• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@lenica81 nechci kusu jak slak.aspon tie nase
22. sep 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka a kedy si to zistila? ked si isla papat? :frowning2:
22. sep 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja... dobru... :pensive:
22. sep 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palculienkastellka vitaj aj Natalka je narodena v ten isty den :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palculienkastellka vitaj :wink: malicka ma krasne meno :wink:
22. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak u nas den ako kazdy iny :wink: spinkali sme 2x - 1,15h a 30 min, papkali, kakali, cikali a pluli :grinning: vsetko davali do ust a aj mrncali, samozrejme, ked zbadala mm tak bola vyskerena ako orech :slight_smile: Zajtra mam mm doma, tak den bude veselsi :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 dobru, ja pojdem o chvilu
22. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka malej mozem dat aj cierny chlebik, alebo len biely?
22. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 taky den ste mali ako my :grinning: a ten zajtrajsok bude iny lebo mm rano o piatej frci do polska a bohvie kedy sa vrati...uz nech je po dusickach, lebo nas obocho porazi :unamused:
22. sep 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 neviem ci mozes, asi sa nic nestane ale odporuca sa biely asi kvoli traveniu...neviem ale presne
22. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už chrnime, otvorila som si vinko, kuk panelak a počkam na mm to je lahoda pohoda :dizzy_face:
22. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja by dala radšej biely alebo to je asi jedno hm? :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj som si myslela, ze budete mat taky isty den :grinning: hmmm, mm ide nakupovat, on predava take dusickovske veci?
22. sep 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka @blumka dam biely, ja sa len pytam, pretoze my len cierny kupujeme, nevadi dam kusocek bieleho Natalke a ostatne pojedia sliepocky :slight_smile:
@garonka no, tak si to uzivaj
dolce gusto je tusim v tescu za 89 evri a naplne v hypernove za 3,49 evri....to len kto take chce :slight_smile:
22. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja chcem, poslem niekoho do hyperky :grinning:
ne on nepredava dusickove veci, ale ma kamenarstvo, takze teraz pred dusickami chce mat kazdy hrob krasny tak maju fofry s nahrobnymi kamenmi :wink:
22. sep 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 nedavaj sliepockam, daj do mrazaku a ked bude natalka papat tak vyber krajicek a rozmraz...my tak mavame pecivo :wink:
22. sep 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 hiiii to fakt za taku cenu maju? šak ja som si ho objednala od ježiška na vianoce vau ale neviem či mi ho vôbec pošle keď my budeme v minuse -300 € :rolling_eyes:
22. sep 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaaaj, aj my chceme pekny hrob, ale ke su daleko :unamused:
no, ved mozno aj tak urobim...mraznicka, alebo sliepocky a budu vajicka. Dnes mm priniesol 2 holubov na polievocku... a masko pre Natalku
22. sep 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka vcera som v letaku videla, ale nekukla som, ze ci aj v ke, ale ved keby si chcela poriesime...no a nech mm minus rychlo na plus zmeni :slight_smile: a naplne teraz reklamovali v telke...ja som chrbtom otocena ale mm ma upozornil.
22. sep 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no vidis...hmm..skoda..lebo oni fakt maju peknu ponuku
22. sep 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka uff pekny den blbec, ako podla príručky :sweat_smile:
@maculik noci su furt na prd, uz to trva takmer 2mesiace co sa mi budi v priemere 8krat za noc, najlepsia noc za posledne 2 mesiace bola ked sa zobudila 4krat, prisaham...pokial s napapa a spi dalej tak neriesim, uz so si zvykla...uz to tu ani kazdy den nevypisujem, lebo vsk co na tom...napisem az kedsa vyspim :grinning:

Nelka spinka,pocitam ae ze za chvilu zacne mrnkat, mm je prave v lietdle z Kodane do Viedne a este sa chce o 22.00 trepat domov, tak som nastvana...lebo ved ten kamos mal mikrospanok :pensive: no nejdem nto radsej mysliet, ten moj muz je fakt z inej planety niekedy
22. sep 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka maju aj reklamu na nete?
22. sep 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa poberiem...bruuuuuu
22. sep 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 nemaju..nie je vraj cas urobit...ale pocitam ze po dusickach si k tomu sadnu...teraz su fakt take fofry ze uz ani nove objednavky neberu
22. sep 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobre je, ze maju robotu aj ked je to niekedy na ukor rodiny, ale aj rodinka musi z niecoho zit
22. sep 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 to urcite...a v zime bude zas malo roboty takze to sa tak vykompenzuje..len je to na figu, ked je na nohach od piatej rana do desiatej vecera a ani nema cas si oddychnut :unamused:
22. sep 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka hod nakyp do varenia, dala by som si, len som to nerobila asi od 15ky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

drobci uz spia, aj ked Adelka este vykrikovala z postele, ze chce polievku, tak som ju zohriala a cakala, ze to je zase jeden z jej vymyslov, a ona zjedla vsetko, co som zohriala, asi bola fakt hladna :sweat_smile:
Idem teraz jej vytlacit nejake fotky do skolky na naroden.nastenku a konecne nieco zjest..

@zoska tak to si mozu Nelka s Petrikom podat ruky :rolling_eyes: Aj my tak spavame, teda lepsie povedane nespavame, tiez sa budi kazdu chvilu na jedenie, uz to ani nepocitam, ale priemerne kazdu 1,5h... teraz zaspal o pol8 a o 8 uz pytal dopapat. Som zvedava, dokedy potiahne teraz.

co je to ten dolce gusto? :confused: ja som tiez asi z inej planety, ked to tu vsetky poznate a ja nie :sweat_smile:
22. sep 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jej, to je pekne vediet :slight_smile: ja som rodila malinku v Nitre, tak tam sme sa asi nestretli.
22. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok