• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@loginka juuj, tak teraz neviem ako sa vola ta ulica, ale je to sukromna ambulania, objednas sa presne na cas za 14 eur, tak ked nechces cakat, tak je to super. je to pri Kauflande, pri Kuchajde. alebo potom nemocnica, ale tam sa dllllho caka :unamused:
28. sep 2010 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam este stale az tak nechuti, spapa par lyziciek a hotovo. ovocie jej smakuje lepsie....ale minule ma prekvapila, zbastila cele od Alnatura - kur.masko+tekvica+ zemiak.
:slight_smile:
28. sep 2010 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa na dnes lucim,mala sa budi,cela pocikana bola,asi zle plienka bola,kym som ju obliekla ,tak sa prebrala a hned pokakala,tak ideme znovu,dobru noc
@rivatha dik :slight_smile: ,ved aj david je sikovnik,my o stati len snivame :slight_smile: a ozaj,co teda namiesto jogurtu? :confused:
@loginka,pyre,neviem,snad niekto poradi.. :unamused:
28. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka, asi teslova, tam sme boli tiez na tej prvej kontrole, a v nemocke sa ozaj dlho dlho caka? ma niekto z BA skusenosti, popravde by som tych 30 eurov radsej usetrila...
28. sep 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby... noc podivna, hlavne u mna... nejako blbo sa mi spalo...

tak na teslovu aj ja sa chystam...
@loginka kamoska spominala, ze bola na antolskej... a ze sa sice caka, ale ide to ako neriadena strela... deti ako smeti tam caka... :wink: ale ze da sa...
@lolka ty jes chipsy a mlsky po veceroch... a kam sa ti to straca... :sweat_smile: :wink:
29. sep 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka jogurt mozte...aj ja som pocula ze ked su kojene tak nemusia, paradajky varene sa mozu od 10m, surove od roka, v rodine alergika (ako u nas napr.) aj od dvoch :wink: hotove prikrmy obsahuju kadeco, aby boli chutnejsie, tym a neriad
29. sep 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby, tak som trosku opat nakukla, nejako nestiham. My mame dnes prve meninky tak sa vytesujeme. :slight_smile: Kurnit to este nechodime a ani nelozime ale uz teraz nestiham, ale neva, mam radost ako napredujeme.
@blumka pridete dnes? vsetky tri?
29. sep 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity taka sukromna otazocka, v akom poradi vam vysli zubky. ze ktory mam zhruba ocakavat dalsi.
29. sep 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vsetko naj oslavencovi... chystas malu oslavu... tak nech sa vam vydari... a nech ti Miska len radost robi a je zdravucka... :dizzy_face:
29. sep 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vsetko najlepsie miske :wink: ano prideme, este neviem ci vsetky tri ale my dve urcite..
29. sep 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka super, tak sa vidime a dakujeme
29. sep 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat jeeeeeeej, gratulujem Miske k meninkaaaaaam

@maculik idem hladat...x;o) ja neviem, ci to bude lacnejsie, ale istotne teplejsie a prijemnejsie pre babo, podla mna...
29. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek a co hladate nejak som prehliadla? dakujeme
29. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat taky vak na zimu na manducu x;o) na jar som to videla na nejakej page a skusam, na akej x;o)
29. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aha jasne, tak tu nepomozem
29. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko maminy prajem :slight_smile:

@svetlankat tak ako prvé tvojej dcérke prajem všetko najlepšie k dnešným prvým meninkám cmuk :dizzy_face:

a zúbky nám vyšli prvé spodné dva jednotky, potom horná pravá jednotka, potom dvojky a hneď potom ľavá jednotka....takže nám to krásne rastie a je tam vidieť medzi jednotkami ten rozdiel :slight_smile:
29. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 nastastie vsetky dobroty nejako spalim pri Viki a to este nechodi :sweat_smile:
@svetlankat Miske vsetko najlepsie k prvym meninkam :slight_smile:

my noc celkom dobre, raz sme odsavali, ale inak spala pekne. prehadzovala sa sice,ale v spanku - a ja na nu furt kukala :sweat_smile: muz spal v obyvke aby sme mali postel len pre seba a ten sa vyspal najlepsie :grinning:
29. sep 2010 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka ani nám nechutí :frowning2: Naty mi toho veľa nezje...včera iba 20g ale ovocie tiež šmakuje lepšie :grinning:
29. sep 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolka Viki spinká s tebou celú noc na posteli? :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity
@lolka dakujeme

@laxity a teraz sa ktory crta ? nam sa tlaci uz ta druha dvojka, takze ich bude tiez sest a potom ktore asi pojdu? dolne dvojky?
29. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat horné trojky :grinning:
29. sep 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pravá horná je už skoro vonku a ľavú už tiež vidno....ale aj dolné tuším trojky má zdúrené :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ta vy budete mat plnu pusu zubkov, pokym nam prvy vyjde... :frowning2: :grinning:

idem ja na prechadzku...
29. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity takze zeby trojky skor nez dolne dvojky? Ok tak budem kontrolovat. dikes.
29. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 aj my ideme
29. sep 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
my ako sme vecer prezliekli o 22 :00,tak zaspala potom o 01:10 :rolling_eyes: ,potam tusim 2x hore,ani neviem a o 6:00,dalsie kakanie,takze budicek..
Ja teraz nieco rychle varim a dufam,ze E pospinka dlhsie nech sa mozem venovat svojim konickom.. :grinning:
@svetlankat ,vsetko najlepsie Miske :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vsetko len to naj, naj zela Miske Natalka s maminou :slight_smile: :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 urcite sa ozvi, dame si dolce skusto :grinning: :slight_smile: ...ci gusto :slight_smile:
29. sep 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok