• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zucana to aj mna napadlo, ze treba pockat na @rivatha, ona ma najlepsie reporty :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka no to hej, kvoli grcaniu chapem, ale juli negrca uz daaaaaaaaaaaaaavno..
17. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ,mame knizku,kto sa skryva na dvore,ked jej chcem citat,nervaci,nechce,bucha mi po nej,nudi sa a ked naaaahodou cita tato,kuka,usmieva sa,pocuva,ako by svate pismo cital..no potvorky su to,my sme okukane uz :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,ani E negrca,ani ja negrcam,ale v teplom bazene pri plavani by som mozno hodila sablu.. :sweat_smile:
17. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze svate pismo, to ma zobrala
17. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ale neee...zas taka tepla voda tam neni :wink: aspon teda u nas ne :confused:
:grinning: jojo tatovia su bohovia...pockajte ked vam deti spravia to co terezka..prve pretocenie videl tato, prve kroky videl tato, mama si to vsetko odserinka a tato si pride na hotove
17. sep 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ,suhlas :slight_smile: mna napada akurat upresneny termin @blumka domcek :sweat_smile:
17. sep 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no to ma nastve,aj dnes tato povedal,ze ju naucil pa pa a bum bum a ze ja mam to ostatne,,,ma provokuje.. :angry:
inak u nas je cca 32 C voda
17. sep 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka u nas pisu ze 28 :wink:
17. sep 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka alebo vzduch? :confused: kuknem na stranke..
17. sep 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
32 - 33 st :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dieta nema jest pred lekciou vzhladom na aktivny pohyb vo vode
17. sep 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa na dnes lucim, juli sa budi na plny nos...zas sa u nas nebude spat...papa
17. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ,dobru nocku :slight_smile:
17. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka ako citam tak my na plavanie asi nebudeme pripustení, lebo Nelka grcia aj 2 hodky po jedle :grinning: no ani by som sa necudovala keby nas odtial vysmarili, ze mala grcia do vody :sweat_smile:
17. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj my ideme zajtra na výletík do BB :slight_smile: nikto nablízku? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,tak pojdete na prvu lekciu nalacno :grinning:
Nelka stale este grcia :unamused: ,,ved reflux by mal do pol roka ustupit nie?
17. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana moj pokus o zhrnutie just for you a @rivatha nech ma doplní :wink:
takzeee
@olifcek je na výlete u svokrovcov a absolvovala stretko v TN a BA
dalej Tete chodi do skolky a super sa adaptovala, je sikula a ucitelky ju chvalia a @blumka je hrda mamina
@maculik je konecne online z noveho bytu
David od @rivatha sa postavil na nohy sikulák a nasa Nelka ho nasledovala
deticky myslím už vsetky papaju prikrmy, niektorym chuti viac iným menej
zacinaju tu prve slovicka
vela deticiek chodi na plavanie, ak dobre pamatam tak @olifcek @laxity @avaka @blumka @svetlankat a ak som na niekoho zabudla tak napiste a zatial sa vsetkym velmi paci
no a Tobi od @garonka uz nemusi chodit na neuro
@jaja32 mala minule krusne chvile lebo mala velmi grckala a nakoniec ok. a musela doniest 24hodinovy moc a super to zvladla
Nelka od @granado sedká
Livka od @andrea2603 nechce papkat, trapia ...

baby ak som na nieco vynimocne zabudla tak odpustite a napiste Zuzke co sa udialo u vas :wink:
17. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka @olifcek @lenica81 @ewelyn baby, bolo veeeeelmi prijemne stretko, a to som do obeda dosla len kuk a hned stretko :wink: olif, mala je krasna a cely tato :wink:

@zoska aj u nas na plavani obcas jeden chlapcek grcne (nas kamos), ale neni toho vela tak sa to neriesi. na zaciatku nam povedali, ze je dobre byt tak 2 hodky po jedle, no ale ked sa stane, tak co uz :sweat_smile:
a vodu mame tak 34-35 stupnovu max
17. sep 2010 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka vraj trva aj rok a pol :unamused:
no ona skor grcka ze sa prepapa..ona šrotuje ako bager 100-180g zeleninky na obed , potom 180g ovocia na olovrant a podvecer mliecko a to mliecko ked sa jaší taj jej obcas vybehne, take zafarbene od príkrmu..dnes si grca pri kupani :unamused:
ale viacmenej doobeda je klud takze sanca tu je :sweat_smile:
17. sep 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,perfektne :dizzy_face:
vsetko si pamatam,ale super bodne takato rekapitulacia...mozme to robit pravidelne :slight_smile: :wink:
17. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ahoj Peti no akurat vidis ajna teba som zabudla ze plavate :sweat_smile: sorko :wink:
no dufam ze ak Nelke ujde tak tiez nik nebude riesit a teplucku vodicku mate, to je fajn
ja budem volat uz asi konecne bud. tyzden ze kedy zacina novy kurz
17. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,nasa nikdy negrckala,az teraz sem tam maly fliacik,lebo rovno z prsa sa zacne gulat...
17. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka dakovala :slight_smile:
idem aj ja spat, zajtra referendum, ohliadk jedneho domceka a cesta do BB uff
17. sep 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,inak u nas to je dost prisne,treba sa umyvat pred kupanim dokladne,len tuhym mydlom...ziadne sprchace..aj u vas?
17. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak musim pochvalit aj nasu Viki, ze pekne sedi, teda sama si nesadne, ale ked ju ja posadim, tak sa pekne drzi a bere hracky co su okolo nej.
@maminnka este k tej kasi, ja som mala tiez ryzovu od Nestle a zarabala som to s vodou aj ked pisali, ze mlieko. doki povedala, ze mam dat vodu a malej aj chutila, ale kedze ju dost v noci smedilo, tak sme zmenili znacku a spinka lepsie.
17. sep 2010 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ,aj mna mm urcite na referendun dotiahne.. :sweat_smile:
17. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska a hladate domcek?
tak dobre povybavujte,dobru noc :wink:

@lolka sikulka Viki :slight_smile:
@maminnka,ja si tiez myslim,ze kasa s vodou je v pohode :slight_smile:
17. sep 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Peti, v pohodke :wink: pekne si to zhrnula
aj nas caka zajtra referendum
@avaka aj nam dali pri prvej hodine pokyny, ze sa treba osprchovat pred vstupom do bazena - a hlavne zadky sebe aj detom :sweat_smile:
17. sep 2010 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok