Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
17. sep 2010

ahojte 🙂
@lucia411 krásnych 7 mesiačikov 😵
Livka má 1.zúbok 😵 , asi preto v noci chcela 100krát ceckať 😕 😅
Včera poobede som jej nastrúhala jabĺčko, horko-ťažko som do nej dostala 5 lyžičiek 😠 , potom som ju posadila do postielky, že idem do kúpeľni /ešte som ju mala nedoupratovanú/ a keď som prišla do izby, tak Lele kŕmila Livku a tá to jablko všetko zjedla a mali z toho super zábavu ... veď kuk:

andrea2603
17. sep 2010

a ešte prajem super stretko v BA, len to počasie je na ... 😠

andrea2603
17. sep 2010

@dorotka2 samozrejme aj vám všetko naj k 7.mesiačikom 😵

jja
17. sep 2010

@maculik uvarenu cuketu som zliala z vody, dala tam primerane MM a mixla. teda iba tak rucne vidlickou 🙂 a malo to celkom dobru chut 🙂 a dnes sme na to mali zltko, zajtra jej dam kur. masko. celkom pekne popapala. tak trosku zmena 🙂

svetlankat
17. sep 2010

@dorotka2 @lucia411 vsetko naj naj naj k 7 mesiacikom

svetlankat
17. sep 2010

@andrea2603 jej foto super, vydis musis to nechat na nich, 🙂

svetlankat
17. sep 2010

no pozrela som si to spievankovo a vyzera to dobre, zjavne som kupila zle cd no co uz.

maculik
17. sep 2010

@jja dakujem, vyskusam 🙂

drobci zaspali, ja obedujem a pozeram konecne Panelak a pojdem umyt kupelnu a povysavat, kym sa mi tu nemocu.

jja
17. sep 2010

dievcence, od buduceho stvrtka plavame aj my 🙂 😀 😎

maculik
17. sep 2010

kočky, odpadnem! mali spia uz od pol druhej, Petik sice o 2 este dopapaval, ale odvtedy taha, a Adelka si prestala spievat o cca 13,15, vtedy asi zaspala, no toto by mohlo byt kazdy den 😵 Uz som si stihla objednat cez ebay dvd, umyt dlazky v kuchyni, kupelni, riad, vyvesat pradlo, no parada 🙂

maculik
17. sep 2010

@andrea2603 adka, super pomocnicu mas, ake su zlate spolu 😵

svetlankat
17. sep 2010

@jja super, tak nech sa vam paci

maminnka
17. sep 2010

@olifcek @lenica81 @lolka @ewelyne kocky, dakujem za prijemneee stretko, tesim sa uz teraz na buduce!

@andrea2603 kraaasne dievcata mas doma 🙂 a Lele je sikovna, ze ti takto pomaha sama od seba 🙂 mozno sestricku nakoniec "rozpapa" 🙂

hmm, neda sa mi dostat do "variacej temy" ako to?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. sep 2010

@maminnka @lolka @lenica81 @ewelyn bolo mi potesenim, citila som sa prijemne, dakujem x;o***

maminnka
17. sep 2010

@rivatha jaaaj, nikde to tu nevidim, ako sa tam dostat...

olifcek
17. sep 2010

jaj uz od 10tej sa chcem potesit napisanim tejto vety... Oliv sa dnes 1x sama posadila aj tak chvilu vydrzalaaa, krasne zboku, a sedela krasne, vzpriamene, jupi

olifcek
17. sep 2010

joj, este... Oliv hajala od 23.0-9.30, wow. Jasne, boli od 3.0 prestavky na cucnutie, ale kratke a samo, po leziacky

maminnka
17. sep 2010

@olifcek ved mas doma kraasne sikovne dievcatko... a ake ma nadherne ocka, "live" su este krajsie ako na fotkach 🙂 este raz dakujeme, ze si kvoli nam merala cestu do BA!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
17. sep 2010

@rivatha ja veru nie... skusis mi prosim, poslat linku?

zucana
17. sep 2010

caaafte baby tak sme spat...
docitavat budem vecer ale isto nie vsetko...napiste pls to najpodstatnejsie co sa stalo 😎
my uz stvornozkujeme teda vcera na trave a dnes som neskusala bo sme prisli o 14.00 domov sla som do obchodov a az teraz mala na chvilu zaspala...bolo uzasne az na niekoho ale to idem rozpisat do inej temy 😉 je toho veeeela 😀 foto davam na FB

svetlankat
17. sep 2010

@olifcek jej gratulujeme, sikulka

svetlankat
17. sep 2010

@zucana ahoj naspat

blumka
17. sep 2010

@olifcek, no parada 😉 a ani nie ste daleko od toho terminu co vam dala neurologicka, ze 30.8, ci ako to bolo 😀 olivka je sikovna, velmi sikovna 😉

blumka
17. sep 2010

@zucana no to bude toho asi vela, tak ked ulozim deti tak si k tomu sadnem 😀

maminnka
17. sep 2010

jaaaj paranoja, vy ste ma vylucili z inej temy 😕 😕 😕 😕

maminnka
17. sep 2010

co sa mi dnes stalo... Natalke som dala jej prvu kasu, kupila som overenu ryzovu od Nestle, co som davala aj synovi. Zarobila som s vodou, Natalka spapala na jeden zatah, velmi jej chutilo. Ked som spratavala, zistila som, ze ta kasa sa uz zaraba s mliekom, nie vodou 😒 😒 😒 no, nasej malej tam mliecko vobec nechybalo, snad jej z toho nebude tazko 😔 😔

blumka
17. sep 2010

@maminnka este furt sa tam nemozes dostat? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre