Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
28. sep 2010

@loginka juuj, tak teraz neviem ako sa vola ta ulica, ale je to sukromna ambulania, objednas sa presne na cas za 14 eur, tak ked nechces cakat, tak je to super. je to pri Kauflande, pri Kuchajde. alebo potom nemocnica, ale tam sa dllllho caka 😒

lolka
28. sep 2010

nam este stale az tak nechuti, spapa par lyziciek a hotovo. ovocie jej smakuje lepsie....ale minule ma prekvapila, zbastila cele od Alnatura - kur.masko+tekvica+ zemiak.
🙂

avaka
28. sep 2010

ja sa na dnes lucim,mala sa budi,cela pocikana bola,asi zle plienka bola,kym som ju obliekla ,tak sa prebrala a hned pokakala,tak ideme znovu,dobru noc
@rivatha dik 🙂 ,ved aj david je sikovnik,my o stati len snivame 🙂 a ozaj,co teda namiesto jogurtu? 😕
@loginka,pyre,neviem,snad niekto poradi.. 😒

loginka
28. sep 2010

@lolka, asi teslova, tam sme boli tiez na tej prvej kontrole, a v nemocke sa ozaj dlho dlho caka? ma niekto z BA skusenosti, popravde by som tych 30 eurov radsej usetrila...

lenica81
29. sep 2010

ranko baby... noc podivna, hlavne u mna... nejako blbo sa mi spalo...

tak na teslovu aj ja sa chystam...
@loginka kamoska spominala, ze bola na antolskej... a ze sa sice caka, ale ide to ako neriadena strela... deti ako smeti tam caka... 😉 ale ze da sa...
@lolka ty jes chipsy a mlsky po veceroch... a kam sa ti to straca... 😅 😉

blumka
29. sep 2010

@loginka jogurt mozte...aj ja som pocula ze ked su kojene tak nemusia, paradajky varene sa mozu od 10m, surove od roka, v rodine alergika (ako u nas napr.) aj od dvoch 😉 hotove prikrmy obsahuju kadeco, aby boli chutnejsie, tym a neriad

svetlankat
29. sep 2010

dobre ranko baby, tak som trosku opat nakukla, nejako nestiham. My mame dnes prve meninky tak sa vytesujeme. 🙂 Kurnit to este nechodime a ani nelozime ale uz teraz nestiham, ale neva, mam radost ako napredujeme.
@blumka pridete dnes? vsetky tri?

svetlankat
29. sep 2010

@laxity taka sukromna otazocka, v akom poradi vam vysli zubky. ze ktory mam zhruba ocakavat dalsi.

lenica81
29. sep 2010

@svetlankat vsetko naj oslavencovi... chystas malu oslavu... tak nech sa vam vydari... a nech ti Miska len radost robi a je zdravucka... 😵

svetlankat
29. sep 2010

@lenica81 dakujeme

blumka
29. sep 2010

@svetlankat vsetko najlepsie miske 😉 ano prideme, este neviem ci vsetky tri ale my dve urcite..

svetlankat
29. sep 2010

@blumka super, tak sa vidime a dakujeme

olifcek
29. sep 2010

@svetlankat jeeeeeeej, gratulujem Miske k meninkaaaaaam

@maculik idem hladat...x;o) ja neviem, ci to bude lacnejsie, ale istotne teplejsie a prijemnejsie pre babo, podla mna...

svetlankat
29. sep 2010

@olifcek a co hladate nejak som prehliadla? dakujeme

olifcek
29. sep 2010

@svetlankat taky vak na zimu na manducu x;o) na jar som to videla na nejakej page a skusam, na akej x;o)

svetlankat
29. sep 2010

@olifcek aha jasne, tak tu nepomozem

laxity
29. sep 2010

krásne ránko maminy prajem 🙂

@svetlankat tak ako prvé tvojej dcérke prajem všetko najlepšie k dnešným prvým meninkám cmuk 😵

a zúbky nám vyšli prvé spodné dva jednotky, potom horná pravá jednotka, potom dvojky a hneď potom ľavá jednotka....takže nám to krásne rastie a je tam vidieť medzi jednotkami ten rozdiel 🙂

lolka
29. sep 2010

@lenica81 nastastie vsetky dobroty nejako spalim pri Viki a to este nechodi 😅
@svetlankat Miske vsetko najlepsie k prvym meninkam 🙂

my noc celkom dobre, raz sme odsavali, ale inak spala pekne. prehadzovala sa sice,ale v spanku - a ja na nu furt kukala 😅 muz spal v obyvke aby sme mali postel len pre seba a ten sa vyspal najlepsie 😀

laxity
29. sep 2010

@lolka ani nám nechutí ☹ Naty mi toho veľa nezje...včera iba 20g ale ovocie tiež šmakuje lepšie 😀

laxity
29. sep 2010

@lolka Viki spinká s tebou celú noc na posteli? 🙂

svetlankat
29. sep 2010

@laxity
@lolka dakujeme

@laxity a teraz sa ktory crta ? nam sa tlaci uz ta druha dvojka, takze ich bude tiez sest a potom ktore asi pojdu? dolne dvojky?

laxity
29. sep 2010

@svetlankat horné trojky 😀

laxity
29. sep 2010

@svetlankat pravá horná je už skoro vonku a ľavú už tiež vidno....ale aj dolné tuším trojky má zdúrené 🙂

lenica81
29. sep 2010

@laxity ta vy budete mat plnu pusu zubkov, pokym nam prvy vyjde... ☹ 😀

idem ja na prechadzku...

svetlankat
29. sep 2010

@laxity takze zeby trojky skor nez dolne dvojky? Ok tak budem kontrolovat. dikes.

svetlankat
29. sep 2010

@lenica81 aj my ideme

avaka
29. sep 2010

dobre ranko 🙂
my ako sme vecer prezliekli o 22 :00,tak zaspala potom o 01:10 🙄 ,potam tusim 2x hore,ani neviem a o 6:00,dalsie kakanie,takze budicek..
Ja teraz nieco rychle varim a dufam,ze E pospinka dlhsie nech sa mozem venovat svojim konickom.. 😀
@svetlankat ,vsetko najlepsie Miske 🙂

jaja32
29. sep 2010

@svetlankat vsetko len to naj, naj zela Miske Natalka s maminou 🙂 🙂

jaja32
29. sep 2010

@andrea2603 urcite sa ozvi, dame si dolce skusto 😀 🙂 ...ci gusto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre