Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
22. sep 2010

@lenica81 @matesl všetko naj dnešným oslávencom a aj ostatným myslím, že nás bolo viac v rovnaký dátum 😵

olifcek
22. sep 2010

@laxity skoda, ze na mna Ti cas nevysiel, fnuk ;o(((

baby, Oliv mi pribrala za takmer 4 tyzdne cosi nad 500g, je to ok? ie je to vela?

olifcek
22. sep 2010

@laxity neboooj, ak mas od znacky snack, tak je to ok

laxity
22. sep 2010

@olifcek jojo to je škoda, len ste boli myslím v tom čase, keď sme my mali plávanie ☹ , ale tak isto sa raz stretneme 😉

tak pekne pribrala 🙂 super je to jedáčka veliká...mne Naty pribrala za 4 týždne 100g 😕 ☹ 😕

blumka
22. sep 2010

@maculik, ja robim kasu vlockovu s jablckom skoro kazdy den, lebo to je pre nas neuveritelna pochutka...dam 2 lyzice vlociek zalejem vodou a dam varit, ked uz ostane len taka kasa, ze voda vsiakne, tak odstavim necham vychladnut a pridam jabko a mixnem..Vcera som hodila pokrajane jablko ku tym vlockam nech sa to uvari spolu ale akoze zjedla ale napr. mne osobne samej viac chutilo s tym neuvarenym jablkom 😀

laxity
22. sep 2010

@olifcek jojo presne tie...včera som kúpila ale dám jej to až poobede? ona ich ešte nepapala...a normálne jej strčiť do ručičky? bo ona má už zúbky tak sa bojím 😕

blumka
22. sep 2010

@olifcek, raz riesis ze nepribera, potom ze ci to neni vela 😀 😀 chvalabohu ze pribera..chuti jej papat 😉 juli priberala doteraz zhruba kilo mesacne ale uz vidim ze sa to ustaluje... 😉

blumka
22. sep 2010

@laxity a vobec lepok este nepapate alebo len vlocky, ne? bo lepok uz mozte..cestovinky bezvajecne, vlocky, chlebik, rozok...

laxity
22. sep 2010

a keď začínam dávať olovrant ovocie...tak ako začať?

laxity
22. sep 2010

@blumka tak to moja sakra málo pribrala som zvedavá čo povie doktorka 😕 😕 😕

no my ešte lepok nedávame...dnes máme presne sedem, tak tento mesiac dám určite...a chlebík, rožok to som vôbec ešte nedávala 😕 ...som nejaká bojazlivá v tomto sa bojím, že sa mi začne drhnúť a ona keď má tie zúbky si určite vie odhryznúť 😅

olifcek
22. sep 2010

@laxity boli sme v Ba od 13.00-15.00

x;o)

a jo, kludne do rucicky, alebo jej davaj po kuskoch rovno do pusinky x;o)

olifcek
22. sep 2010

@blumka neeeee, ja som stastnaaaaaa, hoc i kilo...len kvoli zelezu v telicku sa skor pytam, ale ved berieem zelezo, tak snad to bude ok x;o)) my proste uz mame obdobie, kedy dobehavame rovesnikov x;o))

@laxity my nemame zurky, ale tiez odhryzne cokolvek x;oD takze nebooooj x;))

a gratulujem k vymesacninaaam

blumka
22. sep 2010

@laxity ne ze tvoja sakra malo pribrala..to moja sakra vela 😉 kazde pribera podla svojho tempa, tak sa nestresuj...hlavne je ze priberaju 😉 aj ked 100g

ja som rozok nedavala...mne to nie je sympaticke, dat do ruky a potom aj tak vacsina skonci na zemi...a chlebik som dala tak, ze pryvkrat som jej odstipkavala po kusockoch a davala do pusy ale po par kuskoch som jej dala zapit, lebo to je dost suche, a potom ked som davala uz druhykrat tak som jej natrhala zo 5 kuskov dala pred nu na tacocku a ona si pekne brala po jednom a davala do pusy... 😉
ja sa bojim dat len tak nieco juli do ruky, lebo ona si tiez vie odhryznut taky kusisko a potom sa drhne..tak radsej takto...ale chrumky sa hned rozpustia tak tie papa v pohode sama cele...

laxity
22. sep 2010

@olifcek ďakovala 🙂

a dnes jej môžem dať teda výživu napr. broskyňovú? Ako prvý krát 😕 ...síce včera tiež mala ale to len trošku bo som myslela, že sa vykaká ☹

blumka
22. sep 2010

@olifcek, ved ja viem, si srandu robim 😀

blumka
22. sep 2010

@laxity mozes, coby si nemohla 😉 len smelo...poobede miesto mliecka daj a potom dokoj ked bude malo vyzivy 😉

laxity
22. sep 2010

@blumka no super dobre vedieť...skúsim to aj ja tak neskôr keď budem chcieť dať chlebík...mne sa to tiež nepáči len tak dať do rúčky rožok a hlavne tie mamičky v obchodoch 😀

blumka
22. sep 2010

@laxity no to tak potom ked bude starsia, ze aj nieco zje a nielen sa s tym bavit bude... 😉

laxity
22. sep 2010

@blumka ja ju aj po obede musím dokojiť bo ona mi zje len nejakých 30-40g to je nič aj to je možno veľa neviem 😕 , ale zato mlieka si dá 😀

a dávaš zapiť chlebík vodičkou? či? bo Naty ani z flašky nevie piť 😕

blumka
22. sep 2010

@laxity no sak mliecko je the best, ne? 😉
hej, davam vodu, alebo tu stavu slivkovu riedenu alebo cajik...ale z flasky..ten avent magic cup mi nechce..vela jej z neho ide a ona sa tym drhne...

olifcek
22. sep 2010

@laxity daaaaj, ja davam vyzivky teraz, ale uz pojdeme na nakup ovocia a budeme davat ovocie pomixovane, no v zime asi skor vyzivky 😉
@blumka tak ale trefne, bo nedobre som sa vyjadrila...som stastna, ze tak priberaaaaaa 😵 😵 i ked my sme vzdy priberali viac, teda nikdy nie tie nizsie hodnoty tabuliek... 😵 😵

blumka
22. sep 2010

@olifcek 😉 este aj nas predbehnete ked to takto pojde dalej 😉
mne juli velmi vyzivky nechce..akoze spapa..este neblo nieco co by nechcela, ale ked papa surove jablcko alebo broskynu alebo hrucku mixnutu s niecim tak to az huci od blazenosti 😀 😵

olifcek
22. sep 2010

@laxity my stale len mm, ziadna voda, caj....a mne oliv stale pije aj mliecko, nech zje i 200g, hehe , ale to uz asi od smadu, i ked niekedy pije akoby nejedla tyzden 😀

olifcek
22. sep 2010

@blumka jeeeeej

olifcek
22. sep 2010

@blumka hehe, to snad neeeeeeeeeeee 😀

lenica81
22. sep 2010

@laxity dakujem... rovnako tebe, teda Naty a tiez matesl aj martinke vsetko naj ich drobcom, nech su zdravi a sikovni... 😵

laxity
22. sep 2010

@olifcek ja dávam domácu výživu a už mám zase bedničku jablk a jablkohrušiek nachystanú na robenie výživy 😅

ivka79
22. sep 2010

Ahojte,

@raa2 no škoda s tou húseničkou ☹ ale veď ju hádam ešte do Vianoc zoženiem 😉 ešte plánujeme cestu aj do BA, tak možno tam alebo aj v NR ju dostanú

olifcek
22. sep 2010

@laxity uz 6 zubkov? wow

avaka
22. sep 2010

ahojte@
@laxity ,to je jedno ze ma zubky,nasa nema a keby si videla,aky kus si odvali s dasnami.. 😀
a vlocky,ja nerobim kasu,ale dam uvarut trochu a pridam k struhanemu jablcku,alebo hruske..
Na plavanie ideme uz 4.x a velmi sa nam paci 😉
@blumka dobre vravi,lepok uz mozes,dokonca po "novom" sa ma dat do konca 7.mesiaca,uz s prvymi prikrmami 😉 a neboj,ze sa mude drhnut aj ja som sa bala,pri prvych chrumkach som striehla na nu,ale sa naucila hned a tak pekne zuje,ze aj obed jej uz len roztlacam a nemixujem 😉
@blumka,aj ja som uz ten chlebik skusila,ako si vravela,lebo som jedla,tak mi zavidela,taka bola stastna.. 😀

baby,mne napr.vcera vobec uz nepila mlieko,aj ked zje obed velmi malicko.. 😕 ja mavam vecer uplne naliate prsniky a rano vycucnute...nemam dat radsej vodu?ale ani za to sa netrasie,ako pred tym,ked som jej dala na lyzici poobede..
My mse mali zase dnesnu noc,ani som neratala kolkokrat hore a zakazdym zvriesknutie najvyssim tonom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre