• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lenica81 @matesl všetko naj dnešným oslávencom a aj ostatným myslím, že nás bolo viac v rovnaký dátum :dizzy_face:
22. sep 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity skoda, ze na mna Ti cas nevysiel, fnuk ;o(((

baby, Oliv mi pribrala za takmer 4 tyzdne cosi nad 500g, je to ok? ie je to vela?
22. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity neboooj, ak mas od znacky snack, tak je to ok
22. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jojo to je škoda, len ste boli myslím v tom čase, keď sme my mali plávanie :frowning2: , ale tak isto sa raz stretneme :wink:

tak pekne pribrala :slight_smile: super je to jedáčka veliká...mne Naty pribrala za 4 týždne 100g :confused: :frowning2: :confused:
22. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik, ja robim kasu vlockovu s jablckom skoro kazdy den, lebo to je pre nas neuveritelna pochutka...dam 2 lyzice vlociek zalejem vodou a dam varit, ked uz ostane len taka kasa, ze voda vsiakne, tak odstavim necham vychladnut a pridam jabko a mixnem..Vcera som hodila pokrajane jablko ku tym vlockam nech sa to uvari spolu ale akoze zjedla ale napr. mne osobne samej viac chutilo s tym neuvarenym jablkom :grinning:

22. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jojo presne tie...včera som kúpila ale dám jej to až poobede? ona ich ešte nepapala...a normálne jej strčiť do ručičky? bo ona má už zúbky tak sa bojím :confused:
22. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, raz riesis ze nepribera, potom ze ci to neni vela :grinning: :grinning: chvalabohu ze pribera..chuti jej papat :wink: juli priberala doteraz zhruba kilo mesacne ale uz vidim ze sa to ustaluje... :wink:
22. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity a vobec lepok este nepapate alebo len vlocky, ne? bo lepok uz mozte..cestovinky bezvajecne, vlocky, chlebik, rozok...
22. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keď začínam dávať olovrant ovocie...tak ako začať?
22. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak to moja sakra málo pribrala som zvedavá čo povie doktorka :confused: :confused: :confused:

no my ešte lepok nedávame...dnes máme presne sedem, tak tento mesiac dám určite...a chlebík, rožok to som vôbec ešte nedávala :confused: ...som nejaká bojazlivá v tomto sa bojím, že sa mi začne drhnúť a ona keď má tie zúbky si určite vie odhryznúť :sweat_smile:
22. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity boli sme v Ba od 13.00-15.00

x;o)

a jo, kludne do rucicky, alebo jej davaj po kuskoch rovno do pusinky x;o)
22. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neeeee, ja som stastnaaaaaa, hoc i kilo...len kvoli zelezu v telicku sa skor pytam, ale ved berieem zelezo, tak snad to bude ok x;o)) my proste uz mame obdobie, kedy dobehavame rovesnikov x;o))

@laxity my nemame zurky, ale tiez odhryzne cokolvek x;oD takze nebooooj x;))

a gratulujem k vymesacninaaam
22. sep 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ne ze tvoja sakra malo pribrala..to moja sakra vela :wink: kazde pribera podla svojho tempa, tak sa nestresuj...hlavne je ze priberaju :wink: aj ked 100g

ja som rozok nedavala...mne to nie je sympaticke, dat do ruky a potom aj tak vacsina skonci na zemi...a chlebik som dala tak, ze pryvkrat som jej odstipkavala po kusockoch a davala do pusy ale po par kuskoch som jej dala zapit, lebo to je dost suche, a potom ked som davala uz druhykrat tak som jej natrhala zo 5 kuskov dala pred nu na tacocku a ona si pekne brala po jednom a davala do pusy... :wink:
ja sa bojim dat len tak nieco juli do ruky, lebo ona si tiez vie odhryznut taky kusisko a potom sa drhne..tak radsej takto...ale chrumky sa hned rozpustia tak tie papa v pohode sama cele...
22. sep 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ďakovala :slight_smile:

a dnes jej môžem dať teda výživu napr. broskyňovú? Ako prvý krát :confused: ...síce včera tiež mala ale to len trošku bo som myslela, že sa vykaká :frowning2:
@olifcek, ved ja viem, si srandu robim :grinning:
@laxity mozes, coby si nemohla :wink: len smelo...poobede miesto mliecka daj a potom dokoj ked bude malo vyzivy :wink:
22. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no super dobre vedieť...skúsim to aj ja tak neskôr keď budem chcieť dať chlebík...mne sa to tiež nepáči len tak dať do rúčky rožok a hlavne tie mamičky v obchodoch :grinning:
22. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no to tak potom ked bude starsia, ze aj nieco zje a nielen sa s tym bavit bude... :wink:
22. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja ju aj po obede musím dokojiť bo ona mi zje len nejakých 30-40g to je nič aj to je možno veľa neviem :confused: , ale zato mlieka si dá :grinning:

a dávaš zapiť chlebík vodičkou? či? bo Naty ani z flašky nevie piť :confused:
22. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity no sak mliecko je the best, ne? :wink:
hej, davam vodu, alebo tu stavu slivkovu riedenu alebo cajik...ale z flasky..ten avent magic cup mi nechce..vela jej z neho ide a ona sa tym drhne...
22. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity daaaaj, ja davam vyzivky teraz, ale uz pojdeme na nakup ovocia a budeme davat ovocie pomixovane, no v zime asi skor vyzivky :wink:
@blumka tak ale trefne, bo nedobre som sa vyjadrila...som stastna, ze tak priberaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: i ked my sme vzdy priberali viac, teda nikdy nie tie nizsie hodnoty tabuliek... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :wink: este aj nas predbehnete ked to takto pojde dalej :wink:
mne juli velmi vyzivky nechce..akoze spapa..este neblo nieco co by nechcela, ale ked papa surove jablcko alebo broskynu alebo hrucku mixnutu s niecim tak to az huci od blazenosti :grinning: :dizzy_face:
22. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity my stale len mm, ziadna voda, caj....a mne oliv stale pije aj mliecko, nech zje i 200g, hehe , ale to uz asi od smadu, i ked niekedy pije akoby nejedla tyzden :grinning:
22. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeeeej
22. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hehe, to snad neeeeeeeeeeee :grinning:
22. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujem... rovnako tebe, teda Naty a tiez matesl aj martinke vsetko naj ich drobcom, nech su zdravi a sikovni... :dizzy_face:
22. sep 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja dávam domácu výživu a už mám zase bedničku jablk a jablkohrušiek nachystanú na robenie výživy :sweat_smile:
22. sep 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

@raa2 no škoda s tou húseničkou :frowning2: ale veď ju hádam ešte do Vianoc zoženiem :wink: ešte plánujeme cestu aj do BA, tak možno tam alebo aj v NR ju dostanú
22. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity uz 6 zubkov? wow
22. sep 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte@
@laxity ,to je jedno ze ma zubky,nasa nema a keby si videla,aky kus si odvali s dasnami.. :grinning:
a vlocky,ja nerobim kasu,ale dam uvarut trochu a pridam k struhanemu jablcku,alebo hruske..
Na plavanie ideme uz 4.x a velmi sa nam paci :wink:
@blumka dobre vravi,lepok uz mozes,dokonca po "novom" sa ma dat do konca 7.mesiaca,uz s prvymi prikrmami :wink: a neboj,ze sa mude drhnut aj ja som sa bala,pri prvych chrumkach som striehla na nu,ale sa naucila hned a tak pekne zuje,ze aj obed jej uz len roztlacam a nemixujem :wink:
@blumka,aj ja som uz ten chlebik skusila,ako si vravela,lebo som jedla,tak mi zavidela,taka bola stastna.. :grinning:

baby,mne napr.vcera vobec uz nepila mlieko,aj ked zje obed velmi malicko.. :confused: ja mavam vecer uplne naliate prsniky a rano vycucnute...nemam dat radsej vodu?ale ani za to sa netrasie,ako pred tym,ked som jej dala na lyzici poobede..
My mse mali zase dnesnu noc,ani som neratala kolkokrat hore a zakazdym zvriesknutie najvyssim tonom...
22. sep 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok