Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
29. sep 2010

Dobre ranko, tak Adelka je uz v skolke, zase dnes uplne v pohode bez placu, tak sa tesim, ze sa uz dostava do zabehanych kolaji. Petik buva a ked sa zobudi, ideme do mesta, musim sa dat odfotit, lebo mi skoncil nemecky ID, ktory je vlastne povolenim na pobyt, tak vybavujeme novy. A musim kupit detske ramienka Adelke do skrine a vrecko na teplaky a tricko do skolky.

Dnes nevarim, lebo nemam z coho 😝 Mm slubil vcera, ze po futbale pojde na nakup (este som sa ho pytala,ked isiel pozerat, ci nemam ist ja, kym su mali hore a on ze nie, on pojde) a ked futbal skoncil, najprv pol hodku volal s otcom a rozculoval sa, ako ZA zle hrala, a potom zahlasil, ze jemu sa uz na nakup nechce. Tak sme sa pochytili, este mi povedal, ze ked som taka priecna, ze letenku na SK mi kupovat nebude (ja v ramci setrenia nemam KK), tak som sa zdula a bolo. Ale nakoniec sme sa akosi zacali rozpravat a letenku sme kupovali o polnoci 😅 Akoze zistili sme, ze nase cesty domov sa bud.rok znacne zredukuju, lebo Adelka uz plati takmer plnu cenu (nechapem, preco nedaju aspon polovicu...) a letenka pre celu rodinu vychadza brutaaalne draho 😝 ☹
Ale hlavne je, ze teraz idem, uz by som to nechcela rusit 🙂

A dnes sa citim ovela lepsie, lieky zaberaju, ved to aj su len 5dnove, takze velmi silne.

@svetlankat vsetko naj Miske k meninkam 😵

@olifcek diky, to by bolo super, keby to najdes. Aby som to mohla co najskor objednat 🙂

lolka
29. sep 2010

@laxity Viki spinka vo svojej postielke, ale posledne 2 noci ma sopliky, tak som ju mala pri sebe. prehadzovala sa a niekedy staci pohladkat po chrbatiku alebo dat didu 🙂

olifcek
29. sep 2010

baby, toto je na zimu uuuuzas, my mame podobne kupene, kebyze to nie je 80, kupim

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2542925

avaka
29. sep 2010

dovarene,uz len malej dorobit zeleninku 😎
Inak nam jogurt samotny nechutil,pridala som jablko,este ako tak...no co budeme vsetko s bananom..? 😅

@maculik ,aspon,ze mas letenku 😉 Viem,ze je to hrozne,ked je clovek takto obmedzeny financiami..

blumka
29. sep 2010

@olifcek prosim ta ked najdes nieco podobne moze byt aj kombineza ale 86 daj mi vediet 😉 dik

maculik
29. sep 2010

@avaka no ja som skor obmedzena, ze nemam KK, keby sa dalo platit normalnou kartou, tak vsetko ok. Ale sme sa zdholi, ze 2 KK nam netreba a mm vzdy plati letenky, to len vcera sme sa tak pochytili 😒 Ale teda, ked budem od januara bez prijmu, tak fakt budeme asi lietat domov max.2x rocne, lebo letenka pre celu rodinu vyjde tak 600€!

kocky, sup do Chatovej temy, mali by sme zacat riesit to ubytko...

olifcek
29. sep 2010

@blumka viem, ze nie toto hladas, ale aspon kuk, pre moju radost, zrovna som na TeTe myslela, ked som na to kukala

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2547121

blumka
29. sep 2010

@olifcek krasne to je 😵

lienka2
29. sep 2010

ahojte 🙂
ja sa sice na nocne spanie stazovat nemozem, ale cez den je to hrooooza.. chodi jak matoha, len mrnci ale spat ani za svet.. konecne sa mi ho podarilo pred nejakou pol hodkou uspat, tak som isla rychlo navarit a teraz idem trocha docitavat 🙂 ak stihnem 😅
ozaj neviete mi poradit aku kombinezu kupovat na zimu, ked teraz meriame 67cm vraj, ale nosime uz body c. 74, kedze 68 su natesno..

blumka
29. sep 2010

@lienka2 asi by som kupila uz 80, lebo pod kombinezu treba ja obliect svetrik a pancusky, ale zas tie cislovania su kadejake..najlepsie je aj tak vyskusat 😉 ja som terezke kupovala 80, jej bola akurat no ale juli bude mala 😅

lienka2
29. sep 2010

@blumka co mi ukazovali v obchode tak mali 80-86.. akoze jasne ze 74 uz nekupim, to viem ze je zbytocne..

olifcek
29. sep 2010

@lienka2 my mame n zimu vsetko 74, tak snadto bude ok...vlastne dvoje oteplovacky mame 74/80...do manduci potrebujem dlhsie nohavice...inak nosime 68, bodynka...nohavice aj 74, ale ako blum pise...rozdielne cislovania su

blumka
29. sep 2010

@lienka2 treba skusit, niektore 74 sa chovaju ako 80, takze 80-86 by vam bola velmi velka. a zas niektore 80-86 sa chovaju len ako 80...ak mas moznost tak skus 😉 ja neviem aku velkost pre juli, lebo ona teraz nosi body 9-12 mesiacov, nohavice co terezka nosila po roku, ale to beriem tak ze sa aj spralo, no ale jej 80 bude isto mala

lienka2
29. sep 2010

@blumka
@olifcek
tak asi budem musiet maleho vytiahnut do mesta.. co sa velmi netesim.. ale este trocha pockam, nosit este kombinezu nebudeme, a este ani vela nemaju..

zucana
29. sep 2010

babce my sme spali do 10 tej 😅 asi budem davat viki skor spat bo ona kedy zaspi dovtedy spi 😀 akoze nechvalim sa ale som vyspata aj ja konecne 😎

lienka2
29. sep 2010

@zucana tak tisko zavidim 🙂 my spime do siestej, max. siedmej.. teraz zaspal pred desiatou a este spi..

lienka2
29. sep 2010

mozem ist s malym vonku, ked kasle? ci radsej pockat par dni?

olifcek
29. sep 2010

nam tu od rana vrtaju, oliv mi az teraz haja a opat vrtaju ako zmyslov zbaveni....susedia rovno pod nami, hluk, akoby u nas vrtali ☹ vsetko pradlo, co bolo na balkone mozem prat znova, chjo

laxity
29. sep 2010

@svetlankat no vyzerá to tak, dvojky sa zatiaľ nerysujú 😀

@lolka aha, tak to aj ja by som mala Naty pri sebe keby bola choručká...ale aj tak ten pocit, mať ju pri sebe je úžasný 😵 ...určite vieš o čom vravím 🙂 🙂 🙂

lenica81
29. sep 2010

@olifcek nadherny setik... 😵

lenica81
29. sep 2010

@zucana aj ja chcem... 😀 my sme spali dnes do 3/4 na 7, ked mm zazvonil budik... 😠 mal ho polozeny na nocnom stoliku a on ma aj vibracku zapnutu... 🙄 som mu x-krat hovorila, nech si ho da na matrac... 😔

lenica81
29. sep 2010

boli sme sa prejst... maly este drichme v kociari... sa tam uvari, naobliekany... 😅
tak mi dosla chut na makove pirohy, ze som si skocila kupit mrazene... mnami... s maslom a struhankou budu supis... 😵

lenica81
29. sep 2010

@maculik to je skoda, ze nebudes moct casto prist pozriet rodinku... teda tie ceny fakt nie su ruzove... 😒

garonka
29. sep 2010

KUK 😵

lozime po celej obyvačke, havovi nedame spať a robime susede zlosť buchanim loptičky o podlahu 😅

@olifcek tu susedia včera bombardovali panelak aj tu robia hluk 😒

k overalom my kupime fusak nakoľko ho dame aj do sani veľa chodíme autom tak mi je ho lepšie z autosedačky šupnuť do fusaku ako do overalu 🙂

svetlankat
29. sep 2010

baby dakujeme za gratulacie, my sme uz po obediku a miska spinka, mali sme morku karfiolik zemiacik a hodila som tam par guliciek hrasku a veeelmi chutilo

garonka
29. sep 2010

@svetlankat aj my sa pripajame k gratulaciam Miške 😉

svetlankat
29. sep 2010

@garonka dakujeme

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
29. sep 2010

no, tak sme spät, boli sme v meste, potreb.som fotky, juj, take otrasne mi spravili (asi chyba fotografa 😀 ,ale co uz. Nakupila som, co bolo treba, este potrebovala Adelka vrecko na teplak.supravu, vo stvrtok cvicievaju, tak nech to nema v igelitke.

Teraz sa tu Petrik hra okolo mna, plazi sa po celej obyvke , doobeda spal rekordnu hodinu, vzdy spava 30min, tak teraz ani nie je unaveny. Ale o pol hodku uz ho pojdem skusit ulozit, Adelka pride o pol3.

Dnes je kraaasny jesenny den, uplne ukazkovy, je chladnejsie trosku, ale svieti slniecko, tak to este trosku zohrieva. Listy su uz farebne, popadane po ceste, no krasa Ak to vydrzi, tak poobede pojdem s detmi na prech.cez les pozriet konikov, raz sme boli a Adelke sa velmi pacilo. Aj gastany pozbierame, musime si zvacsit zasobu na zimu, aby sme mohli potom nieco z nich vyrabat.

maculik
29. sep 2010

@lienka2 mozes, to mu len dobre na sliznicu spravi, aj ked maju sopliky. Pokial nema teplotu, tak treba chodit von.

@garonka ja mam tiez fusak, do kocika je vyborny, aj Adelku som tak vozila, dolu jej stacili pancusky a navrch teplejsia bunda. Mam aj kombinezu od kamaratky, ak naaaahodou by v niekedy vo febr.-marci uz chodil (co pochybujem), tak by mohol ist do snehu, ale skor si myslim, ze ju nevyuzijeme velmi, lebo teda len tak sediet ho tam davat nebudem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre