Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
18. sep 2010

My sme si urobili v piatok vylet 🙂 MM nas zobral do super cokoladovni v TT...a je po diete, ved 80 km sme cestovali a potom si nedam pravu cokoladu? aj po dve sme vypili 😀 a odtial sme isli ku krstnemu otvoci Natalky a dnes sme sa vratili. Super bolo, len Natalka sa rozhodla, ze bude kakat vzdy, ked budeme cestovat autom, alebo sa tulat🙂 Vsetko sme zvladli a tak sme oslavili 1. vyrocie sobasa....ktore bolo vo stvrtok, ked sme chodili po lekaroch. A ozaj, odkedy Natalka vrackala, tak sa mi zda, ze viac papka...to je dobre

jaja32
18. sep 2010

@blumka no ja sa pytam vsade a vsetkych 🙂 , pretoze radu od pediatra nedostanem a tu na okoli mi nik neporadi.... teda poradi, ale to by som uz aj rezen davala a to nee. Vidis na tarhonu som nemyslela, ja som to v zivote nejedla ani nevarila. Tam nie je vajko? Ako mam urobit?

jaja32
18. sep 2010

...a zas som tu sama 😕

blumka
18. sep 2010

@jaja32 no ked kupis bezvajecnu tak nebude 😉 ja som robila tak, ze som varila zeleninku a ked bola polomakka svihla som tam zo 2 lyzice tarhone a to ked bola makka tak som odstavila, nechala som to stat asi polhodinu a ta tarhona este vpila vsetku tu vodu z hrnca, tak som vlastne vsetko mixla..jo a aj masko som tam dala..som zabudla

svetlankat
18. sep 2010

nie si ja vas citam a popri tom kukam video co mi tu mm pusta z pred piatich rokov

blumka
18. sep 2010

aj ja som tu 😉

svetlankat
18. sep 2010

@blumka hm mohlo to byt dobreeeeeeeeeee

blumka
18. sep 2010

ja budem zajtra sama..teda s juli...ale mm s terezkou idu na party ku jej kamoske do bardejova a ja nechcem tahat juli tam medzi deti ked soplikuje..tak sme to vyriesili takto, ale teda nepaci sa mi ta predstava ze budeme v nedelu takto rozdeleni 😒

blumka
18. sep 2010

@svetlankat aj bolo..aj mne chutilo 😅

svetlankat
18. sep 2010

@blumka pocuj a mm si zabudol skocit po fotos v piatok

jaja32
18. sep 2010

@blumka musim kupit, zatial dam cestoviny co som kupila. Zajtra uvarim patizon, este sme nemali. Mozem dat aj patizon aj lepok, ani jedno sme nejako este nepapali. Mali sme len raz vlocky....

svetlankat
18. sep 2010

@blumka j atarhonu tiez nevarim. Mne sa nejak sprotivila v skolskej jedalni este ako ziacke. Od vtedy som ju do ust nedala. Ale nasi casto varili. Mamka ju mala strasne rada, ako aj slovensku ryzu

blumka
18. sep 2010

@svetlankat vidis a u nas sa tarhona skoro vobec nevarila a z jedalne si ju tiez velmi nepamatam 😉 ja ju teraz robievam niekedy miesto ryze do rizota 😀
@jaja32 uz ked ste mali vlocky tak uz lepok je zavedeny 😉 tak teraz mozes dat v pohode nieco ine s lepkom, ked sa nic nestalo 😉

blumka
18. sep 2010

@svetlankat, nezabudli sme len on v piatok nebol ani na predajni, bol v terene 😉

svetlankat
18. sep 2010

ok jasne, tak ked bude cas tak v pondelok. Ved nic sa nedeje fotky su, no nie

jaja32
18. sep 2010

@blumka tak sa budem zajtra realizovat 🙂 do zeleninky cestoviny a do ovocia vlocky. Asi budem musiet malej jablcko podusit, lebo mi ho nechce a vyzivku spapka, ale ked jej ho dam s bananom tak spapka.

blumka
18. sep 2010

julinke velmi chuti ked jej na olovrant spravim kasu z vlociek a do toho dam mixnute jablcko..skusala som ho postruhat ale na tom uplne najjemnejsom by som stravila pol zivote, tak som na hrubsom a tie kusky ci pasiky ci co to bolo ju natahovali.tak mixujem 😉 a nechce mi kupovane vyzivy..akoze spapa ale pri robenej sa az trasie ked ju krmim 😀

jaja32
18. sep 2010

@blumka ja som kupila umele struhadlo na ovocie s miskou a tam sa ovocie krasne struha a nemusim mixovat. Nie je to uplne jemne, ale spapkame. Zaujimave, ze zeleninku musi mat bez kuskov. Ja som kupila tie alnature a jablckova jej velmi chuti. Kolko davas cca vlociek na kasu? Nech skusim.

blumka
18. sep 2010

@jaja32 dala som dve polievkove lyzice a vodu, tak aby som ich zaliala. varila som to kym neostali len vlocky a zmiesala s tym jablckom...aj mne to chutilo 😉 vcera som jej do toho dala aj trosku bananu..mnam... 😵

jaja32
18. sep 2010

@blumka taketo struhadlo mam a struham vsetko ovocie...este aj broskynu 🙂
http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detai...

svetlankat
18. sep 2010

@jaja32 ja mam este to stare komunisticke sklenene a to je tiez dobre na ovocie
@blumka a ako pekarnicka? Odskusana?

blumka
18. sep 2010

@svetlankat jasne.. uz som piekla dva chlebiky a boli uplne ze suprove..a jeden mazanec, ten bol tiez dobry ale na tie chlebiky nemal...jeden este mame, slaninovy chlebik..mnamka je to. U nas sa uz chlieb kupovat nebude 😀

svetlankat
18. sep 2010

@blumka robila z vlastnych ingrediencii, alebo si kupila uz tu hotovu zmes? Takze nelutujes kupu?

blumka
18. sep 2010

@svetlankat z vlastnych. Zatial nelutujem 😉

svetlankat
18. sep 2010

@blumka tak to je super, asi zacnem pokukovat i ja, tu na konovi je tema o recptoch do pekarnicky. Odkial si mala receptik? a aku si nakoniec kupila?

svetlankat
18. sep 2010

@blumka prepac vyzvedam ako policajt

jaja32
18. sep 2010

@svetlankat my sme nemali sklenene, tak neviem posudit

blumka
18. sep 2010

@svetlankat no sak od tych bab mam recepty 😀 kupili sme moulinex xxl 😉 sice trosku drahsia ale ma take programy ake som potrebovala ;)

jaja32
18. sep 2010

ja som tiez velmi chcela pekarnicku, ale my mame kusok od domu pekaren, kde pecu dobry chlebik. Bala som sa, ze ju nevyuzijem. Teraz uz musim ine kupovat

svetlankat
18. sep 2010

@blumka a to su? prepac som uvedava, myslim tie programy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre