mala uz ma 9 a to je riadna slecna a este teraz sa pamatam, ake zlate babo bola. Ozaj ako sa paci Terezke v skolke?
A tiez sa pripajam ku gratuluciam, vsetko naj, naj, naj.

@olifcek my sme mali zle vysledky z kultivacie, este ked sme boli v nemocnici, tak sme davali znova moc a bacil tam je stale nejaky, fuj skaredy 😒 tak preto musime na nefro

blumka
16. sep 2010

@teuska no ti verim, kym bola terezka babatko tak sa mi nezdalo ze to ide tak rychlo ale teraz nestiham juli pocitat mesiace 😀
Terezke sa paci, len dnes rano plakala, neviem co sa jej v poslednej dobe robi, akonahle vidi ocka tak zacne byt uplakana a nalepi sa na neho...asi jej uz dochada ze ho ma malo, predsa len, hodinu-dve vecer a rano par minut, oni su taka dvojka, cez vikend sa jej ocko venuje naplno ale asi jej to velmi nestaci. uz nech sa dorobi ten dom a bude ho mat viac 😉

garonka
16. sep 2010

@olifcek nie nie preventivne, my sme mali zväčšenu obličkovu panvičku tak nas sleduju 🙂

garonka
16. sep 2010

@teuska neboj u vas je to asi ine, ale ja by radšej keby sme k lekarom nechodili

teuska
16. sep 2010

@blumka to mate super, ze sa ocko tak venuje

@garonka aj ja by som bola rada, keby sme nemuseli k lekarom, ja sama mam z toho mindraky a je mozne, ze prenasam potom nervozitu na deti, lebo ani mala lekarov nemusi. Aj moja dcera mala zvacsenu panvicku a zistili jej to v 5 rokoch, chodili sme na sledovanie a z mocom, ale krv jej nebrali. Ale tiez sme tam boli vlastne po hospitalizacii, cize krvny obraz bol k dispozicii. A upravilo sa to samo. Chodili sme co pol roka na kontrolu asi 2 roky.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
16. sep 2010

@rivatha joj, mi napadlo, ked pises ze striehnes...nechod za davidom, sleduj ho tak aby ta videl ze si nablizku ale nestoj tesne za nim, radsej nech spadne na zadok ako by si ho ty mala zachytit, aby sa nenaucil, ze vzdy ho niekto zachyti 😉 padmi sa uci im predchadzat 😉 jasne ze ked ide niekde kde je nebezpecne alebo nejake rohy tak nie, ale ked si len tak chodi tak ho nechaj sameho

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre