Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. sep 2010

@maculik a na ktorú hodinu vychádza to stretko? vieme? 😕

lenica81
28. sep 2010

@maculik fuha, takze az atb... tak sa liec... 😔

@zucana ked to ma vyjst, tak to vyjde... neboj... 😉

@olifcek a ako dlho to trvalo, kym dosli... 😕

zucana
28. sep 2010

ta hybajte do druhej temy 😀 😝

maculik
28. sep 2010

@laxity cca okolo 4, este nie je presne cas urceny. Ako to vyhovuje vam?

andrea2603
28. sep 2010

@lenica81 ty si chcela vedieť aká je tá čoko-banán torta? fajnová, ale urob 1a1/2 dávky krému 😉
Liv sa celkom fajn polepšila v spaní, ale bohužiaľ len cez deň, napr. včera prespala poobede 3,5 hod., dnes 2 hod., ale v noci teda žiadna sláva, aj 4-5krát si chce cecnúť 😅 . Takže cez deň väčšinou už len 2 spania, ale také dlhšie, teda aspoň jedno 😵

lenica81
28. sep 2010

@andrea2603 dakujem za info... nech je to poriadne coko... 😵

andrea2603
28. sep 2010

@jaja32 možno niekedy v októbri pôjdem kuk sestru, tak by som mohla aj na tú kávu prísť 😵 , ak ti to bude práve vtedy vyhovovať 😉 .

laxity
28. sep 2010

@maculik uvidíme čo povedia ostatné...ja sa prispôsobím, aj keď som si myslela, že to bude skôr...kedže Naty mi napr. už teraz spí nočnú 😀 ale nevadí 🙂

lenica81
28. sep 2010

@laxity @maculik ja by som tiez brala skorsi termin... 😅

zoska
28. sep 2010

cafte 🙂
malá uz spi...konecne 😅
vcera spala cez den 3 hodiny + 1,5 hodiny a dnes za cely den len raz a to 50min 😝 nevlaaadzem

ktory den je stretko? zeby som dokvitla? 😀

laxity
28. sep 2010

@zoska tak choď oddychovať aj ty 😉

mne dnes spala Naty za celý deň hodinu a pol 😅

stretko bude 4.10. v Auparku čas sa ešte upresňuje...takže kľudne dokvitni 😀

zoska
28. sep 2010

@laxity juj to uz teraz v pondelok, to akurat mm po 4 tyzdnoch necestuje 😒 to ako naschval
no ale vsak ja sa este objavim isto niekedy, len skoda ze akurat teraz tu bude aj nasa cezpolna @maculik 😉
a inak toto je moj oddych, lezim na gauci, nohy vylozene, papam keksiky a modry konik k tomu 🙂

laxity
28. sep 2010

@zoska 😀 aj pre mňa je to niekedy oddych, ale ja si idem dať asi vaňu to bude relax úplný 😵

blumka
28. sep 2010

@laxity mne juli dnes spala dokopy hodinu... tak som zvedava aka bude noc..bud bude spat ako zarezana alebo nebude spat vobec co bude taka pretazena z celeho dna 😨 😅

blumka
28. sep 2010

@zoska ja sice nelezim na gauci ale som pri stole, modrykonik a jem jogurt cokoladovy 😀 😉

laxity
28. sep 2010

@blumka no moja Naty spí od 18.00 tak uvidíme, akurát si ľahla na bruško, tak ju pôjdem pretočiť 🙂

tak radšej tá prvá možnosť 😀

raa2
28. sep 2010

ahojte, my sme boli dneska v Bratislave, sme sa poprechadzali, aj matko konecne trosku viacaj pospal, ale zase nebola to ziadna slava 🙂 idu nam zuby, uz ich vidno, tak neviem ci aj tie noci s tym suvisia, ale budi sa aj 8 krat za noc a to neratam, kym idem si lahnut tak aj 3 krat k nemu musim ist...no ale co uz...teraz uz spinka, tak cakam kazdu chvilku ze premiavkne 😀

blumka
28. sep 2010

@laxity preco ju pretacas?

andrea2603
28. sep 2010

@lenica81 a skoro som zabudla 😎 ... k tej torte kopec šľahačky nezabudni 😉 🙂

laxity
28. sep 2010

@blumka neviem bojím sa, že sa mi skoro zobudí 🙂

blumka
28. sep 2010

@laxity aha...u nas zas opacne..na chrbte sa hned preberie, lebo rozhodi rukami a ked je na brusu tak ich posklada pod seba a vystrci prdel a spi 😵

laxity
28. sep 2010

@blumka no Naty bola tak, že ruky rozprestreté, hlava zaborená v madraci a spala...tak a teraz už je krásne na boku 🙂 ...uvidíme dokedy 😀

zucana
28. sep 2010

baby dobru ja som sa konecne osprsila a vlasy umyla mm kuka s viki fotbal a ja pojdem vysusit vlasy a pak do postele 😎

avaka
28. sep 2010

@rivatha,hop-hop.. 😀 ,to tak tancuje davidko.. 🙂 ,zlaty
@olifcek,takze dnes bolo super na plavani 🙂 ,som rada,lebo som sa bala,ci to naozaj nezacne nudit deticky.. 😉 a deticky uz chapu,preco sa obliekaju,tak je to lepsie,aj u nas,stale jej hovorom,ze ideme pa pa,tak je trpezlivejsia 🙂
Dnes sme mali navstevu poobede,tak som bola rada,aspon nam rychlo uslo to dazdive popoludnie..a mala bola 4 hodky hore,ani naznak unavy rehnila sa...normalne nechapem,ako rychlo sa uci..ja uz len chodim po byte a na co ukaze pomenujem...ukazuje a pri tom sa smeje..zlata je 🙂 ,uz vie svetlo,kocka,babo,kacka,lopta,telka,kvetina,vodicka..ukaze,kde ma mama nostek..a pri papa povie niekedy pa pa,az tak vyrazne zatne pery pri tom..uz len zacat lozit...,ale snazi sa sadat uz
@maculik ,pekne si vybrala, super,ak by nasla Oli aj lacnejsie,dost to stoji,ale ak chodis s manducou viac,cez zimu by som neriskovala bez,ved v kociku su deticky vo fusakoch...

loginka
28. sep 2010

cafte, dnes nasi spali len 2x, ale do 14.40 tak som ich uz potom nedala, takze uz o 19.00 spinuskali, medztiym uz Lauri cucla o 20.00, som zvedava ako bude dalej, aj mne sa Lauri budi aj o 2 hod.
zajtra ideme na rizikovu poradnu , nechce sa mi tam trepat
chystam na obed cukinku, s parad.pyrem co mam z DM a cestovinky, dufam, ze bude chutit

baby vidim, ze uz jogurt davate, takze uz sa moze?

avaka
28. sep 2010

@loginka ,zevraj moze,my sme dali dnes 1.x a skor to paradajkove nie,ale to ste sa tu tusim uz bnavili 😉
Nech poradna dobre dopadne 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lolka
28. sep 2010

caute baby,
Viki nam v nedelu prechladla, tak sme mali "veselu" noc, odsavali sme, furt sa prehadzovala chuda co nemohla dobre dychat. nechala som si ju v posteli, dala na vankus, aby bola trosku vyssie. dnes sme ani nikam nesli aby nedychala ten studeny vzduch, len sme zbehli na kontrolu klbikov - vsetko ok 🙂
to pocasie je inak ostras, zajtra vytiahnem fusak do kocika 😖

@zoska inak, u nas je to podobne, ked Viki o 20.00 zaspi, ja sadam k panelaku a ku koniku - citam Vas a k tomu nejaka mlsnota alebo chipsy
😀 ja tomu hovorim, ze "zurujem". cez den sa ku kompu vobec nedostanem....ved to poznate 😅

loginka
28. sep 2010

@lolka ahoj, chuda mala ☹
si mi pripomenula kontrolu klbikov, kde ste boli?

loginka
28. sep 2010

@avaka dik 🙂 a to pyre nie? ja viem ze paradajky nie, ale ved aj do hotovych prikrmov pridavaju pyre a nasim z toho nic nebolo a chuti im, tak im trosku pridavam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre