Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. sep 2010

@lenica81 nosenie tvarou vpred nie je spravne v nicom a nikdy 😉

blumka
24. sep 2010

teda nemyslim na rukach 😉

blumka
24. sep 2010

@lenica81 a nemala to beco s tymi motylmi? lebo ja som manducu nevidela vzoroanu ani ergo, ale beca su kadejake vzory, ja mam tiez take s kvetmi ci co to je tam 😅 ale to je jedno vsetko je to na jedno kopyto

lenica81
24. sep 2010

@blumka ono manduca v poslednej dobe robi speci edition, kazdy mesiac, dva ma novy vzor... 😵 a nadherne... urcite to bola manduca, mala tam tu husenicku...

no, sak som pozerala, ze mamicka je moderna, ma satku, ale dieta capnute zle... 😠 a tvarila sa bohovsky spokojne... furt, ked vidim klokanku, tak ma to se... 😖

blumka
24. sep 2010

kuknite na fb co vystraja Tete vecer ked nechce ist spat 😀

blumka
24. sep 2010

@lenica81 aha..to som nevedela...konecne..lebo ja ked som vyberala nosic, tak sa mi tie manducy ani erga nepacili lebo boli take fadne, tak preto sme kupili beco 😉

olifcek
24. sep 2010

mne sa moja hneda paaaaaci a nevymenila bych ju za inu a uz vobec nie za vzory 😀 😝 😀

andrea2603
24. sep 2010

tak ja RP nekomentujem 😠 , mne by mali dávať dvojnásobok, však ako fajnovo im vylepšujem štatistiku populácie 😀
@blumka uži si maminku, mňa by to tiež ťahalo, ísť ju trošku poľúbiť a pomôcť 😵
mm som urobila tortu na nar. čoko-banán., myslím že @svetlankat dala link do tej tajnej 😎 témy. Ale ešte musím trošku dozdobiť.

lenica81
24. sep 2010

@andrea2603 ja sa chystam ju robit na vyrocie... 😵 daj potom vediet, aka bola...

maculik
24. sep 2010

no, tak drobci spia, ja konecne obedujem.
@olifcek aj ja som spokojna s hnedou, aspon sa mi farebne hodi takmer ku vsetkemu 😀 a mm povedal, ze takato farba mu nevadi, ked bude Petrika nosit (ale akosi sa k tomu este nedostal 😅

@blumka pridas @avaka do Varenia?

laxity
24. sep 2010

@ivka79 šikovný pomaly ďalej zájde 😀

@olifcek ja keď poviem auuuu, tak ona na mňa pozrie a s tými šiestymi zubami si to krásne vychutná 😅

@zucana že Lexus tak to sú moc moc moc pekné autá 🙂

na plávaní bolo fajn, bolo to lepšie ako minule, aj keď si aj pomrnkala ale neplakala, takže v poho...a ma napadlo či jej nie je studená voda...bo teraz po dvakrát bola studenšia ako posledné kurzy 😕

a idem čítať ďalej 🙂

laxity
24. sep 2010

@avaka vyskúšam s banánom...my len druhý deň dávame ovocie, tak chcem postupne 😉

laxity
24. sep 2010

@olifcek máš manducu stále zazipsovanú? ťažko sa mi tam Naty zapína na tie cvoky...tebe to ide ok? akoby jej to bolo malé 😕

my ideme dnes na vinobranie asi v manduce....nechce sa mi trepať s kočíkom...len zase to spanie, ona ešte v manduce nespala 😕

laxity
24. sep 2010

@olifcek aj my máme hnedú presne ako má @olifcek 😵

lenica81
24. sep 2010

@laxity cvoky uz nepouzivaj... a zaspi v pohode si myslim... ved u maminy je najlepsie... 😉

laxity
24. sep 2010

@lenica81 fakt? to netreba už zapínať? 😕 neviem ako sa s ňou narába...aj tie ruky jej niekedy neviem dať normálne aby sa cítila dobre 😕

laxity
24. sep 2010

pjekné len nám by už bolo malé 😕

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2531860

lenica81
24. sep 2010

@laxity ee... to iba ked je babo male... teraz iba supnes Naty a navlecies si na ramena popruhy... teda, ja Vilka na chrbte este nenosim a myslim, ze v dave je lepsie dat dieta dopredu... 😉

blumka
24. sep 2010

@olifcek ked budem rozpredavat veci tak ti dam vediet ako prvej, ok? este tusim @jaja32 chcela nasu kombinezu ale tak neviem ci natalke nebude tiez mala to je 80 velkost

blumka
24. sep 2010

@lenica81 vies kedy bude mat Vilko "fun"? skus si ho dat do manducy na chrbat ked vysavas 😀 ja som tak s terezkou vysavala..s juli som to este neskusala 😅

lenica81
24. sep 2010

@blumka u nas vysava mm... 😀 ale sice, cez tyzden by som mohla... inak ho nechavam v postielke, aby sa mi negulal kade tade... a aj podlahu mozem takto zmyt... no napad... 😉 len este musim vyskusat si ho supnut na chrbat, lebo len vpredu som ho zatial nosila... 😅

blumka
24. sep 2010

@lenica81 skus, zo zaciatku sa to tazsie dava na chrbat ale ked si to nacvicis tak pohoda...ja som uz potom terezku len tak nosila, lepsie sa mi tak nosilo 😉

olifcek
24. sep 2010

@laxity ja uz davno nepouzivam novorodenecku vlozku, cize cvoky taktiez nie x;o) detickam je itak uz od cca 3.5 mesiaca novorodenecka nepohodlna x;o))

@laxity no nam by to este bolo, ale na zimu 74 v kraktom rukave ee x;o) pevne verim, ze overalcek a zimna supravicka, co mam kupene o velkosti 74 budu ok x;o))

@blumka x;o) stastnu a bezpecnu cestu prajem

ja na chrbat este nedavam a este chvilu pockam x;o)

olifcek
24. sep 2010

baby, ake kasicky mozem doma urobit malickej na veceru? kupovat to nechcem

lenica81
24. sep 2010

@olifcek co viem, tak ryzovu, pohankovu, kukuricnu a uz aj krupicu klasicku, ked mas lepok...

olifcek
24. sep 2010

@lenica81 mame lepok...klasicku krupicu? pohankovu? ale to asi mm treba, co? zase zacnem odsavat? 😀

svetlankat
24. sep 2010

@blumka aj ja sa tesim, ze sa tete zlepsilo ocko a prajem krasny vikend. Joj baby o tom RD uz ani nepiste. ☹

svetlankat
24. sep 2010

Trosku som vas pocitala a idem sa opat venovat, ideme bubnovat po hrnci,

maculik
24. sep 2010

@svetlankat uz som objednala to sklene struhadlo, super na tej stranke je, ze tam nie je min.cena, za ktoru sa musi objednat. Sice dost vysoke postovne, ale neva.

My sa hrame, vonku leje, takze von sa neda ist, tak dufam, ze do 7 ich este nejako zabavim a potom uz pojdu do vane. Petrik uz je v tom lehatku, lebo v rukach som ho uz neudrzala, takze ho bud kupem vo vanicke alebo niekedy ho supnem k Adelke a tam ho rychlo umyjem.

lenica81
24. sep 2010

@olifcek normalne vo vode uvar... ak mas mm, pridaj... inak pridaj napr. ovocie... tak sa to myslim robi... a ryzu a pohanku mozes mixnut, ak sa ti zdaju velke kusky... ale nelupanu pohanku by som asi tak ci tak mixla... 😉

@maculik my este stale vladzeme kupat v rukach, ale lehatko je uz pripravene... hadam ale bude sediet skoro (na co to nevyzera 😅 ), a potom len pridrziavat budeme... lebo s tym lehatkom treba podstatne viac vody do vane... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre