Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
24. sep 2010

@blumka ,jaj tak to sa tesim aj za Tete,aj ta vas,ona taka zlata,ked si pisala,ze plackala,chcela to mat ,aby mala zdrave ocko 🙂

maculik
24. sep 2010

@blumka ahoj 🙂
jej, tesim sa s vami, ze sa to tak zlepsilo, Terezka je zlata, ze to tak poctivo nosila, to je uz rozumna, velka slecna 🙂
a prajem stastnu cestu, uzi si rodicov, arozmaznavaj maminu 😉

olifcek
24. sep 2010

@blumka gratulujeeeeem
@avaka next 6-9 oblecies, ved ste ako my velkostne, ci? nam su 3-6 mes. nohavice tristvrtove, ale neva, staci na plazenie sa x;o) tricka su dobreeee, das na bodynko s dlhym rukavikom, hm? x;o)

maculik
24. sep 2010

@avaka tak ta tam potom pridame, neviem, kto to ma na starosti, ci @blumka alebo kto, jo? Nech aj odtial mozes cerpat inspiracie, su tam dobre recepty (to je sukromna tema nas, februaroviek, takze chodime tam len my 🙂

avaka
24. sep 2010

@olifcek teraz nosime c.74,ale mne sa zda Ela vacsia ako Oli,len je nejaka lahka.. 😅 a ked je tricko pevne a cez krk,to na nu nenasukam.. 😒 aj krasne tenisky nike idem vratit,co si nechcela dat ani obut a stale aj tak topanky hladam po meste ,co vyhadzuje..skoda stratit a na zimu teplejsie asi bude treba..

avaka
24. sep 2010

@maculik 🙂 ,to by som bola rada,ja som sa tam nechcela sackovat,ked som Vas len smejdila dlho.. 😅

maculik
24. sep 2010

@olifcek ved to aj my oblecieme vsetko, co sme kupili 🙂 ja nekupujem nejako zbytocne vela, ze by som to musela obliect, aby to mali aspon raz, normalne vsetko pekne vynosime, len niekedy kupim nieco, co v podstate by ani nebolo treba..
a plienky urcite zatial nemen, ked vam vyhovuju. Mozno mozes skusit potom, ked bude trosku starsia, nejake lacnejsie (v DM maju dobre), ale ked si spokojna a nerobia jej zapareniny, tak naco zbytocne pokusat.

maculik
24. sep 2010

@avaka ty si trubka, ved keby ta tu nechceme, tak ti to povieme, no nie? 😀

no nic, idem sa malemu venovat, lebo tu zase sa plazi k pocitac.kablom, to je jeho naj zabavka, musime to nejako spratat alebo aspon ohradit, lebo v kuse to chce do pusy davat a ozuzlavat 😠

avaka
24. sep 2010

baby,mne sa osvedcilo,kupit od kamosky,lebo to vynosime,co som ja pokupila nove,tak malo nosime,bud sa to zle oblieka,alebo nie je prilezitost,ale uz budem mat skusenosti.. 🙂

avaka
24. sep 2010

@maculik dufam.. 😅 😀
inak aj nam chuti kabel z lampy,ale ja idem radsej na tu plnenu,cafte 😉

olifcek
24. sep 2010

ja i od @blumka mozno kupim, az zacne predavat 😉

teraz mi prisla zimna supravicka pre Oliv, je prekrasna, za 10eur i s postovnym, po jednom dietatku, ale je uplne ako novaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sa tesim

olifcek
24. sep 2010

@avaka nam nesmierne chuti internetovy kabel 😅

olifcek
24. sep 2010

my nosime 68 a je nam akurat x;oD Oliv opat raz vyrastla cez noc ci co 😉

olifcek
24. sep 2010

oliv ma jemne hryzka do bradavky, pozera na moju reakciu, ak poviem, au, oliv, to boli, usmeje sa a pusti 😵

ivka79
24. sep 2010

no akože s tým príspevkom znížením ma to tiež dojalo ☹ 😒

a čaute...ozaj som aj zabudla.

Luky sa práve zobudil. Ideme na prechádzku. Ideme si užiť posledný teplý slnečný deň. Aj keď tu to už trošku kazí vietor.

ivka79
24. sep 2010

Konečne sme pochopili že keď niečo chceme...tak sa dá za tým aj dostať 😉 síce ideme len po centimetroch, ale dostane sa už tam kam chce. SUPEEER....sa teším jak malá 😀

zucana
24. sep 2010

@blumka stastu cestu a uzi si maminku a pekne sa postaraj 😵
my sa staviame a objavili sme kvetinace a schody 🙄
a mam kramy tak mm musi ist zajtra do vody s viki a ze dnes neje aby nemal velke brucho pred instruktorkami 😀

zucana
24. sep 2010

inak super to hospadlo dam ju tam 2x za den na 20 minut a pekne sa pohra....fuuka momentalne 😅

zoska
24. sep 2010

ahojte 🙂
my sme vstvli o 8mej a mala je stale hore vyrehotana, nechpem 😕 ja by som si uz aj pospala...
dnes je tu jarmok, som myslela ze mala sa doobeda vyspi, dam jej obed a pojdeme kuknut, ale teraz neviem, ci mam ist ked este nespala, akurat ju tam chyti rapel a zacne revat lebo sa jej v tom hluku nebude dat zaspat 😖

boli sme pozriet znovu ten dom, konecne aj zvnutra a bol tam aj jeden stavitel s nami, tak vraj stavba je to super z kvalitn ych tehal, len vnutro je otrasne riesene a treba vsetko prerobit, zrusit garaz, premiestnit kupelky, poposuvat priecky..... 😒
proste to zhltne strasne vela prachov, tak musime porozmyslat akoby sme to chceli vyratat naklady a rozhodnut sa ci do toho ist ci nie....

a k tomu prispevku...som nad tym noci uvazovala, ze ved jasne setrit treba, tak treba skrtat, ale hovno hovno zlata rybka, oni 1/4 zoberu a 66 eur a 3/4 pridaju, takze to nie je o setreni ale o populizme a to sme tu uz mli 😠 😠 😠
chpem ze je vela zien ktorym to pomoze, ako su mamicky co isli z materskej na matersku...mam take kamaratky...
...ale ti cigani 🙄

olifcek
24. sep 2010

mne sa zase Oliv uz silou mocou i vo vani pokusa si sadnut, a ked si sadne, rovno sa chyti okraja vane a snazi sa dvihnut....bojim sa toho...dufam, ze sa neudrie...jasne, som nad nou cely cas. ale itak, ved tie deticky su tak rychle...

zoska
24. sep 2010

@zucana sa smejem na tvojom mm 😀

olifcek
24. sep 2010

@zucana Tvoj mm je podareny 😀

olifcek
24. sep 2010

@zoska chodte v manduce a ked zacne plakat, das si ju nizsie a das prso, zarucene potaha a zaspinka xo)

zoska
24. sep 2010

@olifcek ja som sa vzdy bla aby mi mala nepadla, tiez sa snazm byt furt pri nej, ale proste to je sekunda, staci ze sa otocis, natiahnes po mobile...
odkedy Nelka stoji, uz parkrat padla, uz si poudierala aj hlavicku, vzdy som z toho v strese, ale zatial sa nic vazne nestalo, krv netiekla, modriny neboli tak snad je ok

zoska
24. sep 2010

@olifcek vidis, manducu som uz dlho nemala 😉
no len ked ta nasa opica potrebuje na zaspatie ticho, uz som z toho smutna, lebo niekedy je uspat ju umenie

olifcek
24. sep 2010

@zoska mne oliv zo sedu tak na nostek padla, lebo sa mooooc po comsi natahovala a nestihla som ju chytit, pritom som sedela pri nej, i ked mozno padla na rucku, nie na nostek, lebo nebolo nic cervene, ani nezareagovala na to, len si vzala hracku, ktoru chcela a hrala sa s nou...

olifcek
24. sep 2010

@zoska skus manducu a prso, mozno nebud potrebovat ticho 😉

zucana
24. sep 2010

no moc nie lebo prave dosiel domov ze zajtra ma prac.stretko o 10tej tak vravim nech to prelozi ved s kramami predsa nemozem ist na plavanie...do bazena kde su male deti nie? a prisiel ze ideme na obed von ze je pekne.akurat som viki koila a ta zaspavala tak vravim ze radsej vecer a potom s tymto vypalkoval tak som zosmutnela a ze vsetko pokazim.....

jaja32
24. sep 2010

@olifcek mas pravdu s tym mliekom...ja dam cca 40 eur za mesiac a to nam predpisuje lekar, tak zdravotka nieco preplaca, inac by to bolo omnoho viac, ale to moze predpisovat len do roka, tak potom uvidim. jednoducho skrt velky, kedze 200evri uver + ostatne. Nevadi, jednoducho nebude rezerva, ale zit budeme a musime 🙂

lenica81
24. sep 2010

caute baby... rano som ani nestihla docitat, a padila som na prechadzku, teraz sme sa naobedovali, najprv Vilo, potom ja... teraz sa hrajka na podlahe a huci si... dnes povedal tata... to je z vdaky voci mne nefer... 😀

@zucana ty vies take hlasky pustit, mna nikdy nic takeho nenapadne... 😀 a fakt si nekupite fabiu... 😎

o tom znizovani uz vcera v telerane minister Mihal rozpraval... som na neho jak puk kukala... 😠 ale sak co... dajte dieta do jasli a dostanene 3 stovky... 🙄

@avaka... umyt chladnicku... ahaaaaaaaaaaaaaaa... aj to by som mohla urobit... niekedy... teraz furt prerabka bezi, tak este s tym sa musi skoncit... a hadam jedneho dna... treba mi aj mrazak odmrazit, ale mam tam este mm, tak az pokym ho neminiem na kase a ostatne nespraskame, hlavne Vilo, tak sa nekona... 😔

na prechadzke som videla jednu zensku, mala krasnu manducu s motylmi... 😵 a pre istotu dalsiu s klokankou... ma to dokaze nastvat... inak, baby co sa vyznate do satiek... ked nosite dieta v satke, tak tiez nemoze byt tvarou od, ze nie... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre