• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
:slight_smile: aj ja zelam vsetko naj oslavencom
@maculik,ja som davala iba raz spenat,pretlak,som udusila,zmixovala s uvarenym zemiakom,pridala zltko a trosku mm,dobre to bolo,ale som potom citala,ze sa este nema davat,tak uz som nerobila,neviem...

Inak,ja som este vyzivka neskusala,len raz slvkovu,ked nekakala,bola bez cukru a tu nechcela..
22. sep 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka sused to zjavne vzal osobne a slovne utoci kade moze... najlepsia obrana je utok :confounded:
22. sep 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ako robievas vyzivky? tiez na mna ovocie na strome kyva ze pod si ma obrat :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak spapala tú pohánkovú chrumku...strašne pýtala...ale dala som jej len jednu...mám dať ešte? :confused:
22. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila listovy spenat, trochu ho obvarila a rozmixovala a pridala k roztlacenemu zemiaku... :sunglasses: a vajicku... mnamka... len tie saty, ked sa zacne tocit na brusku a nahodou si grcne... :rolling_eyes:
ja okrem mm este nedavam pit... zda sa, ze ma dost tekutin... :sweat_smile: stale plati 6-8 plienok... :confused:
ja som namiesto rozka skusila chlebik na "vojacikov" ako @blumka pisala a tiez biele zemle z tesca... tie tak nezgumovateju, ale sa skor trusia na take pozivatelne kusky... chcem aj dnes poobede skusit, vcera som kupila, ze mu natrham a dam na stolcek, ci bude vediet co s tym... :sweat_smile: vytiahnem aspon ten stolik na stolicku, lebo zatial len sedadlo vyuzivame v najnizsej polohe... ale je to betar, zeleninku po 5. otvoreni pusy cca musim dokrmit na rukach... ale ovocie a kasu chaluje az sa prasi... :sunglasses:
@maculik ja hlasujem radsej za pondelok ako nedelu, v nedelu sa vraciame z predlzeneho vikendu v Piestanoch.
@laxity mne vyzivky bez cukru svokrusa narobila a donesie... :grinning: aj slivkovu... takze sa zapecenia nemusim bat... :fearful:
22. sep 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka odsavaj alebo odstriekaj xo)
22. sep 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ja bych tiez radsej pondelok... v nedelu o 13. plavame... :sunglasses:

22. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka nasa zasa vobec nechce cerstve ovocie a to som kupila overene, sladucke, bio jablcka aj hrusky, niiiiiiic :(
22. sep 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity daaaaaj
22. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja všetko bez cukru, iba ošúpem ovocie povarím, pomixujem a dám do pohárikov :slight_smile:

a slivkovú tiež musím urobiť hlavne na zapekanie :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity pokojne daj, ked jej chuti :slight_smile:
22. sep 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tragedia to co sa stalo v KE, take male babetko bez mamy... ja to vzdy tak tazko nesiem :(
22. sep 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka co, kde... teda v KE... kedy... :confused: :cry:
22. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka co sa stalo?

@laxity ja ovocie ani nevarim, ked robim cerstve...ALE davam don i tie keksicky, co su bez cukru...
22. sep 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aha to ani nepovaríš? si predstav :grinning: keksíky som nedávala ale za pár dní určite skúsim nech to má lepšiu chuť :slight_smile:
22. sep 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka co sa stalo v KE? :confused:
nasej malej najviac chuti hruska :slight_smile: ,musi byt zrele-sladke ovocie...,miesam jej casto s bananom..,zato na zeleninu sa tvari,ze by si to inak predstavovala..

@maminnka ,so susedom mas pravdu,on je divny,ked popije,tak mi Tyka,inak vyka,a odteraz mi moze onykat :wink:
@olifcek ,dik,ja som skusala,mne nejde moc odsavat,skor ide o to ci ma dost tekutin.. :confused:
22. sep 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnk,boze ,az ma pot oblial :pensive:
22. sep 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nieco porobit,kym mala spi a chystat plavanie..@jja,ked sa zobudi v normalnom case zavolam,o.k? :wink:
22. sep 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry...to nemalo ist sem :sweat_smile:
22. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka mne to dnes rano mm hovoril..hrozne... :frowning2:
22. sep 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka este mi schvalis posledny vyber sedacky pls?
:wink:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=2_81_1686&products_id=6959
a je ten nemecky obchod bezpecny?pride to hej?lebo nas oklamali s powerbalance naramkami na jednej stranke tak teraz mam strach....
vsetko naj vsetkym oslavencom...@maci skoda ze neprides 19.10 ja pridem a budem so 28.10 tak sa aj mne snad ujde nejake stretko :sweat_smile: @maci a uzi si a ked ti kamoska dovoli byt u nej tak vyuzi ved nie na dlaho lebo v BA hotely su dost drahe a s malym babom je lepsie v byte...nie?
inak noc hrozna....kazdu hodinu na prse a stale sa skrabala....ma na hlavicke trosku zapalene supinky taky kusocek tak asi to ju trapi....som jej dala salycylovu mast...aj dnes vecer dam....
a my tiez iba MM ziadna voda :rolling_eyes:
22. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze...take tragedie x;o(
22. sep 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana neskriabe sa na usku? ci nema zapal uska....dovoli Ti dotknut sa ho?
22. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 a slivkovú ako? treba ich ošúpať? :confused:
22. sep 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka :angry: blbec na veeeeeeeeeeeelkom aute... :cry: :pensive:
22. sep 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity hej, osupane a rozvarene na kasu... :slight_smile:
22. sep 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok