Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
21. sep 2010

@zucana tu nefiguruje, lebo oni testuju kazdy rok len nove modely, Romerku sme kupovali este v roku 2009 a jej vysledky su tu: http://auto.rodinka.sk/index.php?id=testy_autos...

ono, nestaci len znacka, napr. Romer, ale treba pozerat aj ten druhy nazov, lebo napr. Maxi Cosi ich ma vela, jedna ma vyborne vysledky, ina nic moc.

zucana
21. sep 2010

@maminnka ja viem ale ja uz neviem co mam robit....
ci maxi cosi s isofixom tu priorifix alebo aj tobi ma dobre vysledky ale ako vediet ktora je lepsia z tychto 2 ked tobi vyhral min.rok a priorifix v roku 2007 ale potom uz nebol v testoch lebo testovali len nove.....

maminnka
21. sep 2010

kup novsiu, je technologicky zarucene dalej

zucana
21. sep 2010

aj ked nema isofix?

jja
21. sep 2010

@maminnka veru, veru.... 🙂

laxity
21. sep 2010

ahojte

@alex no pekne vidíš si sa mohla ozvať...ja som si nebola istá či je to určite z koníka...no možno na Pezinskom sa prihovoríme 😀, to už si ťa budem pamätať 🙂

olifcek
21. sep 2010

@laxity jejda, ved zajtra uz 7 mesiacov

baby, dakujem za gratulacie k vymesacninam a aj k vyrociu...@blumka som sa pobavila, hehe

maculik
21. sep 2010

no, tak sme doma z prechadzky, idem nieco zjest, som uplne hladna. A drieme sa mi, najradsej by som si lahla a spala.
kocky, co je to ten isofix? 😅 ja som asi blba, ale neviem, co to je. My mame aj tuto sedacku a neviem, ci ma alebo nema isofix. ale asi nema, kedze to nie je v popise.

http://www.zaparkacek.cz/autosedacka/maxi-cosi-...

lenica81
21. sep 2010

@olifcek @laxity ja som dnes bola v tescu a maju zlavy na fischer price, tak som kupila tu vezicku s rolnickou, a mm, ze dalsia hracka a ja ze to k 7 mesiacom... 😀

@maculik isofix su take "putka" v sedadlach auta to nazvime, kde sa uchyti ten podstavec zo sedacky... 😅

lenica81
21. sep 2010

@olifcek a vyrocie ste ako oslavili, bo som asi nezaregistrovala... ci este sa len na to chystate... 😕

zucana
21. sep 2010

@maculik tato nie je s isofixom...ale rozmyslam aj nad nou co si o nej myslis a je otocna?

olifcek
21. sep 2010

@lenica81 ts ts ts...x;o)

no neoslavili, cez vikend oslavime x;o)

lenica81
21. sep 2010

@olifcek inak ty si tu manducu dobre vyuzila doteraz... 😉 ako Olif, kociar stale nic... 😉 ja chodim s kociarom, iba ked viem, ze ma spat, inak sa certiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... ako vcera, ked sme sli od doc... 😅

jaja32
21. sep 2010

Ahojte, vidim, ze dnes riesime hlavne autosedacky 🙂 my sme den zvladli celkom dobre, sice Natalka odmietla zeleninku, ale uz to neriesim, nasilu jej ju davat nebudem. Mozno len brokolicka nechuti. Uz hodinku spinkame, nech jej to vydrzi. Tak sa tu pekne majte 🙂

lenica81
21. sep 2010

tak ja padim... dam sprchu a odpadnem... 😅

dobru noc... nech je lepsia ako ta vcera... 😎

maculik
21. sep 2010

@zucana otocna myslis tak, ako napr.Romer, ze si ju mozes otocit k sebe, ked zapinas? To nie je. Ale nevadi to, zapina sa dobre, aj vybera. My sme s nou velmi spokojni, aj sa lahko primontuje k sedadlu, ziadne komplikovane zapinanie. Kupili sme ju vtedy v akcii, lebo to bol model z roku 2008 a my sme ju kupovali v lete 2009. Okrem tej nasej chyby, co sa pokazila, funguje stale ako nova. Aj odkedy nam ju opravili sa tam Adelka znovu povracala, vycistili sme to hned a nic sa nestalo.

Kocky, mam taku otazku: kedze mi tu uz celkom sibka z toho kolotoca okolo deti a ze tu nikoho nemam, rozmyslam, ze by som dosla na 3-4dni do BA a postretala kamaratky. Mm ide 2.-.5.10. do BB, tak rozmyslame, ze by vzal so sebou Adelku a ja s malym by som si dokupila letenku a ostali by sme v BA.
Ale este zistujem, ci sa mi oplati chodit, ci su kamaratky tam a pod.
No a jedna z veci, ktoru by som chcela stihnut a kvoli ktorej by som tam isla, je stretko s vami 🙂
Mali by ste cas niektory z tychto dni sa na hodku-dve niekde stretnut? Lebo ja uz potom asi az do jari, kedy by mala byt ta chata, nebudem moct dojst na ziadne stretko ☹

A tiez, neviete poradit nejaky lacny hotel, kde by som s malym mohla ostat tie 3noci? Mame tam sice byt, ale je prenajaty a nechcem sa tam tym kockam nasackovat, aj tak by sme nemali kde spat.

olifcek
21. sep 2010

@lenica81 ee kociar nehrozi a najnovsie, od dovolenky by najradsej na rukach bola ani v manduce ee, ale to uz nehrozi, jedno abo druhe musi akceptovat, bo inak idem do blazinca 😀
@jaja32 my sme dnes spapali 200g ovocia a 110g zeleninky x;o) zvykneme zeleninku o 100g viac, ale dnesok bol kvoli plavaniu kusok rozhadzany x;o)

@maculik pod do ke, budes byvat u naaaas x;o)

maculik
21. sep 2010

@olifcek jeeej, hned by som isla, keby tam nieco letelo priamo odtialto 🙂 Ani by si sa nenazdala a uz by som bola u vas nasackovana 😀

a to ti tak vela Oliv spapa? super, to my nehrozi, my zvycajne tych 100ml (neviem, kolko je to gramov, ja nevazim). a ovocie zatial cerstve nechce, len vyzivy, max.banan spapa. Zhanam to sklene struhadlo na jablcko, ale tu to nemaju :(

a ozaj, spenat davate mrazeny? Ako ho drobcom robite? ja som nan uplne zabudla, tak ho chcem zaradit.

alex
21. sep 2010

@maculik ak budeme zdraví, tak sa radi pridáme na stretko v BA 😉

svetlankat
21. sep 2010

@maculik ja som na spenat tiez uplne zabudla, aj mna by to zaujimalo

maculik
21. sep 2010

@alex to by bolo super 🙂

olifcek
21. sep 2010

@svetlankat jeeeej, ja som nevedela, ze take existuje

maminnka
21. sep 2010

@maculik jasne, na stretko som ja vzdy pripravena, rada ta uvidim!

maculik
21. sep 2010

@svetlankat jeeej, dakujem, hned to rano objednam, dam poslat k svokrovcom a mm to bud.vikend vezme 😵
my sme to mali, ked bol bracho maly a to jablcko super chuti, ked je na tom postruhane, teda jasne, ze aj na velkom struhadle, ale ked to mi maly nechce, tak vyskusam toto.

maculik
21. sep 2010

@maminnka super 🙂

no nic kocky, idem si umyt vlasy, mm uz ide s nakupom (aby som ja nemusela do nedele ist do obchodu) a pojdeme pokecat a spat.

tak zajtra pa 🙂

svetlankat
21. sep 2010

@olifcek ja mam este po mm, hovori sa ze jablcko nestraca vitaminky, ale neviem ci to je pravda

olifcek
21. sep 2010

@maculik kupim ho i ja? wow

olifcek
21. sep 2010

@svetlankat jejda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre