Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
26. sep 2010

@andrea2603 ja trošku ohrievam papanie 😉

laxity
26. sep 2010

@jja svokra fakt krásne štrikuje 🙂 ...krásne vecičky 🙂

avaka
26. sep 2010

Ahojte,

@rivatha ,aj ja sa pripajam,vsetko naj Davidovi k 7 mesiacikom 🙂 ,my dnes presne o mesiac viac 😉
@maculik,no sakra,dufam,ze sa coskoro vyliecis.Len oddychuj,ak sa Ti aspon trosku da..
Baby,mala zacala posledne dni kakat 5x denne 😕 Nie je to vela?Ale nema hnacku..
Vecery mame fakt dobre,budi sa kazdych 5-30 minut,az do kym nejdem spat k nej,potom uz len kazde 1-2 hodky.Predtym,ked sa budila,len na mna "zakricala",teraz normalne lutostivo place,ako keby sa bala... 😔 chudatko,ale mne sa nechce spat od 19-tej.. 😒 Vzdy zdrhnem,ked zaspi a ona je o chvilku hore..

Vcera sme boli kuknut dni mesta,aj pocko bolo este celkom pekne a dnes sme radsej nejake obchody pokukali..
Ozaj,poradte mi,zajtra zaciname 3 .prikrm.Co dat?ovocie?aj desiata aj olovrant?alebo uz jogurt sa moze?

@andrea2603
,ja davam teple,ale nie horuce,ovocie davam izbovu teplotu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
26. sep 2010

@rivatha šeckoo naj k 7 mesiačikom 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
26. sep 2010

my už spinkame, ja som kukla akože horor ale nezaspim budem sa mm držať ako kliešť 🙄

ja robím papaničko tak ako @rivatha a ovocie na olovrant ma Tobi varene lebo on rad papa teple

avaka
26. sep 2010

taketo nadhery sme vcera mali v meste a takto teraz na vsetko ukazujeme 🙂

garonka
26. sep 2010

@avaka jej a vy mate zas 8 mesiačikov tak aj vam všetko naj naj
jej zlata je Eli ako vie ukazovať prstom 🙂 😵

avaka
26. sep 2010

@rivatha ,
@garonka ,dakujeme 🙂
no teraz ukazuje na vsetko a stale,rano sa zobudi,rozlepi oci,usmev od ucha k uchu a uz mieri na mna,alebo na tata 😀

zucana
26. sep 2010

vsetko naj naj oslavencom 😵
my sme dnes boli na obede ale bolo celkom vpoho lebo vika 2 hodiny spala v aute tak sme sa najedli potom dali jest viki a isli do mesta 😀 vecer sme boli na drink s kamaratmi a baba jedna dobre ohovarala tu co ma tu opicku 😅 babatko
a takto som vike musela dat moju satku a mm ze nech si nezvyka 😀

zoska
26. sep 2010

ahojte 😉
@olifcek dakujem, tiez som nemala cas citat tie temy ale andrea my usetrila robotu tym ze sa opytala 😉 takze mm sice ide na3 dni zasa prec, ale urcite aspon raz dojde mamča a potom sa na to vrhnem 🙂 pri malej teraz som vystavena, furt je na nohach, nevladzem 😒
@rivatha David je teda pekny sikulak, prajem mu vse naj k7 mesiaciku 😉
Nelka tiez obcas sa uz zosuchne na kolienka, ale este balansuje viac ako menej 😅 no a vysledok...nestihm jest , pit, chodit na Wc, varit, bordel tu je....no ale ty na mna posobis tak spokojne tak snad u mna toto stadium coskoro nastane 😝
@zucana stylova Viki 😉 ze nech si zvyka 😀 a rastie do krasy 🙂
@avaka krasne vymesacniny 🙂

laxity
26. sep 2010

@avaka aj Ele všetko naj k 8 mesiačikom 🙂

@zucana tak teraz šatky letia vo veľkom...nech si len pekne zvyká 😀

@zoska @rivatha @zucana vy riadne šikulky a šikovníka máte doma....my len na štyroch a celý deň bababa va bababa 😵

avaka
26. sep 2010

@zoska dakujeme 🙂 ,no nezavidim ,v noci si neoddychnes a este aj cez den je Nelka akcna...ale urcite je to len obdobie,kym sa sama nauci padat (nepadat) 😉

@zucana ,Viki je v tom bohovska 🙂 ,ona v tom normalne pozuje.. 😵
Ja pojdem skor spat,ked som bola teraz zase v spalni,mala sa pri kazdom mojom pohybe mykne,otvori oci,ci som tam..tak ju nebudem trapit a idem si k nej lahnut,dobru nocku 🙂

avaka
26. sep 2010

@laxity ,dakujeme 🙂
my sme sa naucili este tak smiecne cmukat,ale to len nahodou..

selyma
26. sep 2010

koze dlho som tu nebola, ale to co tu citam ma riadne zaskocilo. A mam nervy

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
26. sep 2010

@jaja32 predsa len sa k tomu RP vyjadrim, lebo mi to neda. Myslela si tym mna, ze si nebudem utahovat opasok?

blumka
26. sep 2010

ahojte..uz som spat 😉 ale deti mam akesi zdivocene, nechcu spat tak velmi nestiham 😉 len tolko, ze dobre ze som sla a pravdepodobne si to zopakujem o par tyzdnov

olifcek
26. sep 2010

@maminnka nemyslim, ze konkretne niekoho myslela 😵

zoska
27. sep 2010

ránečko 😉
noc ako vzdy o nicom 😝 ale uz je to moje škeridlo opat v plnej polnej 😀 nechapem kde sa to v nej berie... a zaciname riadne vykecavat 🙂
@rivatha vdaka za tvoje slova, trosku som sa v tvojom clanku aj nasla 😉 len este musiem v hlave doriesit to ze ma nemoze stvat ze nestiham...to je predsa pri takom dietati ko je Neli normalne...len tie spinave podlhy a koberec ma stvu, lebo je furt na zemi ale tak vysavacy sa mala neboji tak v ramci hry aj povasavame 😉
@maminnka tiez si myslim ze to nebolo myslene na teba 😉 mna to stve ze som si platila DNP nielen kvoli materskej ale aj kvoli vyssiemu RP a teraz nic z toho 😒 a priznavm ze pokial by sme neriesili dom tak si utahovat nemusime, ale na druhej strane 66eur mesacne je pre nas strata...

zoska
27. sep 2010

@blumka cawes 😉
tak mamine to teda asi dobre padlo ze si bola ak som spravne pochopila, to je fajn 😉
dufam ze sa ti zo zdivocenych deti opat podri urobit zdomcnene 😀

jaja32
27. sep 2010

@maminnka teba? vobec nie, ja sa nezaujimam ako si napr. ty zabezpecena ani sa nestaram, neviem co robis, je to len tvoja vec. Myslela som to len vseobecne. Prepac, ak sa ta to dotklo, mala som to vseobecnejsie napisat. Odpovedala som tebe, lebo si pisala. Nepoznam ta, tak neriesim prave tvoju zabezpeku. o.k. Vyjadrila som si svoj nazor.....uz nebudem. Pekny den vsetkym. Niekedy je dobre sa razdsej neozvat a beriem si to k srdcu.

svetlankat
27. sep 2010

dobre ranko baby, tak som vas zhruba docitala. boze akeuprsane pocasie.
@olifcek krasne vecicky ste dostali

vsetko naj vikendovym oslavencom
@zucana jej vy uz narastli, ma uz doma velku paradnicu 🙂
@avaka tak ste mali pekny vikend a krasne ukazujete

jaja32
27. sep 2010

@zoska @olifcek dakujem

svetlankat
27. sep 2010

@jaja32 mas aj moju podporu, my sa tiez musime uskromnit. pre mna je dost velky peniaz 66 eur. Som za aby mamicky mohli pracovat a poberat RP, ale nech neberu mamickam ktore pracovali.

olifcek
27. sep 2010

@jaja32 kludne pis, tu si medzi nami, tu sa take smie x;o)

mne tiez tie peniazky budu chybat, ratali sme s nimi x;o(((

zucana
27. sep 2010

@jaja32 Neber si to' k srdcu maminka sa tieziba pytala nepochopili ste sa poznam ju a isto ta nechcela napadnut pis pis pis

lenica81
27. sep 2010

ranko baby... teda my sme mali rano o 4... do pol siestej sme saskovali, potom horko-tazko zaspal... ale chvalabohu do 8... 😔
laka ho tapkat si po podlahe... 😀 cez vikend ste chvalabohu vela nepopisali, citala som, ale nestihala reagovat... este stale nejake prerabky, vcera plavanie a boli sme s mm na kavu a kolacik potom, Vilko pekne pospinkal od vystavenia... 😀

@avaka, @rivatha vsetko naj oslavencom... 🙂 a @avaka, malinka aka zlatunka...

@zucana nech si len Viki zvyka, sak musi byt stylova ako mama... no nie... 😉
@blumka... to je fajn, ze ten vikend dopadol dobre... teda pre deti asi najlepsie, mali popustenu uzdu... 😀

a k RP sa vyjadrovat ani neda... ja som kukala jak puk... a to chceme dalsie babo co najskor... no... ako ta baba v tom blogu pisala... 66 ecok je zasoba plienok len... a clovek co predtym robil, boze, co ja som sa narozmyslala, ci sa posuniem dalej v robote, alebo sa dam na babo... 😔 a taketo polena vam potom niekto hadze pod nohy... hlavne, ze mame mysliet na demografiu... ale ze ked uz sa aj viac deti rodi, tak zrazu hop hop zlata rybka a skutek utek... co sa clovek potesi, ze mu zvysia tu smiesnu sumu, hned a zaraz ju skresu... a materske skolky a jasle pomaly len sukromne za hromadu penazi... fakt, akoze chodte robit, dostanene viac, ako ked sa budete venovat dietatu... 😠 to je bozska politika podpory rodiny... 😔

maculik
27. sep 2010

Dobre ranko,
no, vidim, ze si idem pozriet konecne, co to idu vyviest s tym RP, lebo akosi nie som v obraze 😅 Ja to nepoberam, kedze na Sk na to nemam narok, tak som to az tak nesledovala, ale normalne ma to zacalo zaujimat, co zase vyvadzaju 😠

my noc klasika, takze nic moc 😀 @zoska my sme akurat vcera s mm rozmyslali, kde to dieta berie tolko energie, ked v noci ma taky prerusovany spanok-nespanok a cez den spi minimum, napr.vcera len raz - 1,5h. A vecer bol vysmiaty ako slniecko, unava sa na nom ukazala uz az ked som ho obliekala po umyvani.
A mm skonstatoval, ze to z toho, ze tak vela papa, ze co cakam, ved je to chlap a je zvedavy. No dakujem, tu zvedavost mohol trosku posunut na neskor 😀

tu je dnes slniecko, ale riaaadna zima, ukazuje teraz 11st, ale teda rano, ked som isla vyhodit plienku na balkon, ma riadne ofuklo, uz normalne naozajstna jesen tu je..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre