Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
19. sep 2010

@blumka pisu ze tam ma byt max 20 min 😉

blumka
19. sep 2010
maculik
19. sep 2010

jaaaaj, uz viem, co je tarhona, to mam rada. Uz som napisala na zoznam, co mm donesie, ked teraz v stredu pojde zase na Sk.
a pohanku ked varite, tak tu obycajnu alebo tu lamanu? Lebo ja som vzdy len tu obyc., ale vraj ta druha sa rychlejsie do makka uvari.

mne je trosku lepsie, ale idem si lahnut k Petrikovi, len cakam, kym Adelka zaspi, este si tam vyspevuje. mm isiel hrat futbal, poobede budeme asi montovat policky do A.izby a v meste je nejaky fest, tak mozno na kolotoc s Adelkou pojdeme. Ale to len ak nebudem mat teplotu.

@ivka79 my sme o 3t starsi a do sedenia sa vobec netaha, ani ho nebudem nutit, posadi sa, ked bude chciet. Adelka sa posadila sama, ked mala 9mes, a nic jej neuslo. Nechapem, co tvoja dr chaosi 😉

svetlankat
19. sep 2010

@olifcek vsetko naj naj naj

blumka
19. sep 2010

jeeej, fakt @olifcek vy mate dnes vyrocie, ze? 😵 tak vsetko naj a este veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela vela vela vela krasnych splocnych rokov prajeme

maculik
19. sep 2010

@blumka jj, tento clanok som aj ja uz citala. a je tam vela pravdy.
napr.to s tym choditkom (my to volame pavuk). naj kamaratka mojej sestry davala maleho do pavuka od 4,5mes (!). Vobec ho nenechavala na zemi, ze ona nema cas davat pozor, aby sa nepregulal niekam. Takto stoji a hra sa. Potom sa zacal odrazat, ale tak, ze spickami. no a teraz ma o chvilu rok a vobec nevie lozit, nechce byt na zemi ani sa plazit, chodia s nim tak, ze ho drzia za obe ruky a on len spickuje, vobec nevie chodit po celej nohe. Ona sa tesila, ze ako mu ide to "chodenie", ale teraz zistuje, ze asi spravila chybu...

no, mala uz spi, idem aj ja, kym sa nezobudia 🙂

maculik
19. sep 2010

a este som zabudla, napadlo mi, ked som varila - vsetko naj Olivke a Vikinke k vymesacninam 😵

blumka
19. sep 2010

ha vidis zabudnem na vymesacniny a na vyrocie ne 😀 tak vsetko naj aj viki aj olivke 😀 😵

maculik
19. sep 2010

no super, tak A.stale nespi a Petrikovi stacila pol hodka. takze z mojho oddychu nie je nic ☹

laxity
19. sep 2010

všetko naj dnešným oslávencom 🙂

zucana
19. sep 2010

dakujeme...idem ja von svieti slniecko a cely den som doma 😒

maminnka
19. sep 2010

@lolka aj Natalka si ich rychlo vie dat dole, preto jej ich davam, iba ked je niecim zaujata, vtedy si to ani nevsimne, ze ich ma 🙂
@laxity ano ano, uz poznas tusim celu kolekciu naspamat 🙂

jaja32
19. sep 2010

ahojte, vsetko naj oslavencom 🙂

blumka
19. sep 2010

@jaja32 cau 😉

jaja32
19. sep 2010

@blumka ahoj, ako dopadla detska oslava ? Julinka sa ma lepsie? Sopliky este sú? Natálka je velmi mrzuta, ked da nieco do ustociek tak sa trasie....tak ju asi boli dasienko

olifcek
19. sep 2010

bujakaaaaaaaaaaaaa

juj, uz doma, asi od 17tej..fajne bolo, Oliv bola uzasna, spolocenska, opat je este pohyblivejsia, vecne sa pokusa z boku sadnut si a aj sa sem tam zadari 😉

len...oliv sa bude somnou nudit, takze musim po navstevach chodit, takze baby, ku ktorej smieme zajtra priiist? 😉

olifcek
19. sep 2010

oliv mi od cca 4.00 vstava casto na cucnutie, ale hajame i do deviateeeej 😵

jaja32
19. sep 2010

@olifcek vitaj doma 🙂

olifcek
19. sep 2010

@jaja32 😵

olifcek
19. sep 2010
blumka
19. sep 2010

@jaja32 stale soplikuje ale myslim ze to kvoli zubkom nenormalne slinta a vidi sa mi ze horne dasienko ma napuchnute, stale si pcha moj palec do pusky a hryzie ma...
@olifcek vitaj 😉

jaja32
19. sep 2010

@blumka nepouzivali sme podbradnik odkedy nam vysiel prvy zubok, teraz nestacim davat novy a novy

olifcek
19. sep 2010

@blumka dakiiii

blumka
19. sep 2010

@jaja32 tak isto...kym nevysiel prvy mala denne aj 5 ci 6 podbradnikov a potom bol pokoj a teraz zas

blumka
19. sep 2010

@olifcek no ako? urob suhrn dovolenky 😉

zoska
19. sep 2010

ahojte 🙂
@olifcek krácne výročie a všetko naj Olivke 😉 @zucana aj Vike pekne vymesačniny 🙂

včera sme boli BB, bolo fajn, aj pocasie...

no a dnes den zacal pekne, az kym som si doobeda nesla lahnut s malou a ked som sa zobudila tak mi mm povedal ze sa mu na aute zabil kamarat... ma doma 4r. syna a 6tazdnove babatko, ponahlal sa v noci domov a asi zaspal...prepichli ho zvodidla, a ja som sa s nim v piatok rozpravala, bol vysmiaty a ako vzdy, stale sa mi tomu nechce verit...
nebol to nejaky doverny priatel, ale proste kamos, hlavne pre mm a taky vesely clovek, sportovec
no tragedia a jeho manzelky mi je neuveritelne luto 😢

@blumka ten vecerny plac co si opisovala, my sme mali pred tyzdnom daco podobne...az sme chceli ist na pohotovost, pamataš? asi tie zubky, ale dalsi zatial nenarastol...

jja
19. sep 2010

ahojte baby, uz som aj ja tu, boli sme u svagrovcov na vikend, na skalickom jarmoku. bolo celkom fajn, az na to ze mala nespala vcera cely den aa aj v noci bola nervna. ale uz buva, tak hadam dospi vikend a necha aj maminu vyspat 😀

@olifcek pis zazitky z dovolenky 🙂 pekne vymesačniny aj vam @zucana

blumka
19. sep 2010

@zoska to je hrozna tragedia ☹ uprimnu sustrast

lolka
19. sep 2010

@zucana @olifcek vsetko naj k vymesacninkam 😉
zuci, tak to mas pravdu, mala je na 99%na mm a tymto ta mm pozdravuje 😉 (som mu to precitala)
@zoska boze, to je strasne, uprimnu sustrast. vela sil jeho manzelke aj detom 😢
@blumka dobry clanok, len ma trochu vystrasil, Viki sa neplazi, ale sedi. davam ju na brusko kazdy den,pretoci sa kam chce, krci nozky, ale este neplazi. no, ved sa este hadam zacne plazit.

blumka
19. sep 2010

@lolka no to je prave to co sa tam pise...deti ktore su posadzovane potom nemaju chcenie sa plazit a lozit po styroch. Ja som dnes zabludila do debaty o chodakoch a trosku ma zarazila jedna mamicka ktora dava svoje 5,5 mesacne dieta do chodaka..tam v tej debate bol aj odkaz na tento clanok. Nemala som v umysle niekoho vystrasit. To ze sa viki este neplazi nic neznamena, moze zacat...len tak ako bolo v clanku pisane, cim viac ju budes davat sediet, tym menej bude mat ona sama potrebu urobit nieco ine 😉 Ale zas na druhej strane je vela deti ktore sa neplazili, nechodiili po styroch, rovno sa postavili a chodili a su zdrave a sikovne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre