• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
von ideme okolo obeda az, okolo 13tej
23. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
posledne dni velmi nestiham, uzivame si babie leto a chodime vonku aj 3x denne :slight_smile: ked sme doma, tak len beham za malym.. lozi po celom byte, hracky ho uz vooobec nezaujimaju :grinning: zato vsetko co nesmie tak to az velmi :grinning:
@alex, na rehabilitaciu sme chodili aj my, a tiez mi usi aj srdce trhalo, ked mi maly pri cviceni plakal.. no viem, ze to bolo nie od bolesti, ale preto ze som ho znehybnila a on si nemohol robit co chcel.. takze nebolelo, len mu to bolo neprijemne.. treba iba vydrzat a stale si pri tom kriku opakovat, ze je to pre jeho dobro :slight_smile: my uz cvicit teraz nastastie nemusime, no o dva mesiace ideme zase na kontrolu..
a vitam nove mamicky :slight_smile:
pomaly sa ideme chystat von, na rannu prechadzku.. aspon sa vyhnem uspavaniu.. :sweat_smile:
23. sep 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ja bych necvicila, skus plavanie x;o)
23. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja davam dlhy a kebyze je velmi teplo tak mu vyhrniem.. teraz pojdeme body s dlhym a tenka bundicka.. lebo v tieni je chladno.. ale na obed uz len tricko s dlhym :slight_smile:
23. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 uz ani ja tu tolko niesom, uz to nie je mozne moc...preto bych sa radsej osobne stretavala, nech sme v kontakte x;o) aspon KE teda
23. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vsimla som si :slight_smile: myslim ze ked sa trocha pokazi pocasie tak tu budeme mozno viac.. deti budu doma spinkat a bude viac casu .. snad :grinning:
23. sep 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja uz kratky rukav na vonku nedavam, je sice teplo, slnko svieti ale podla mna to je zradne slnko, zubate :wink: a v tieni je chladno...teraz je najlepsie obdobie nachytat chorobu :wink:

ja dnes do meste ne..ale uz som rozmyslala ze ked mi tete chodi do skolky ze mam vacsiu volnost tak sa mozme na niektory den dohodnut :wink: len tento tyzden uz nie..buduci moze byt? len o tretej musim byt spat :wink:
23. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek preco si ty tak zaryto proti cviceniu? :wink: cisto zvedava otazka
23. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka super, baby, @svetlankat @garonka @lienka2 takze stretko bud. tyzden? hoc i na jazero dojdem, verd i tam je krasne x;o)

niesom uplne proti cviceniu...ale vojtovku neuznavam, pokial to nie je nevyhnutne, len tak, preventivne ju neuznavam...radsej plavat paq, ci bobath, co je cvicenie formou zabavy :dizzy_face:
23. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca super vyskúšam mne teraz mm kúpil Latte Macchiato a Espresso Macchiato nabudúce skúsim to druhé čo si poslala :slight_smile:

a Vigantol nedávam...doktorka povedala, že nie :confused:

@palculienkastellka zo Senca to kúsok odo mňa, ja som z Modry :wink:

@garonka aj ja by som si dala vínko, si mohla prísť ku mne na balkónik by sme posedeli a pokecali :slight_smile:

@loginka skoré uzdravenie prajem :wink:
23. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahojte samozrejme :grinning:
23. sep 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ale krásne miery máte...lenivejší ale vidím, že papať mu chutí :slight_smile: ...neboj on sa rozhýbe :slight_smile:
23. sep 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka šikovné máš veľmi detičky :dizzy_face: a chcem sa spýtať ako to zvládaš s dvomi? Ja len zo zaujímavosti...keď chce spinkať napríklad Dominik chce aj Laura? Obdivujem maminky :slight_smile:

@olifcek ja sa chystám do mesta kde sa stretneme? :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat skús v lekárni :slight_smile: , ja som ich kúpila v BIO potravinách :confused:
23. sep 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity joj s Tebou bych rada stretko dala veruuuuuuuuuuu a aj Natalku bych rada uz videla nazivo
23. sep 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak včera klasika u nás Naty zase zaspala o 17.00 ale som si povedala, že takto to nemôže byť, tak som ju pomaly o siedmej zobudila, potom síce taká nijaká ale nevadí a potom zaspinkala krásne o 20.30 a zobudila sa mi o 3.00 a potom o 6.15 a už sme hore...tak to mi to vyhovuje viac :grinning:

a ja rozmýšľam nad tým, že na desiatu budem dávať ovocie a potom či už keď prídeme z plávania alebo aj iné dni budem dávať obed a potom ďalší tretí príkrm neskôr a medzi tým chrumky bo jej šmakujúúúúú :grinning:
23. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja o Oliv ani nehovorím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rankooo

@olifcek ja sa rada stretnem lebo aj darček vyzdvihnem a skoro som na neho zabudla :sweat_smile:

23. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vidíš a nemohla som? a sama som vypila 4dcl vínka nemala som s kym :sweat_smile:
23. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už davate aj bezvaječne cestovinky? ja dam dnes Tobimu ale čo sa k nim hodi? tekvica vraj ee tak čo?
23. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jeemine, ja i zabudla :dizzy_face:
23. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super moze byt
23. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som dala s cestovinkami mrkvicku a cuketu, myslim x;o)))

inak my papame rano ovocie, obed zeleninka poobede-vecer ovocie x;o)
23. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex alebo keby ti odporučili cvičenie na fit lopte je to v podstate v rami hry, na lopte si babo posilňuje chrbatik
my už na neurologiu nechodíme ale doktorka vravela ak mam fitloptu môžem na nej s Tobim cvičiť lebo mal zo začiatku svalovy tonus neviem či som dobre napisala.
23. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jeeeeeeej, nova foto? jaka peknaaa
@olifcek no šak i ja :grinning: lebo mm poznačil do kalendara že ma meniny :grinning:
23. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj my tak papame len doobeda mliečko, obed zeleninky a poobede ovocie a malo mu a na noc kaša tu si doslova pyta :slight_smile:
23. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja som chrumky tu po košicoch hľadala a ešte zajdem do toho bio obchodu ak budu mať Ti kupiť?
23. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nova foto daki, ja furt menim profilovku :grinning:
23. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok