• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
My sme si urobili v piatok vylet :slight_smile: MM nas zobral do super cokoladovni v TT...a je po diete, ved 80 km sme cestovali a potom si nedam pravu cokoladu? aj po dve sme vypili :grinning: a odtial sme isli ku krstnemu otvoci Natalky a dnes sme sa vratili. Super bolo, len Natalka sa rozhodla, ze bude kakat vzdy, ked budeme cestovat autom, alebo sa tulat:slight_smile: Vsetko sme zvladli a tak sme oslavili 1. vyrocie sobasa....ktore bolo vo stvrtok, ked sme chodili po lekaroch. A ozaj, odkedy Natalka vrackala, tak sa mi zda, ze viac papka...to je dobre
18. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka no ja sa pytam vsade a vsetkych :slight_smile: , pretoze radu od pediatra nedostanem a tu na okoli mi nik neporadi.... teda poradi, ale to by som uz aj rezen davala a to nee. Vidis na tarhonu som nemyslela, ja som to v zivote nejedla ani nevarila. Tam nie je vajko? Ako mam urobit?
18. sep 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a zas som tu sama :confused:
18. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 no ked kupis bezvajecnu tak nebude :wink: ja som robila tak, ze som varila zeleninku a ked bola polomakka svihla som tam zo 2 lyzice tarhone a to ked bola makka tak som odstavila, nechala som to stat asi polhodinu a ta tarhona este vpila vsetku tu vodu z hrnca, tak som vlastne vsetko mixla..jo a aj masko som tam dala..som zabudla
18. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie si ja vas citam a popri tom kukam video co mi tu mm pusta z pred piatich rokov
18. sep 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som tu :wink:
18. sep 2010 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka hm mohlo to byt dobreeeeeeeeeee
ja budem zajtra sama..teda s juli...ale mm s terezkou idu na party ku jej kamoske do bardejova a ja nechcem tahat juli tam medzi deti ked soplikuje..tak sme to vyriesili takto, ale teda nepaci sa mi ta predstava ze budeme v nedelu takto rozdeleni :unamused:
@svetlankat aj bolo..aj mne chutilo :sweat_smile:
18. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka pocuj a mm si zabudol skocit po fotos v piatok
18. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka musim kupit, zatial dam cestoviny co som kupila. Zajtra uvarim patizon, este sme nemali. Mozem dat aj patizon aj lepok, ani jedno sme nejako este nepapali. Mali sme len raz vlocky....
18. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka j atarhonu tiez nevarim. Mne sa nejak sprotivila v skolskej jedalni este ako ziacke. Od vtedy som ju do ust nedala. Ale nasi casto varili. Mamka ju mala strasne rada, ako aj slovensku ryzu
18. sep 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat vidis a u nas sa tarhona skoro vobec nevarila a z jedalne si ju tiez velmi nepamatam :wink: ja ju teraz robievam niekedy miesto ryze do rizota :grinning:
@jaja32 uz ked ste mali vlocky tak uz lepok je zavedeny :wink: tak teraz mozes dat v pohode nieco ine s lepkom, ked sa nic nestalo :wink:
18. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat, nezabudli sme len on v piatok nebol ani na predajni, bol v terene :wink:
18. sep 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok jasne, tak ked bude cas tak v pondelok. Ved nic sa nedeje fotky su, no nie
18. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tak sa budem zajtra realizovat :slight_smile: do zeleninky cestoviny a do ovocia vlocky. Asi budem musiet malej jablcko podusit, lebo mi ho nechce a vyzivku spapka, ale ked jej ho dam s bananom tak spapka.
18. sep 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
julinke velmi chuti ked jej na olovrant spravim kasu z vlociek a do toho dam mixnute jablcko..skusala som ho postruhat ale na tom uplne najjemnejsom by som stravila pol zivote, tak som na hrubsom a tie kusky ci pasiky ci co to bolo ju natahovali.tak mixujem :wink: a nechce mi kupovane vyzivy..akoze spapa ale pri robenej sa az trasie ked ju krmim :grinning:
18. sep 2010 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka ja som kupila umele struhadlo na ovocie s miskou a tam sa ovocie krasne struha a nemusim mixovat. Nie je to uplne jemne, ale spapkame. Zaujimave, ze zeleninku musi mat bez kuskov. Ja som kupila tie alnature a jablckova jej velmi chuti. Kolko davas cca vlociek na kasu? Nech skusim.
18. sep 2010 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 dala som dve polievkove lyzice a vodu, tak aby som ich zaliala. varila som to kym neostali len vlocky a zmiesala s tym jablckom...aj mne to chutilo :wink: vcera som jej do toho dala aj trosku bananu..mnam... :dizzy_face:
18. sep 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka taketo struhadlo mam a struham vsetko ovocie...este aj broskynu :slight_smile:
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detail/1479_Struhadlo-na-jablka
18. sep 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja32 ja mam este to stare komunisticke sklenene a to je tiez dobre na ovocie
@blumka a ako pekarnicka? Odskusana?
18. sep 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat jasne.. uz som piekla dva chlebiky a boli uplne ze suprove..a jeden mazanec, ten bol tiez dobry ale na tie chlebiky nemal...jeden este mame, slaninovy chlebik..mnamka je to. U nas sa uz chlieb kupovat nebude :grinning:
18. sep 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka robila z vlastnych ingrediencii, alebo si kupila uz tu hotovu zmes? Takze nelutujes kupu?
18. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat z vlastnych. Zatial nelutujem :wink:
18. sep 2010 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka tak to je super, asi zacnem pokukovat i ja, tu na konovi je tema o recptoch do pekarnicky. Odkial si mala receptik? a aku si nakoniec kupila?
18. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka prepac vyzvedam ako policajt
18. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat my sme nemali sklenene, tak neviem posudit
18. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat no sak od tych bab mam recepty :grinning: kupili sme moulinex xxl :wink: sice trosku drahsia ale ma take programy ake som potrebovala ;)
18. sep 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez velmi chcela pekarnicku, ale my mame kusok od domu pekaren, kde pecu dobry chlebik. Bala som sa, ze ju nevyuzijem. Teraz uz musim ine kupovat
18. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blumka a to su? prepac som uvedava, myslim tie programy?
18. sep 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok