Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
20. sep 2010

@maminnka ani Petik este ne4nozkuje, len sa plazi (na bruchu je velmi rad, ved tak aj spava 🙂 Niekedy pokrci kolienka, len dalej uz nevie, co s tym, tak sup na brucho a pokracuje tak, ako vie 😀
Adelka zacala 4nozkovat az ako 11mes, takze casu dost.

selyma
20. sep 2010

@olifcek ahoj Oli. Chelam by som pozriet tu stranku odkial mas stolicku na krmenie. Ideme kupit chceme popozerat viac. Viem, ze som ŕaz na tu tvoju pozerala. Tak ked budes mat cas, napis. Dakujem

blumka
20. sep 2010

ja by som tiez brala anglictinu na tej stranke, po nemecky neviem 😒
@maculik co ja viem, ja robim sosovicovu ze len podusim trosku cibulu, pridam sosovicu, zemiaky a varim do makka...a niekedy tam supnem parku. a polievky tiez robim dookola tie iste, zeleninovu, bez halusiek, s haluskami, paradajkovu, fazulovu, sosovicovu...a vlastne uz ani velmi nevarim, lebo odkedy chodi terezka do skolky doma mi neje..maximalne tak na veceru spapa chlebik alebo druhe jedlo z obeda..a niekedy ani to nie, len si pyta mlieko..ale v skolke vraj papa za dvoch 😅

maculik
20. sep 2010

@blumka super, idem spravit tu sosovicovu, to stiham do hodky, ze?

maminnka
20. sep 2010

@ivka79 jedine, ak pojdes cez google a das si priamo prelozit danu stranku

blumka
20. sep 2010

@maculik jasne, to mas raz-dva

selyma
20. sep 2010

mnbam, sosovicova, to je moja naj polievocka. A zajtra ju urobim na obed.Dnes este mame hovadziu zo vcera

maculik
20. sep 2010

@blumka uz sa vari 🙂

zucana
20. sep 2010

cafte baby dik za tip zajtra spravim tu sosovicovu....mam sosovicu 😎
inak noc bola otras ako vcera ale vstali sme o 9.00 a potom som na 9.40 bola na citologiu a potom sme sa s viki hrali na koberci a teraz pila mliecko a haja.v noci chce vela mliecko ale iba cucne a spi dalej a tiez ma take place...moze to byt aj tym zubkom alebo stracam mlieko?
a zmenili mi uz aj tu meno tak si musim ist vybavit dokumenty.....
a kukala som fotky @maci aj @blumka zlatucke 😵

olifcek
20. sep 2010
olifcek
20. sep 2010

@zucana oliv tiez tak casto cucka a aj si akoby stazovala miestami, ale ked urobim chladnejsie v izbe, mrncanie prestane...mlieko nestracame, neboj

baby,ke bude viac casu napisem i o dovolenke...oliv ma zamestnava uz naplno

svetlankat
20. sep 2010

@selyma presne ako pise
@maculik neboj, ja tiez tak kojim, mne Miska niekedy odmietne mliecko aj na desiatu cize kojim rano a potom az okolo tretej, nie je to pravidlo ale uz sa to stalo viackrat a mlieka mam stale na rozdavanie.

svetlankat
20. sep 2010

@blumka no a ta sovovicova znie dobre, ja vacsinou robim mliecnu, tak skusim tuto, asi tiez zajtra

zucana
20. sep 2010

baby co mate uz vacsie deti a mate 2 auta...mate 2 autosedacky?bo rozmyslam ze kupim 2. jednu aby som aj na Sk vozila taku aj do lietadla ze sa aj odrca.....
rozmyslam nad tymito:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

@maminka dik uz nakupujem 😀

blumka
20. sep 2010

baby, ja od minuleho podnelka cakam na moj next, buchla som tam cez 30 eur a nic...zasielka bola odoslana, mam aj jej cislo tak sa pojdem dnes pytat na postu..ma porazi ak sa to stratilo.. 😒

blumka
20. sep 2010

@zucana my mame dve 😉 teda zatial jedno vajko a jedna sedacka do 18kg ale druha je uz prichystana 😉 v pohode vojdu, len uz nik viac dozadu 😀

maminnka
20. sep 2010

@zucana my mame v mojom aute dve autosedacky a v muzovom zatial iba jednu, pre snya, ale ked Natalka vyrastie z vajicka, bude aj ona mat dve.

zucana
20. sep 2010

@blumi len skor ze pre jedno babo 2 sedacky.....a ci s isofixom alebo bez 😉

svetlankat
20. sep 2010

@zucana my mame tiez dve vajko a sedacka. sedacka uz je v aute, uz budem asi pouzivat len tu a vajko uz len na plavanie.
ta bordova je peknucka

svetlankat
20. sep 2010

@zucana my mame tiez dve pre jedno babo

andrea2603
20. sep 2010

ahojte.
kočky mám pre vás jednu "bojovú úlohu", ak by ste mi vedeli poradiť, tak poprosím krásne 😵 . Moja Lenka zbožňuje dinosaurov a rozmýšľala som,že na Vianoce jej kúpiť nejaké oblečenie s motívom dinosaura, ale všetko je vždy len chlapčenské, neviem či je problém vyrobiť tričko s dinom aj pre dievčatá, lebo ja som zatiaľ nikde nenašla. Neviete o niečom, kde kúpiť?

čítala som,že ste riešili znovu sedenie, veľmi sa mi páči zodpovednosť @blumky, ale ja v tomto zlyhávam, ja Liv dávam sedieť /sedí super bez podopierania/, lebo ona ležať neznáša od narodenia 😖 , stále by sa len pestovala a ja už fakt s tou mojou boľavou rukou nevládzem, veď má vyše 8kg, tak niekedy neodolám a posadím 😔 a ona sa pekne hrá aj 20-30 min. Inak skúšame stále sa hrať aj na brušku, že aj ja si k nej ľahnem, ale aj tak vydrží len 2-3 minuty a hneď sa jeduje 😠 , no niekedy to je s ňou fakt dosť náročné 😒
Teraz spí, tak si idem popresádzať kvetinky, ešte vás kuknem, my tu máme pekne slnečno, tak vám prajem pekný deň zatiaľ.

svetlankat
20. sep 2010

@zucana Je to najinovatívnejší a najbezpečnejší systém upevnenia autosedačky v aute. Systém Isofix umožňuje nielen jednoduché upevnenie autosedačky do auta, ale stáva sa jeho súčasťou. S trojbodovým uzamykacím nástrojom je Isofix najbezpečnejší systém, ktorý umožňuje upevnenie dieťaťa prostredníctvom stabilnej konštrukcie a zabezpečuje maximálnu bezpečnosť a ochranu v prípade nehody. to som len skopirovala. Ak tvoje auto podporuje isofix, asi by som brala tu.

svetlankat
20. sep 2010
maculik
20. sep 2010

@zucana my mame pre Adelku dve normalne sedacky (jednu taku, co si dala druhy link, len starsi model, druhu inu). Museli sme kupit, ked sa mi v Luxe ta Maxi cosi pokazila a kym ju opravili, nemala by som v com vozit malu do jasli. Teraz je jedna v mojom aute, druha vo Vladkovom a je to super, lebo aj ked bola Adelka teraz mesiac na SK, tak sme tam jed nu nechali a bolo.

Adelka uz buva, Petrika idem ulozit teraz. Aj tu je slniecko, v chladku 21st, super 🙂

blumka
20. sep 2010

@zucana aha, tak my mame potom tri :D jedna pre terezku je v nasom aute, druhu ma v aute svokra a tretia caka na juli 😉

zucana
20. sep 2010

dik baby moc
@svetlanka len isofix ja mam a mm asi tiez len ked budem menit aj do inych aut a nemaju to....a niekde som citala ze aj bez isofix su bezpecne...vy mate baby vsetky s ISO? 😅

zucana
20. sep 2010

@andrea ked chces pozriem sa ti v disney obchode 😉

blumka
20. sep 2010

@zucana my nemame isofix

maculik
20. sep 2010

ja neviem, ci mame isofix 😅
uz buva aj Petik a ja som objednala z tej stranky, co dala @maminnka zimnu kombinezu pre Petrika a bundu do dazda pre Adelku, lebo ked nema do skolky, ked chodia do lesa a je mokro. A tu v obchodoch je vsetko vypredane...

blumka
20. sep 2010

huraaaaaaaaaaaaaa...prisiel mi next..sa im zamotal na poste, lebo bol posielany uz v pondelok ale na balicku je napisane ze presmerovane a piatkovy datum 😉 nemusim sa trepat na postu, aj ked tak krasne je dnes ze by mi to nevadilo vobec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre