• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
bre ranko..ako zvycajne som sa o druhej rano premiestnila do mojej druhej spalne v obyvacke a zaspala...hore bolo 31 a u mna dole prijemnych 28 ... komarov som nepostrehla :wink:
muzik isiel do garaze kde su lode lebo ked umyval tu nasu tak si niekde polozil slnecne brile a zabudol ich tam...tie brile maju 20 rokov ale proste ine nechce a strasne strasne je z toho smutny tak dufam,ze ich najde...
inak mam cervene hrdielko...blumi co si si dala nan ze ti to preslo? ja som si dala med aj solou si vyplachla vcera vecer ale stale cervenke...
23. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :wink: Vcera bolo velmi prijemne, konecne nebolo teplo. Ja uz sa neviem dockat jesene.

Hajdy aj ja uvazujem o tom, ze ak budem musiet, tak miesto amnio by som isla na 3d ultrazvuk. Ved tam tiez vidia vsetko a vies to hned.

No ja som zvedava kedy mne chcu brat krv na tie testy, lebo moj lekar ma 2 tyzdne dovolenku v septembri a mam prist na buduci stvrtok a to nic o krvi nespominali.
23. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, ja si robim cibulovy sirup...do misky vrstvim cibulu s cukrom asi na tri vrstvy, do rana to pusti stavu a tu stavu si potom davam po lyzickach...ak to chce rychlejsie, daj to zohriat do mikrovlnky, rychlejsie to pusti stavu
23. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuj Blumi, cibulovy sirup :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tiez som pocula, ze je to ucinne. :sweat_smile:
Blumka ty kedy ides na krv?
23. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana...Olienka z januaroviek...pouzivala bioparox odporucila jej DR.tak by si mohla skust too...hmm? :wink:
Nechuti to velmi dobre ele vraj to pomaha..
23. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi si mi pripomenula mojho otca on mi to robieval...idem to spravit...evi bioparox nemusim...poznam ale tu v IT ho isto mat nebudu a zatial ak to este nie je nejake zle tak upradnostnim prirodne...ale dik za tip :wink:
juj baby tak tu vcera kvapli 2 kvapky a zas teplo asi si to hodim ...
23. aug 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska, myslis na triple testy? dufam, ze nikdy, ja chcem triple odmietnut :unamused:
zuci, a este kloktam slanu vodu :wink:
23. aug 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, viem pisala si o tom. Len som zabudla, prepac.
23. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, tu kvapli styri a kvapkaju aj teraz, ale je stale dusno :unamused:
23. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teus, v pohode...ved tu tolko popiseme, ze si nemozme vsetko pamatat :wink:
23. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumka trepple ti iba zoberu krv a amnio je odber plodovej vody...to robia po zlych trepple testoch..

Ok zucana iba som chcela pomoct :wink:
23. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka, ja viem, len ja nechcem ist na triple, kvoli tomu, ze su nespolahlive, a ze vo vacsine pripadov vychadzaju zle, zbytocne stresuju...a amnio by som odmietla, na 3d pojdem aj bez triple :wink:
23. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem v pondelok na krv, kvoli tripple. opyta, sa aj sestricky, ze kam mi odporuca ist, az budem chciet vediet pohlavie pred svadbou a oni maju dovcu x;o) to uz by som vzala i draheho sebou, nech sa to dozvieme spolocne x;O) ved drahy est enase babo nevidel :wink:

pozeram, ze u nas bude dnes prijemne, ale uz od utorka bude opat neznesitelny hic x;i(

boze, ja cely zivot milujuem jesen a jar... zimu len kym nemrzne nefuka hnusny studeny vzduch...tak uz nech ta jesen dojde k nam :wink:
23. aug 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ty si moj clovek :wink:
23. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj ja som vas clovek aj ja mam rada jar a jesen aj kvoli tym krasnym farbam....
inak olif keby si ho prehovorila nech ti spravi UTZ zajtra podla mna by uz to mohlo byt vidiet...
23. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, jo, skusim to x;o)
23. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, zajtra by uz mohol naozaj vidiet ak sa teda nebude babo hanbit :grinning:
23. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak muzik volal ze nasiel tak hned bude lepsia naladicka ;)
inak mam len cervenu cibulu ale to je snad jedno...ale placem a mam cele cervene ruky :grinning:
23. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumik a potom to zakrijes a das do chladnicky alebo nechat volne?mame tu 28 stupnov zatial :sweat_smile:
23. aug 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, zakry ale nedavaj do chladnicky, to musi byt v teple aby to pustilo stavu :wink:
23. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki blumi tak to mam v dobrom prostredi tu je dost teplo :wink:
23. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, dufam, ze ti to pomoze :wink:
23. aug 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi a Ty sa nedivas na smallvile? x;o) zboznujem ten serial
23. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, ne, pozerame na jojke sexy spinave prachy..zacali sme to pozerat este v usa a tieto casti sme nevideli :grinning: a popri tom varim obed a tak
23. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam rada dirty sexy money :grinning:
ale uz som videla obe dve serie cakame na tretiu :sunglasses:
idem si spravit sardinkovu pomazanku s ceirnym chlebikom a fesimu cestovinovy salat ..fasa nedelny obed :rolling_eyes:
23. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, a ja som som si poplakala pri cibuly, neskutocne stipala pri krajani
daj vediet, ci ti to preslo, drzim palce
moj zlaty drahusik povysaval a pozmyval cely dom a ja som postavila zel.polievocku a hovadzie so sampinonmi
23. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik logi...dam vediet...akoze neboli ma nejako zvlast ale je cervene...furt si ho kukam :sunglasses:
23. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dirty sexy money nepoznam, mozno kuknem, kedy to chodi?
zuci, aj ja som dnes rozmyslala o sardinkovej pomazanke, my ju mavame vzdy v nedelu, ale otvorila som tomatove
23. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som ine enmala tak som som robila z tomatovych :wink:
23. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi, chodi to okolo desiatej v nedelu..ale to uz opakuju druhu seriu..som zvedava ci daju aj tretiu v premiere
23. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok