Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
22. aug 2009

vidim ze olif s jani zosi maju navratny romanticky vikend
zosi ako by som o mojom muzikovi citala 😀

blumka
22. aug 2009

zoska mi hovor...odkedy staviame dom, tak manzel sa vobec nepodiela na domacich pracach ale nerobi mu problem mi robotu pridavat...neznasam ked pouklada veci na rozne miesta a potom odo mna chce aby som mu to odkladala a aby som vzdy vedela kde si on co polozi...ale ked budeme byvat vo vlastnom,tak koniec..uz nebude mat vyhovorku ze nestiha lebo musi bezat na stavbu.... 😠

zucana
22. aug 2009

ja neznasam napr.ked i kosele vesia na klucku...to mu ich vzdy zhodim a musi si ulozit 😀

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

olif tebe je hej ze dobre ranko o pol jednej 🙂

ja teraz rozmyslam ze by som si isla tak na hodinku zdriemnut ale som sa najedla a s plnym zaludkom ja neviem lezat musim este daco robit kym mi nepretravi aspon trochu 😒

blumka
22. aug 2009

zuci, ja si take nieco nemozem dovolit, lebo ked mu hodim na zem, on si neuprace tak by za neho upratala svokra...ale vravim, nech si ma nezela v dome...a uz som mu aj povedala, ze musi ist detom prikladom a to uznal, ze mam pravdu a ze sa polepsi...no som zvedava...
ale je pravda ze tu mame malo miesta a vela veci uz ani nevieme kde mame polozit a ulozit, tak sa nam tu kopia jeho papiere a ine veci

olifcek
22. aug 2009

juj baby, esteze ten moj zlatusik po sebe odlozi x;o) a i ak nie hned, tak neskor 😉

zuci takze ostal este jeden komariq? hech...pliaga akasi x;o)

blumi TETE sa snad polepsi pocas dna

mati no...ved konecne je domenka...zatial mi ani zle nebolo, hech 😉 😉 a ak si chce slazkat, skus si dat vyssie vankus, hm? to by malo pomoct i ked si teraz papala x;o)

no...ideme divat ten serialik, papa, zatial

olifcek
22. aug 2009

blum perfektna fotka
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

logi zaujijmave saticky

blumka
22. aug 2009

olif, to sme fotili ked mala terezka rocik...najprv sa havina bala a potom ho nahanala po celom atelieri 😅 ale bolo to umenie ju odfotit v klude...dokonca fotograf aj spadol co sa tak snazil ju zachytit 😀

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

idem si ja lahnut lebo sa mi samovolne zatvaraju oci vdaka za radu olif skusim ten vankus a olif uzi si toho svojho skoro manzela poriadne 😉

zucana
22. aug 2009

baby prvykrat sme sa dostali na druhu stranu co nepiseme...mne prisiel muzik a pojdeme o chvilu na pizzu....tak pekny vecer pak pridem pozdravit 😉

mmaarrttiinnaa
22. aug 2009

ja som si hodinku pospala ako som o jednej pisala potom som bola kamaratke v kostole zablahozelat vydavala sa vyborne som si zacvicila s dcerkou sme si opiekli spekačky na dvore aj spapali a teraz zacalo vonku prsat tak asi pojdeme spat este sa posprchovat pekny večer všetkym 😉 😉 😉

blumka
22. aug 2009

no dnes to tu akosi viazne 😉 ...my sme mali navstevu, tak som sa venovala trosku...tata teraz kupe malu, uvidime aka bude noc ale (klop, klop) uz sa mi zda ze jej sople ustupuju 🙂

hajdylca
22. aug 2009

ahojte... tak ja po prvom dni v praci totalne znicena padla do postele vecer, sefka bola mila a zlata ze mam robit pomalinky a oddychovat a hned ako mi bude zle ze mam povedat, aj potom prisla opytat ako mi je... vecer sme s manzelom isli na rybku mnam... dnes sme spinkali asi do 10 a drahy si lahol aj o 14 ze este posledny vikend si oddychne... teraz isiel s jeho bratom na pohotovost, tak som domka sama, ale verim, ze coskoro pride... sme chceli ist opekat zajtra, ale neviem ked takto prsi ci nieco sa nam podari aj zapalit... snad hej, lebo na spekaciky mam uz chut aj 3 mesiace... tak pekny vecer...

hajdylca
22. aug 2009

jaaj a este neviem ci som Vam pisala, ale asi ano, ze z tej genetickej poradne ma odporucili na amnio, kt. som odmietla, tak mi povedali, ze mam ist na morfologicky - lekarka naznacila, ze na taky poriadny, tak som bola u mojho doktora mi povedal, ze on mi potom spravi, a ak budem chciet ze ma aj niekam posle- ze do nejakej ambulancie kde sa tym podrobnejsie zaoberaju, tak si myslim, ze zrejme niekomu kto ma 3D ultrazvuk... a moj doky bol dost prekvapeny ze som odmietla amnio.. tak isto aj ta lekarka na tom genetickom neviem preco.... inak zucanka mi mame kazde rano v izbe komara, vzdy jedneho.. neviem nechapem tomu.. snad ten "Vas" uz nezije..

loginka
22. aug 2009

ja som tiez poobede pospinkala, potom pozerala film na Markize, teraz trosku net a uz sa tesim do postele 🙂

blumka
22. aug 2009

hajdy, nech je prekvapeny kto chce za co chce...je to tvoje rozhodnutie a ide o teba a tvoje babo...a uvidis, ze bude vsetko ok 😉

loginka
22. aug 2009

hajdylca, to su lekari, oni to beru inak, samozrejme profesionalne, ale bez citu, neide im o ich dietatko

hajdylca
22. aug 2009

ako moje rozhodnutie nik nezmeni.. na amnio by som nesla ani keby mi na tom morfoligockom nieco neviem co povedali...

loginka
22. aug 2009

urcite bude vsetko v poriadku!

hajdylca
22. aug 2009

ja verim, teda chcem verit tomu ze bude.. lekari su divni... len nechapem jednu vec, vsak to som Vam pisala, ze v tom genetickom centre mi hovorili ze tieto triplle testy su na 50% nepresne, a ze ony by vedeli z krvi urcit ci su naozaj zle, len nemaju peniaze na ten pristroj - lebo stoji neviem kolko tisic milionov, a granty im na to nechcu schvalit.. keby poistovne miesto tych vykonov amnio prispeli na ten pristroj, kolko zien by spavalo lepsie??? vsak podla mna tie 3 tyzdne cakanie na vysledky musi byt strasne...

blumka
22. aug 2009

hajdy, to je nas stat 😒 ...lekari sami vedia ze napr. NT je hodnovernejsie ako triple..ale co mozu robit, ked triple su povinne a NT nie...nechapem tomuto systemu

olifcek
22. aug 2009

no ahojte, dnes sa tu oddychuje vidim x;o)

zucana papa pizzu, mata spinka, dalsie asi tiez x;O)

my sme boli u nasich, paq na nakup, potom doma vecera, a uz par minut som sa hrala gold miner las vegas, drahy cosi robi na notaciku svojom - ja okupujem jeho sluzobny, chi...

hajdy ak by ste nesli opekat,m urob si na panvici, bez oleja, ale v mikrovlnke, mnam x;o)

blumik tesim, ze je malej lepsie x;O)

zucana
22. aug 2009

bry vecer tak sme spat...dala som si s ananasom a ta dvojica s malym dvojrocnym chlapcom hned na mne zabadla brusko takze su prva dvojica co to vedia...
hajdy neboj bude vsetko oki a potom im to tym lekarom stastne povies...inak aj teba postipali tak ako mna? ja mam 7 bodiek a jedna je velikanska a stipe ☹
no a uz pojdeme o chvilu spat ale budem na neho cakat...svinu arabsku 😎
tak zatim babenky a piseme zajtra 😉

eva3107
23. aug 2009

Ahojte tehulky tak ako vyspte? 😉

eva3107
23. aug 2009

No ani tu este nikto ☹

loginka
23. aug 2009

dobre ranko setkym 🙂

eva3107
23. aug 2009

Dobre ranko... 😉

janielah
23. aug 2009

caute baby, ako ste sa vyspali?

loginka
23. aug 2009

klasika, este bola hlboka tma a ja uz som bola hore, potom nadranom som trosku zaspala a teraz som taka ani ani
treba varit a sa mi nekce 😒

blumka
23. aug 2009

ahojteee...jaaaaaaaaaaaaj...som spala 10,5 hodiny 😀 ..terezka nas nechala spat dnes do osmej..zlatusik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre