Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
23. sep 2010

Jaaj babky zas znizuju... Ja pre zmenu pridem o miesto aby som mohla byt s viki s to' uz o mesiac... Dobru pokojnu

olifcek
23. sep 2010

super, ved hypo platim 130eur x;(((((((((

olifcek
23. sep 2010

v decembri rusim orange..tam ide 40eur x;o( no super...grrrrrrrrrrr, hlavna vec, ze to nedavno dvihli

olifcek
23. sep 2010

idem haji, naserkali ma...ja to prezijem, ale co ludia ako stanka a bracho, napriklad? ach jo...esteze ten pausal viem skresat, ci uplne dat prec, nebudem od mm predsa pytat peniaze, ved jemu zase zvysili dan, lebo ma lepsi prijem ako je priemer, ts

teuska
24. sep 2010

Caute babulky 😅
Nemozem spat a cez den nic nestiham, este sa snazim vyuzit dobre pocasie a byt vonku a maly si vyzaduje viac a viac pozornosti a popritom vsetky mozne drobnosti v domacnosti a tak...................
Som zistila, ze na mna zle vplyva dobre pocasie, ja mam zasa depku..............vyliezlo slnko a ukazuje mi vsetky pavuciny a prach a ja sa citim ako najvacsia neschopacka a tak teraz nemozem spat a chystam sa aspon ozehlit 😝
Minuly piatok sme boli na tej nefrologii a kazala mi stahovat pedkozku, ale uplne a tam ma take biele, to mu mam vraj vycistit, ze ta bakteria moze byt aj odtial. baby, mne to ale nejde, neviem mu to stiahnut, to je taky maly cicik, ze sa ani do ruky neda poriadne chytit. A navyse nie som si ista, ci by sa to malo, mal to cele cervene a bolave este asi 2 dni, ked mu to urobila. Predpisala mi na to framykoinovu mast. Zajtra idem pre vysledky z kultivacie, tak dufam, ze nejakym zazrakom tam nic nebude a my sa nebudeme musiet trapit.
Som sa nejako rozpisala, ale som hore uz od 1.30 a konecne to vsetko mozem zo seba dostat von.
Citam, ze planujete stretko, pokusim sa zistit, ci by som aj ja nemohla nejako prist 😝
Tak peknu nocku, idem na to zehlenie, lebo za chvilu treba budit malu do skoly.

laxity
24. sep 2010

dobré ránko maminy 🙂

no pekne tak sa nám to krásne zníži 😠 a ako píše @alex pôjdeme asi robiť 😕

@olifcek my máme hypo 700 eur a kopu iných vecí 😅 ...ale už nakupujem skromnejšie som sa uvedomila, že to nemá až taký význam, hlavne keď som dávala Natálkine malé vecičky preč a niektoré ani nemala na sebe ☹

No nič idem uspať malú bo od šiestej hore a vidím, že jer trošku mrzutá ...a inak už aj my debatujeme bababa bebabee vavaa 😵 ale MAMA som asi prepočula 😀 😀 😀

laxity
24. sep 2010

@teuska ja viem presne o čom vravíš...ja som bola zvyknutá pred Naty na strašný poriadok ale to niekedy jednoducho nejde 😅 ...ale tiež už periem od šiestej a myčka sa umýva tiež...takže aspoň niečo rýchlo 🙂

maminnka
24. sep 2010

@maculik v Auparku Next je 🙂 a je tam aj Mothercare, ten mam tiez rada. Tesiim sa na stretko 🙂
@raa2 Mothercare je na 1. pochodi, hned pri vytahoch.
@teuska pridi za nami, aspon na chvilku sa odreagujes... stahovat predkozku takemu babetku? ved vacsina to ma este zrastene 😖 😖
@laxity isto si to len prepoculaaaaaa 😀 😀 😀

olifcek
24. sep 2010

@laxity my sme brali hypo obaja, malo to ake take vyhody. Mm ale mal dost v hotovosti, takze super to vyslo. Svoju cast bych rada sama platila, ved mm taha uplne vsetucko, tiez toho nie je malo.i oblecko malej sa fajne kupovalo, takto i toto bude mm dost tahat..inak, my stale v posteli, i ked nehaji davno uz

olifcek
24. sep 2010

dalsia noc, kedy oliv rada cuckala...dufam, ze to zubky, a ze coskoro vyjdu, bo mi z nevyspania hlava praskne, no oliv sa usmieva, takze super, aspon ona sa vyhajala x;o)

svetlankat
24. sep 2010

@teuska ja len k tomu co si pisala, synovec ked bol nalicky mal tiez maly otvor na predkozke a tiez sa mu to zapalilo, tiez sme museli so segrov tu predkozku stiahnut a vycistit to a hlavne stahovat predkozku a musim povedat ze u nas to na 100 percent zabralo, teraz ma maly uz 16 rokov a nemusel ist na obriezku a ani na ziadny iny zakrok.

laxity
24. sep 2010

@alex všetko naj dnešnému oslávencovi Jakubkovi 🙂

a aj ostatným samozrejme...ak tu máme niekoho 🙂

@maminnka 😀

@teuska radšej to poctivo sťahuj Petríkovi, aby náhodou...bo môj otec bol s týmto na operácií ako pol ročný myslím ☹

@olifcek tak to je fajn, že ste teda mm mali našetrené...my absolútne nič 😀 , ale tak zatiaľ to vychádza...veď mm vie čo robí a čo si môže dovoliť...my máme spoločné peniaze a spoločný účet, takže on ťahá všetko stále 😀

olifcek
24. sep 2010

@laxity my mame oddelene ucty, ale mm to takto podelil...peniAze na mojom ucte su moje, nestara sa do nich, peniaze na jeho ucte su nase 😅 😅

laxity
24. sep 2010

@olifcek tak správne to máte podelené 😀

Ja som to tento mesiac zmenila....sme sa dohodli s mm, že ako nabehnú peniaze obom, tak pošle peniaze kde treba, úver, orange, t-mobile..... a potom to rozdelí ako že JA a Natálka a ON a dá mne peniaze....tak teraz mám v podstate ja s Natálkou peniaze a bačujeme si same 😀 a viem si pekne rozdeliť čo si môžem a čo nie dovoliť...lebo keď mal kasu mm tak pár dní pred výplatou mi zadrel, že láska nemôžeš teraz kupovať nič čakáme na výplatu a to nezarába najmenej 😅

olifcek
24. sep 2010

@laxity 😀

laxity
24. sep 2010

baby a inak môžu slivy naše deti? bo zajtra chcem robiť tú slivkovú výživu čo spomínala myslím @lenica81 😕

olifcek
24. sep 2010

@laxity jasneeeee, mozu

laxity
24. sep 2010

@olifcek no aj si ma potešila aj nie 😀 , keď si predstavím to šúpanie 😅 ...ale tak čo človek neurobí pre svoje dieťa 😀

Inak Oliv vy kedy plávate? My ideme dnes som zvedavá, bo naposledy sa nám vôbec nepáčilo...ak sa to bude opakovať tak neviem neviem 😒

a už mám aj jablko uvarené...rozvarené 😀 , som to nejak dlhšie povarila 😀 total blato z toho 🙂

olifcek
24. sep 2010

@laxity plavame utorky, uz x;o)) no, deticky vraj po niekolkych razoch chytia den, ked ich to uz nudi, lebo vedia, co bude nasledovat, nemoze to byt ono u Natalky?

laxity
24. sep 2010

@olifcek fakt? no môže...bo keď sme vošli do vody, tak sa tešila ale ako sme šli robiť ten signál, tak sa pozrela na inštruktorku a začala plačkať a takto to bolo potom stále na mne pokojná ale ako opäť signál tak plač ☹

a to čo potom? už nepokračovať či? bo už som nahlásané do tretieho kurzu 😕

garonka
24. sep 2010

bre ranko 🙄 vyzeram takto, my sme boli celu noc hore, každe dve hodinky ale Tobi sa budil že sa chce hrať, ta to čo je

my budeme ešte dupľom šetriť 😠 pokuta, najom a telefony ani nehovorím, ja si radšej na seba uviažem telefonnu budku 😕

@olifcek chrumky ti donesiem? mame isť dnes gratulovať ale ja vôbec nemam naladu na oslavy

garonka
24. sep 2010

@teuska my sme toho z naťahovanie mali infekciu, maleho pediatrička mu tak natiahla až do fialova nasledne sme na druhy deň posielali moč na rozbor a nefrologička to čo sme porobili ak videla malemu červeneho pipika, tak nechcela veriť ako naša doktorka toto dokazala.
do roka nemame naťahovať iba tak jemne potiahnuť aby tam nemal špinky
inač ja sa to furt bojím robiť a Tobi sa pri tom smeje štekli ho to 😅

laxity
24. sep 2010

@garonka ☹ o joj to ma mrzí...Tobik cez deň sa treba hrať 😀 posielam boču 🙂

toto poznám, keď musím ísť niekde a nemám chuť...otras 😠

garonka
24. sep 2010

@laxity prvykrat za 7 mesiacov som sa v noci nevyspala každe dve hodinky hore, ba ba ba , rehot na celu spalňu, schmatol si ovladač do ruky a hral sa sam kym zas zaspal a potom zas hranie a cez deň som tak zvedava čo budeme robiť 😝

to pretvarovanie na oslave je najhoršie

dnes si treba užiť krasny slnečny dnik zajtra už hlasia ochladenie 😖

olifcek
24. sep 2010

@laxity vraj to prejde...ale place pri akom signale? mozno sa potapat nechce....tak ju chviku do toho nenuut x;o)

@garonka a von teda nejdeme? tak mozes, ale ak sa daaaa, pls, po 12tej, bo cakam, kym unavim Oliv a hajde haji este s nou aspon na chvilku...

garonka
24. sep 2010

@olifcek my doobeda hadam pospime, tak papame a tak zase haji bo Tobi v kočíku nerad tak vtedy by vyhovovalo alebo žeby sme vynechali spanok po papani, cinknem mm či sa na tu oslavu musíme trepať ja absolutne nemam na to naladu

laxity
24. sep 2010

@olifcek to sa robí časom taký signál Nataly áááááá šup a na to šup ide pod vodu 😕 a asi nemala náladu...no uvidím dnes...práve mi písala, že už na 12-tu tam máme byť a Naty drichme od 7.30 🙂

olifcek
24. sep 2010

@garonka x;o)

laxity
24. sep 2010

@garonka áno nerozčuluj sa nad druhými usmievaj sa na každého, musíš dať najavo aká si šťastná......a mať každého v paží 😀

garonka
24. sep 2010

@laxity aj to občas robím 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre