• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte :slight_smile:
@lucia411 krásnych 7 mesiačikov :dizzy_face:
Livka má 1.zúbok :dizzy_face: , asi preto v noci chcela 100krát ceckať :confused: :sweat_smile:
Včera poobede som jej nastrúhala jabĺčko, horko-ťažko som do nej dostala 5 lyžičiek :angry: , potom som ju posadila do postielky, že idem do kúpeľni /ešte som ju mala nedoupratovanú/ a keď som prišla do izby, tak Lele kŕmila Livku a tá to jablko všetko zjedla a mali z toho super zábavu ... veď kuk:
17. sep 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte prajem super stretko v BA, len to počasie je na ... :angry:
17. sep 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 samozrejme aj vám všetko naj k 7.mesiačikom :dizzy_face:
17. sep 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik uvarenu cuketu som zliala z vody, dala tam primerane MM a mixla. teda iba tak rucne vidlickou :slight_smile: a malo to celkom dobru chut :slight_smile: a dnes sme na to mali zltko, zajtra jej dam kur. masko. celkom pekne popapala. tak trosku zmena :slight_smile:
17. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 @lucia411 vsetko naj naj naj k 7 mesiacikom
17. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 jej foto super, vydis musis to nechat na nich, :slight_smile:
17. sep 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozrela som si to spievankovo a vyzera to dobre, zjavne som kupila zle cd no co uz.
17. sep 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja dakujem, vyskusam :slight_smile:

drobci zaspali, ja obedujem a pozeram konecne Panelak a pojdem umyt kupelnu a povysavat, kym sa mi tu nemocu.

17. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, od buduceho stvrtka plavame aj my :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
17. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, odpadnem! mali spia uz od pol druhej, Petik sice o 2 este dopapaval, ale odvtedy taha, a Adelka si prestala spievat o cca 13,15, vtedy asi zaspala, no toto by mohlo byt kazdy den :dizzy_face: Uz som si stihla objednat cez ebay dvd, umyt dlazky v kuchyni, kupelni, riad, vyvesat pradlo, no parada :slight_smile:
17. sep 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 adka, super pomocnicu mas, ake su zlate spolu :dizzy_face:
17. sep 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja super, tak nech sa vam paci
17. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @lenica81 @lolka @ewelyne kocky, dakujem za prijemneee stretko, tesim sa uz teraz na buduce!

@andrea2603 kraaasne dievcata mas doma :slight_smile: a Lele je sikovna, ze ti takto pomaha sama od seba :slight_smile: mozno sestricku nakoniec "rozpapa" :slight_smile:

hmm, neda sa mi dostat do "variacej temy" ako to?
17. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bujaka :grinning: Uz tu davno nik nebujakoval :grinning: Ahojte :dizzy_face: Blahozelame oslavencom aj novym zubkatym februarciatkam :slight_smile:

My sa mame dnes pekne. Robila som cestovinovy salat. No je to tragisch, David musi byt pri mne non stop :sweat_smile:, ani pri ockovi dlho nevydrzi a uz ma hlada a spusti arie. No a vo vajicku tak dlho nevydrzi, tak potom uz ku koncu od buka do buka robim :grinning: Nie od Kuka do Kuka :grinning: Ale spinkali sme dobre dnes, papali krasne, nakupili sme si a dokoncujeme si cookies a taky ten kolacik, co na obrazku vyzeral super a @laxity sa pacil, pamatate mozno :sweat_smile: Uvidime, potom dam linky na recepty. Upraceme si tu zajtra, dnes mame vegeticek trosken.

@andrea2603 Krasne ti Livka sedka :dizzy_face:

A Podhradska je skvela, potvrdzujem, tie pesnicky nemaju chybu, ako su spracovane. Pacia sa nam vsetkym a pospevujeme stale :sweat_smile: Dnes mam napriklad "Nedob datel" naladu a pri kupkani bude "Plava kacka" :grinning:
17. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Jeej, tak ste sa stretli? Supis! Budu aj fotocken? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Mne to funguje, tak neviem :confused: Okolo 15.30 vobec nesiel Konik, ked som tu bola. Mozno cosi este strajkuje.
17. sep 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jaaaj, nikde to tu nevidim, ako sa tam dostat...
17. sep 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @lolka @lenica81 @ewelyn bolo mi potesenim, citila som sa prijemne, dakujem x;o***
17. sep 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj uz od 10tej sa chcem potesit napisanim tejto vety... Oliv sa dnes 1x sama posadila aj tak chvilu vydrzalaaa, krasne zboku, a sedela krasne, vzpriamene, jupi
17. sep 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, este... Oliv hajala od 23.0-9.30, wow. Jasne, boli od 3.0 prestavky na cucnutie, ale kratke a samo, po leziacky
17. sep 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ved mas doma kraasne sikovne dievcatko... a ake ma nadherne ocka, "live" su este krajsie ako na fotkach :slight_smile: este raz dakujeme, ze si kvoli nam merala cestu do BA!
@olifcek Jejejeeej, tesime sa s tebou :dizzy_face:

@maminnka Ja to mam stale tam vlavo na boku.
@rivatha ja veru nie... skusis mi prosim, poslat linku?
17. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caaafte baby tak sme spat...
docitavat budem vecer ale isto nie vsetko...napiste pls to najpodstatnejsie co sa stalo :sunglasses:
my uz stvornozkujeme teda vcera na trave a dnes som neskusala bo sme prisli o 14.00 domov sla som do obchodov a az teraz mala na chvilu zaspala...bolo uzasne az na niekoho ale to idem rozpisat do inej temy :wink: je toho veeeela :grinning: foto davam na FB
17. sep 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jej gratulujeme, sikulka
17. sep 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana ahoj naspat
17. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, no parada :wink: a ani nie ste daleko od toho terminu co vam dala neurologicka, ze 30.8, ci ako to bolo :grinning: olivka je sikovna, velmi sikovna :wink:
17. sep 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no to bude toho asi vela, tak ked ulozim deti tak si k tomu sadnem :grinning:
17. sep 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj paranoja, vy ste ma vylucili z inej temy :confused: :confused: :confused: :confused:
17. sep 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa mi dnes stalo... Natalke som dala jej prvu kasu, kupila som overenu ryzovu od Nestle, co som davala aj synovi. Zarobila som s vodou, Natalka spapala na jeden zatah, velmi jej chutilo. Ked som spratavala, zistila som, ze ta kasa sa uz zaraba s mliekom, nie vodou :unamused: :unamused: :unamused: no, nasej malej tam mliecko vobec nechybalo, snad jej z toho nebude tazko :pensive: :pensive:
17. sep 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka este furt sa tam nemozes dostat? :confused:
17. sep 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok