Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. sep 2010

@katina2209 ja som dala cestovinky ale nepamatam s cim... 😅

katina2209
28. sep 2010

dakujem babulky skusim aj ja sliziky s maskom ja tiez zatial este mixujem,ovocie ale struham a broskynku roztlacam s vidlickou za tou sa ide potrhat....my sme uz papali aj spenatik ale paradajky som este neskusala, spenatik nam velmi chutil uvarila som v nom aj zltko a pridala som zemiacik...a ked chcem zahustit pridavam solamyl... to je zemiakovy skrob radsej ako muku...

avaka
28. sep 2010

@maculik ,to je to,co som myslela,sa mi zdalo uz vtedy,ze to bolo drahe...take by som mozno kupila,ak by sme vyuzivali miesto kocika..

@zucana ,to Ta aj Viki uz posluchne?Dobre oni uz rozumeju.. 😀 Nasa,ked zakazem,pocka,ked sa otocim a rychlostou blesku do ust,hlavne noviny..minule som jej z ust vyberala,normalne mi to nechcela dat

@juliakocka ,aj ja kojim este stale,skoro po kazdom prikrme a v noci najviac,zuby tiez nemame 😉

@katina2209 ,ja som k masu a zelenine prihodila trosku cestovin a mixla
@blumka ,som aj ja mala skusit samotny 😒 ,som myslela,ze ked mne nechuti,tak ani jej.. 😅 ja velmi nemusim jogurty,ale s tym babanom bolo mnam.Skor neznasam tie ovocne kupene..Ozaj a ak dam malej polku a tu druhu polku necham v takom zatvorenom tegliku,myslis,ze este ho mozem dat na druhy den 😕 (cisty bez ovocia)

blumka
28. sep 2010

@avaka myslim ze ked je to v zatvorenom tegliku tak by sa nic nemalo stat do druheho dna 😉

laxity
28. sep 2010

ahojte

@maculik my máme havinka tiež, je super...mne sa páči...síce teraz mám z neho väčšiu radosť ja ako Naty ale určite to časom príde ako píše @blumka 🙂 ....Naty skôr bavia Učíme sa riekanky od Fisher Price 🙂

blumka
28. sep 2010

my mame doma este jedneho psa, tiez na ten princip ako tento fisher price, akurat ze ma aj usb kluc a cez pc si tam nahadzete pesnicky ake chcete (teda z ich ponuky ale vyberiete si z dvadsiatich dajme tomu 5), a da sa navolit aj ze oslovuje dieta menom...tak nas na zaciatku pekne pozdravi ze Hi, Teresa (american 😀 ) . Julinke sa strasne paci, lebo ako ho obhryza tak stlaca labky a on spieva a keca, aj ked figu rozumie, ale ma taky prijemny detsky hlas..sa na nom rehoce 😀

olifcek
28. sep 2010

baby, plavanie, Oliv bola uzasna, vyrehnena, bolo vidiet, ze si to uziva, i sme sa potapali, krasa...zvazovala som, ci budeme, ale povedala som si, necham to na oliv a jej sa to lubi, hehe...ideme weste na mesiac, vyzera to tak, uvidime, co tatko povie 😉

blumka
28. sep 2010

@olifcek to je super...a plavanie je dobre aj na motoriku, koordinaciu, celkovo rozvoj pohybu 😉 fajne, fajne..my ideme zajtra som zvedavaaaa

olifcek
28. sep 2010

@blumka oliv si tak krasne dava spicku jazycka medzi pery, ked ide vystrajat, alebo sa salit, tak na plavani to mala casto tak, nahlas vyskala, zvonivo sa smiala...dokonca ani neplakala, ked sme sa uz obliekali, nechapacka... 🙂

jja
28. sep 2010

@olifcek 🙂 🙂 🙂

blumka
28. sep 2010

@olifcek, vodny zivel 😉 a cim dalej to bude lepsie..olivka zisti ze na svete je krasne a uz ta nebude potrebovat..este nam tu budes plakat ze ju nemas celu noc na prsniku 😀

lienka2
28. sep 2010

@blumka nevies prosim ta kolko mlieka ma vypit 7,5 mesacne babo?

blumka
28. sep 2010

@lienka2 neviem, ale mne mala znizuje davky a momentalne sme na 500-600ml

olifcek
28. sep 2010

@blumka nestras, bo budem plakt uz teraz...mm sa rano smial, videl, ako ma Oliv vytlaca a terorizuje kopancami 😉

blumka
28. sep 2010

@olifcek 😀 no budes ako ja...obcas si idem lahnut k Terezke, chytim ju za ruku a zaspim 😀

lienka2
28. sep 2010

@blumka no my tiez tak nejako.. posledne dni ma uplne rozhadzany rezim dna, nevie alebo nechce spat cez den.. dnes napr. este jedol iba 2x, rano mlieko ked vsal a okolo pol jedenastej ovocie.. teraz konecne po dlhom trapeni zaspal.. 😒

maculik
28. sep 2010

no, tak Petrik spal poobede len pol hodku, to co? 😠 Aj doobeda len tak, to som zvyknuta, ale cez obed spava dlhsie. A jasne, ze je mrzuty. MM bol o 2 pre malu a vraj este spala, tak isiel teraz.

olifcek
28. sep 2010

@blumka ja uz teraz oliv k sebe pritlacam a rucicky chytam 😀

mm pride neskoro, idu sa lucit s kolegom...ja bych niekam sla...ale nechce sa mi samej, ci bez ciela...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
28. sep 2010

@rivatha i oliv skacka, hehe,i vo vode, zboznuje to, ale jasne, nedavame ju tak casto ani nie dlho, vo vode jo, ale na pevnom ee x;o)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
28. sep 2010

@rivatha 😀

maculik
28. sep 2010

@avaka tak idem si asi objednat tu Ochrannu kapsu deLuxe, diky za link 🙂

olifcek
28. sep 2010

@maculik neeeeeeeeeeeeeeee, pockaaaaj, cosi lepsie je

zucana
28. sep 2010

babce tu je teplo ze 22 stupnov a ja som si dala vlneny sveter a vsetci na mna kukali jak na debila aj vike som dala tak rano bolo zima 😨
inak @olif to je super ze je olivka taka rada vo vodicke aj nasa viki dokonca teraz place ze nechce ist z vanicky ked kupkame 😵
no a baby boli sme pozriet jeden dom a asi soms a zamilovala ale nechce to zakriknut 😝

maculik
28. sep 2010

@olifcek tak pockam, skus dat potom link, ked najdes, jo? Lebo tu uz zacina hnusne pocasie a niekedy sa mi nechce brat kocik
🙂
@zucana to teplucko ti zavidim, tu je 13st a mrholi/prsi. Najradsej by som vzala deti von, kym teraz chvilu neprsi, ale chcem byt zdrava na stretko, tak som radsej doma.

inak, Adelka v skolke pekne spala, vraj uz den bez problemov, dokonca ju museli budit, aby mohla odist, ked bol mm druhykrat pre nu.

zucana
28. sep 2010

@maculik super spravicky vika je vonku so svokrou tak som trochu na compe ale uz idem sprata trochu a potom pozerat na ten moj vysneny dom 😀

maculik
28. sep 2010

@zucana tak ak sa nebojis zakriknu, hod link alebo foto. To by bolo super, keby sa vam podarilo nieco kupit a konecne by ste byvali sami 😵

ja som upratovala trosku doobeda, teraz by som si najradsej lahla, tie atb, co mi vcera dal, su asi nejake brutal silne, uz zaberaju, ale teda citim sa ako mechom udreta 😝

no nic, idem aj ja k malym, o 5 Petik bude papat vlocky s jablckom, Adelke a mne asi spravim puding s piskotami a malinami 😵 O 6 dojde mm, lebo o pol7 bude pozerat futbal.

zucana
28. sep 2010

@maculik neviem mam sa bat?ved ja uz som tolko krat dala link a zakrikla ze uz to ani neplati 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre