Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
17. sep 2010

@zoska aj my mame stale reflux :(

lolka
17. sep 2010

@zoska tak stastnu cestu zajtra
a baby, dobre krizikujte na referende 😉
ja uz idem tiez spat, to moje sidlo ma uplne znici za den 😅

zoska
17. sep 2010

@lolka jej sikulacka mihalnickova 🙂 nasa sa este jednou ručkou zeme pridrza ked sedi 🙂
@avaka jj domcek hladame, najskor sme chceli vacsi byt ale dom je lepsie riesenie kedze to chceme ako dozivotne byvanie....a uz ziadne vrtanie a buchanie susedov v nedelu na obed alebo o 8mej vecer...
no a referendum...idem hlavne kvoli imunite... ved nejd o to ktore strany sme volili, ide o hlas ludu na urcite otazky, asi tam nepojde potrebne mnozstvo ludi, ale potom nech nehundru 😉
a dobruuu noc uz naozaj 😀

avaka
17. sep 2010

@maminnka ,
@zoska a nepomohli Vam prikrmy na reflux?Mne,ked sme boli raz na gastre vravela,ze pomoze zahustit stravu..,ale u nas sa nepotvrdil a dr.mi nutila skor prikrmy,ze ked je drobnejsia...ale ja som nedavala

avaka
17. sep 2010

@zoska ,tak dobru naozaj 😀 ,aj ja by som chcela domceeeekk 😝 ,ale mm nechce,ze kto by ho upratoval,tsss 😝

maminnka
17. sep 2010

@avaka nie, nepomohli prikrmy... aj tak grcka, niekedy viac, niekedy menej, ale stale...

avaka
17. sep 2010

@maminnka ,no tak snad to co najskor prejde..

zucana
17. sep 2010

Baby a co je za referendum? My sem tam tiez este grcneme ....a dik za zhrnutie idem aspon dnesok prdcitat

avaka
17. sep 2010

@zucana http://www.volby.estranky.sk/clanky/referendum-...
aj vy mate reflux?
ja idem kuk ordinaci na nete dobru nocku 🙂

blumka
18. sep 2010

dobre ranko... 😉
dobre zhrnutie, to by sme mali asi kazdy tyzden takto urobit aby sme si zrekapitulovali co sa udialo 😀 my sa tiez chystame na referendum, len neviem kedy, mm je na stavbe...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
18. sep 2010

bujakaaa, my sme sa opat same krasne posadiliii, pekne zbokuuu, jupi

zucana
18. sep 2010

bre ranko baby tak sme hore aj my celkom oki noc aj ked od celeho prespatia mame asi daleko 😉
tak o chvilu ideme plavat a dala som este trosu ovocia lebo tk by nevydrzala tak snad to nevygrcka....
a gratulujem @olifcek na krasne posadenie a @zoske ku krasnemu postaveniu a este aj ostanym ja som este nedocitla len sukromnu temu 😅

avaka
18. sep 2010

bre ranko 🙂
u nas noc bezna,ale rano sme potiahli dlhsie 😎 ,teraz zase spime,tak varim hubovu omacku 😝

@blumka ,ano a moze sa to volat CO TYZDEN DAL 😀

zucana
18. sep 2010

cafte tak na plavani supis len sme boli my dve a dalsie 2 ucitelky tak neviem ci by sa viki viac nepacilo keby boli aj ine deticky 😕 inak sa jej velmo pacilo a teraz spinkame 😉 pekny vikend prajem tu prsi 😖

blumka
18. sep 2010

@zucana nas je do 10, neviem presne no asi osem mamiciek s detickami a neviem teda ci sa to viac juli paci ale mne isto 😀 aspon som konecne medzi ludmi. A budem bravat aj Terezku, ona sa boji ponorit hlavu do vody, inak ma vodu velmi rada, len hysaci ked jej vojde do oci a tak, tak mozno jej to pomozeme takto prekonat 😉
aj tu prsi 😉
ja som si bola odreferendovat, idem dat deti spat a poupratovat trosu...a potom pojdeme do Kiky vziat tapety do domceka, co sme pred 2 tyzdnami objednavali... 😵

zucana
18. sep 2010

baby este otazka k zubkom...my tam mame take akoby trosku dierku ale necitim tie zuby...moze to byt itak zub?je to tak na spodu a tak dovnutra...svokra ze to musi byt vidiet biele...tak ale co by to mala?

blumka
18. sep 2010

@zucana mozno to ma tak napuchnute ze to biele nevidno..Terezka tak mala dierku najprv taku akoby okolo krvickou podliate a az potom vykukol zub 😉

maculik
18. sep 2010

ahojte 🙂
tak som zbezne preletela, co ste popisali, super, ze stretko sa vydarilo 🙂
ja sa chystam ku kadernicke, mam to otrasne, lebo ten melir, na ktory ma segra nahovorila, ked som bola na Sk (vraj tu hnedu, co nosim, mam nudnu, nech dam zmenu), velmi vybledol a vyrastol, idem ja len pekne naspat k mojej hnedej farbe.
drobci spia, tak mm bude potom s nimi len chvilu, teda podla toho, kedy sa zobudia, ja by som mala dojst okolo 4.

my noc zaujimava... Petrik sa zobudil na papanie o pol2 a do 3 bol hore, najprv aj skusal zaspat, neslo to, tak plakal, potom ho vzal mm do obyvky, ja som o chvilu isla za nimi, ze asi spia a oni lezali na zemi a Petik kukal z okna na vonku vysvietenu nemocku a nieco si tam blabotal. Takze asi tie 3h, co spal cez obed, boli nanho prilis dlhe 😀

@zucana vitaj spat, aj s Vikinkou 🙂

a to rekapitulovanie by aj mne pomohlo, lebo ked mam doma oboch drobcov (kym Adelka nie je este cely den v skolke), tak sem ledva stiham chodit...

avaka
18. sep 2010

😕
😕
nesiel konik??? alebo 😕
😀

@zucana ,vy a ucitelky??no to by sa mi asi nepacilo,ved ide aj o kontakt s ostatnymi detickami a pre Teba s rodicmi... 😒
no ale ma to vyhodu,mali ste cely bazen pre seba 🙂
so zubkymi nemam skusenost.. :-
my sme boli kuk jarmok,mala hotova,cely den nespala ,len hodku a pol hodku v aute..,tak uz chrni...

zucana
18. sep 2010

dik za privitanie 😵 @maci mali zlatunki 🙂 trochu som citala ale uz som zabudla co som chcela...boli sme v centre a montovali hopsadlo veeelmi sa paci len viki ma strasnu silu a chcela jest jednu hrazdicku na ktoru nedociahla a normalne ju urvala 😅 inak nedociahne este moc na zem iba spickami nevadi to?

zucana
18. sep 2010

a ozik bude to zub 😉

avaka
18. sep 2010

ja som teraz odbehla na referendum cca 15-20 min a mala sa zobudila,mm jej nestacil,chudatko tak plakala,ked som prisla,az vzlykala,ale uz spinka zase..

@maculik ,Ty si mala dobre vlasy,raz si tu davala foto,ked si prisla od kadernicky,vzadu viac zostrihane a farbe veru hneda tusim bola.. 😉

svetlankat
18. sep 2010

Caute babce, tak som vas trosku docitala, vobec som nestihala. Miska bola velmi nervozna, vcera mala neuveritelne zachvaty placu a dnes, dva nove zubky v puse. Uz ich mame pat.
@zucana u nas tiez jeden zubok vysiel presne tak ako opisujes ty. nebolo ho vidno, rastol ako keby trosku z vnutra. az ked podrastol tak ho bolo vidno. Palcom som ho citila.

blumka
18. sep 2010

a tu co? zastal cas? 😕 😕 😀
uspala som juli ale ludia tak ako teraz plakala neplakala odkedy skoncila kolika 😢 neviem co jej bolo..odsavali sme sopliky, plakala sice ale nie tak velmi a pootm ako som ju sla uspavat sa len drala hore, nechcela mi lezat na rukach a rycala doslovne...ukludnila sa pri flasi a zapsala...ale este si obcas zamrnci zo spanku...zda sa mi ze ma napuchnute horne dasno tak mozno ju to boli 😒

svetlankat
18. sep 2010

@zoska aj ja by som domcek, ale mi este chvilku pockame.Tak nech ho skoro najdete

jaja32
18. sep 2010

ahojte, a to co sa porobilo malej @blumka ? Zeby dalsi zubok? My sa pasujeme z druhym, ale zatial mame len opuchnute dasienko, ale boli ju, to vidno na nej.

svetlankat
18. sep 2010

@blumka asi, my sme sa budili v noci s placom teraz ked isla ta druha jednotka, asi tak trinoci. No a poobedia boli fakt tazke, len plackala, az zachvaty. No ale dnes bolo uz o dost lepsie.

jaja32
18. sep 2010

@svetlankat ach, keby to radsej nas bolelo ☹

svetlankat
18. sep 2010

@jaja32 tak to som aj ja vravela mojmu mm

blumka
18. sep 2010

@jaja32 @svetlankat, ja netusim co jej je...cez den bolo vsetko ok, aj pekne spinkala, aj sa hrala, vobec nebola nejaka nervozna alebo tak...to az teraz, mozno bola uz velmi unavena a z toho vycerpania plakala..neviem...dufam, ze aspon daco pospi, kvoli soplom sa jej velmi zle spinka v noci ☹

@jaja32 inak kukam ze sa pytas na lepok...ja som robila juli predvcerom tarhonu s mrkvickou a kalerabom, sa sla za tym potrhat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre