Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
20. sep 2010

@olifcek no ako si to dnes zvladala, mas uz doma rychlobezku? 🙂

olifcek
20. sep 2010

@svetlankat nesmierne ukecanu rychlobezku 😉 zvykla si, ze sa jej vzdy niekto venuje, tak to mam ztazeneeeee, lebo na dovci vzdy aspon dvaja na nu boli, prevazne 4 x;) a oliv si to veeeelmi uzivala 😵

svetlankat
20. sep 2010

@olifcek juj tak to mas co robit

svetlankat
20. sep 2010

Idem si ja lahnut dobru noc

olifcek
20. sep 2010

@svetlankat veru 😵

jaja32
20. sep 2010

@olifcek ved kukam, ze uz dobiehate 🙂 to je super
uz aj ja idem bruuu
@svetlankat bruuu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka79
20. sep 2010

Ahojte, baby chcem vás poprosiť, chcem Lukymu kúpiť tú húseničku z JYSK - u nás je najbližšie v Nitre, ale tam ju nemajú.
Rada by som poprosila niektorú, ktorá chodí niekde do iného obchodu JYSK, či by mi ju nekúpila a neposlala. Peniaze pošlem vopred na účet a samozrejme aj s poštovným. Diky 😉

zucana
20. sep 2010

@maculik a aka je ta maxi cosi?
@andrea nenasla som nic 😒

zucana
20. sep 2010

vy uz mate vysvietene alebo len robite atmosku???
ja uz mam aspon vsetky darceky...ak sa chcete inspirovat dajte vediet a napisem do sukromnej temy 😀
inak prosim radu neviem co s autosedackami...s isoficom alebo bez? 1 alebo 2? a drahe su jak svina....ake su najlepsie resp.ako by ste to riesili???dik

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
20. sep 2010

ahojte kočky,
@zucana určite ak máte v aute úchyty na isofix, tak by som kúpila takú sedačku, my to v aute nemáme, takže máme klasickú. Kúpili sme Romerku. Túto:
http://www.kocarky.cz/autosedacka-romer-king-pl...

alex
20. sep 2010

@laxity hej, hej bola som na vinobraní 😉 Ja som ťa spoznala, ale som videla, že asi si ma nepamätáš, tak som sa tiež nechcela strápňovať 😀

zucana
20. sep 2010

a neviete nejaky link ktore autosedacky su najbezpecnejsie???niekto to raz daval....

alex
20. sep 2010

@zucana hmm, neviem, ale skús vygoogliť.
Inak my už máme dva zúbky vonku a malý je úplne pokojný, dúfam, že aj ostatné pôjdu tak pekne.

lenica81
21. sep 2010

ranko... 🙄 😔

@zucana http://www.brendon.sk/Pages/Show/carseats

@alex u nas nervy a ziadne zuby... 😖 😔

lenica81
21. sep 2010

a to sme hore uz 1/2 hodku... 😔

blumka
21. sep 2010

@lenica81 ahoj, my sme hore od 5:40 a predtym to bolo od 3:30 len driemanie...zas plny nos ☹

andrea2603
21. sep 2010

dobré ránko, kukučky, neviete spať? 😅
My podobne, posledné dni sme okolo 4,30-5.30 hore, máme "kurzy prdkania" 😅, potom zaspí, ale ja už pomaly vstávam 😖

svetlankat
21. sep 2010

Dobre ranko, my noc ok, boli sme 2x hore na papkanie. Dufam, ze dnesny den bude kludnejsi. vcera mala Miska taky zachvat placu, boze, neviem co to bolo. Dufam, ze dnes to nebude.

zoska
21. sep 2010

ahojte,
v noci sme boli milionkrat hore, nadranom uz zufalstvo vystriedala nasratost 🙄
rano sme boli u dr. na poradni, brala malej krv, sleduje sa u nej anemia kvoli krvnej inkompatibilite... zasa jej brala z hlavy 😔 a bol aj mm tentokrat, takze psych. podpora bola 😉
no uz je na ceste na letisko, ide na 2 dni do Danska 😒
ozaaaj Nelka váži 8260g 🙂 som myslela ze menej 😅 no ved ale papkacka je to riadna
a na to caste nocne budenie mi dr. povedal ze treba vydrzat 😕 😅

@zucana vysvietene nemame, to som dal foto z min. roku, lebo @blumka pisal ze sa chystaju do popradu ze tam je pekne, tam som sa aj pochvalil ze aj u nas 😉
a k tym autosedackam- my budeme mat maxi cosi po neteri, je to bez isofixu, moje auto nema isofix, ale mm ma, takze este neviem ci nebudeme kupovat aj druhu do jeho auta, ale to on rozhodne, ci sa mu bude chciet stale hore dole prehadzovat sedacky alebo to vyriesime tak ze kupime este druhu...
uvidime 😉

zucana
21. sep 2010

@alex gratulujem k zubkom..
juj baby zle noci....tak ja sa stazujem lebo sa budime ale zasa spime do 9tej 8mej a teraz dokonca este spi lebo az o 22.00 zspala...a 3krat sme jedli ale ze poriadne 😕

zucana
21. sep 2010

@zoska ozaj mi je luto co sa stalos trasne....
a vydrzat to sa jej povie co?

lenica81
21. sep 2010

@zoska to zo vcera mi je tiez luto, radsej by som na cintorin sla sama ako sa rozlutostit, a urcite to nebude jednoduche tak ci tak, ak clovek dotycneho pozna a aj situaciu v rodinke... 😔
a tie noci ti nezavidim... ale musim povedat, ze aj mna nas..., ked Vilko po 3 super nociach da budicek o pol piatej a je mrzuty a ja jak pozuta... no, na dobre sa lahko zvyka... 😔
a Nelka je papkacka...

@zucana aj ja uz pomaly rozmyslam, co s autosedackou... i ked vajce je este dobre a mame len okolo 7 kil, ale nozky uz ma riadne pokrcene... 😒 isofix v aute mame, aj moj tato, ak by trebalo, tak dumam, ze co a ako...

juliakocka
21. sep 2010

@svetlankat diky.....tak vobec nie je podvyzivena ta moja herečka, ma tak trošku pod priemer....no čo bude modelka 🙂)))

maculik
21. sep 2010

ahojte,
tak my noc zase uplne otrasna, nieco podobne, ako pise @zoska tiez uz nad ranom som bola riadne vytocena. Petik sice zaspal o 8, ale bol hore o 9, 10, o polnoci (to sme isli spat), potom zadriemal na mne a od pol1 do 4 som vobec nespala, lebo sa v kuse zobudil, ked som ho chcela polozit alebo prelozit, v kuse hladal prso, striedavo reval a hral sa, no hotovo. O 4 ma vystriedal mm, zobral ho do obyvky a o 5,15 ho doniesol do postielky. Vraj sa tam hodinu krasne hral, uplne vyrehotany a potom zrazu asi zistil, ze je unaveny, mm ho vzal a zaspal mu na pleci. Takze ja som spala cca od pol5 do 7 😝 😖

@zoska mne toto iste povedala dr, ked som sa jej stazovala, ze sa budi niekedy aj kazdu hodku, niekedy "len"kazde 2. Ze to musim len vydrzat a prejde to.
Lenze ja po takejto noci (ktora je za posledny tyzden uz asi tretia..) mam dost. A to ma ist mm zajtra rano na Sk, mal nieco kvoli PhD a ostat do soboty, bud.vikend ide tiez na 4dni na Sk, takze parada..

Teraz sme dnu, rano som odviedla Adelku do skolky, potom sme boli do pol11 v lese, maly nespal, striedavo reval (doslova) a vyskal, takze okoloiduci sa na mna len sucitne usmievali..

ja vam, kocky, tak zavidim, ze vam drobci spavaju... ale asi sa u nas potrvdzuje, ze druhe dieta je opak prveho - Adelka sa budila len 1-2x za noc, ale zase takmer nic nepapala (okrem mliecka, pravdaze..), Petrik naopak. No co uz 😒

maculik
21. sep 2010

ups, sorry za taky negativny prispevok, ale mam dost a nechcem tym zatazovat svokru alebo mamu...

avaka
21. sep 2010

dobre ranko, 🙂
ja na Vas len kuk,varila som,mala este spi,tak musim vychystat,ideme ku kamoske pre najake vecicky pre malu.Asi od nej kupim aj stolicku,vraj mala nejaku dobru,tak som zvedava..

@maculik nezavidim,hlavne preto,ze nemas len Petrika a musis sa aj Adelke venovat..
Baby,co tie deti,tak zle spia?My sme boli casto hore,ale nastastie sme hned spali dalej a rano sme potiahlido 7-mej,tak ja sa dnes nestazujem.. 🙂 Ale viem,ako to je,ked nespim ,som ako matoha,a mala sa ani chvilku sama nezahra..len viska ,krici,polozim ju na zem,hned do revu sa pusti...vcera som isla z domu bez telefonu,lebo tak hucala,ze som ho prezvanala a nepocula som ho cez malu,nasla som ho az vecer a to som stala vedla neho...
@zoska ,ved jasne,ze vydrzat,co ine,to aj mne dr,vravela prve 3 mesiace,ked mala tak plakavala...na kazdej poradni,ze: no uz By ste mohli mat pokoj... 😅
a mate krasnu vyzdobu 😉
@juliakocka ,myy sme mali pred tyzdnom 6740g a 70 cm,porodna 2750g a 48 cm 😉
@olifcek ,no uz tazko,ked mala zistila,ze stale moze byt zabava.. 😀
a darceky tiez ziadne nemam,ale mozno skusim najst nieco,na stranke,co @maminnka poslala,len neviem nemecky.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre