• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@zoska dik, je to humus tie urady, a socialka je jeden velky bordel, fasa s tou ziadostou, no na porazku
@svetlankat zlata bundicka, baby kuujete aj overaly? asi netreba, ze? ja som tiez kupila 2 bundicky pre Lauru na MMB
29. sep 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ,dufam,ze mala bude coskoro v poriadku..

@maculik ,som sa pobavila na Tvojom mm :grinning: :grinning:
E uz spi,sice az pred 21 h zaspala,ale krasne...ani sa nezobudila este.. :confused: :sweat_smile: klop,klop
tak ja tu kukam tukam a relaxujem,ako ste aj vy vcera spominali.. :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat krasna bundicka, Miska bude kocka :dizzy_face:

@avaka ja som si myslela, podla toho, ako pises, ze mas tak o 10r menej, strasne mlada duchom vyzeras, co je super :slight_smile:
a moj mm je v tomto motak, on vela veci robi bezmyslienkovite a v kuse nieco hlada a zabuda. Ale to je na dlho :slight_smile:)

ja tiez relaxujem, topinky som spapala, teraz dojedam cokol.mafin (pis ako pocujes :wink: a pozeram Panelak, ale asi to prestanem pozerat, lebo ma to uz dost nudi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata ako sa mame?dlho som tu nebola, ale vecer sa vas snazim ako tak docitat aj ked prehlad nemam ziaden :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak verim, ze deticky su v poriadku, vy maminky tiez...nam sa dari fajn, mala robi radost, teraz nas trapia sopliky, ale zubky ani naznak zeby sa nejaky tlacil tak neviem z coho tie sopliky, v noci ked vypadne dudlik tak musime vstavat dat jej ho naspät do pusky :sweat_smile: ....uz tyzden ani nepijeme v noci mliecko, vydrzi az do rana ked sa vecer napapa...uz sme vytiahli aj fusak lebo tu u nas sa tiez riadne ochaldilo.....chcela som sa opytat este ci uz niekto kupoval autosedacku tu od 9-18 kil...nam uz je vajicko len tak tak a lekarka mi tiez povedala kedze nasa ma uz 9 kil a sedi ze je nacase vymenit sedacku v aute... :confused: tak uz sme obzerali nejake...ake su dobre?
29. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik ,ved ja sa aj tak citim.. :grinning:
ja prave jem 3bit xxl :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kvoli Vam mam zameskane 3 diely Ordinacie ceskej.. :angry: :grinning: ,ale to kukam na PC,lebo telku uz nekukam a na starej nam pri prerabkach ufikli kabel.. :sweat_smile:
29. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 luci ahoj :slight_smile:
myslim, ze min.tyzden tu riesila sedacky @zucana , tak pripadne napis jej, ona dost dlho vyberala a citala, ktore su dobre, tak ti mozno poradi a povie vyhody a nevyhody :slight_smile:

idem ja buvat, dobru nocku a pekne snicky vsetkym :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avaka 3bit ani nespominaj, v lete som na nich ostala na Sk zavisla a tu ich nemaju! naposledy mi mama poslala 10 po mm (ale zabalene medzi inymi vecami, lebo ja akoze sladke nejem :D , ale to som minula za 3dni :sweat_smile:

tak teraz cez vikend si idem nakupit do zasoby a zobrat sem, len by som tu mala mat niekoho, kto mi ich bude pridelovat, inak ich zase zmastim za par dni...

tak dobruu uz naozaj :slight_smile:
29. sep 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maculik dakujem za info....tak napisem zuci aku oni kupili....
29. sep 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia411 my sme kupovali autosedačku od 9-18 kg romer trendline 2O10 stala okolo 185 € a maly je v nej strašne rad je polohovateľna takže mi uplne nesedi a taku romer ma aj @alex :wink:
29. sep 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka áno, áno, len my máme high line. To je iný poťah, inak je taká istá :slight_smile:

Ja akurát dočítavam v inej téme a chcela som sa pustiť do čítanie tejto a už ma manželík volá spinkať. Jakubko už hajá od deviatej, takže sa každú chvíľku bude budiť. Ale pripojím sa cez Iphone a dočítam.
29. sep 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huhu, tak ja vam mam pocit ako aj vy mnohe asi, ze nic nestiham pri tom mojom sidle :grinning: Najma nie oddychovat, to uz asi ani neviem, lebo furt ma trha cosi porobit, postudirovat atd. atd. No idem hajat, mozno bude nocne coro-moro zasa :confused: :sweat_smile:

A @maculik , prihoda o paprike - 100 bodov pre tvojho mm :grinning:

@avaka Aka ceska ordinacia? :confused: To je ta nasa predabovana a ci cuo? Nasu kukam, ale trosku sa to tam kazi alebo meni, ci ako to nazvat. Ale pozeram aj tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, ked David spi pomedzi cuckania, takze suvoslosti trosku mam este :grinning:
29. sep 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko..som choraaaaaaaaaaaaa....strasne ma boli hrdlo, tecie mi z nosa, na noc som si dala paralen ze sa vypotim a vobec som sa nepotila...no horor...dufam, ze nenakazim deti :confounded:
@maculik aj mna tvoj mm pobavil :grinning: a pripomenul mi mojho ocina, ktory nikdy nevie aky je rozdiel medzi smotaou na slahanie a kyslou smotanou a zasadne vzdy kupi tu opacnu :grinning:

@svetlankat, no Juli sa uz pomaly ale isto preorientuvava na lozenie po 4, uz robi take mini krocky

..inak ak mate nove Mama a ja...tak je tam dalsi diel toho maleho Palka a pekne to popisali toto nase lozenie-plazenie, som sa zasmiala :sweat_smile: a je tam dobry clanok o satkovani a viac som este nestihla precitat...jo akurat jedna basnicka k prilezitosti nastupu deti do skolky, som si poplakala, lebo pravdu vravi :grinning: :sweat_smile:
30. sep 2010 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja este pridam, ze v novom "Mama a ja" je aj rozhovor s Denisou Fulmekovou, vysla jej nova kniha Cakaren... tie, ktore ste si presli IUI, IVF a podobne... tak budete presne vediet, o com je rec... Ja viem, robim reklamu, ale je to moja kamoska a tak mi to nedalo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a navyse jej knihy su dobreeee :slight_smile:
30. sep 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

@blumka jój no skoré uzdravenie prajem :slight_smile:

@svetlankat krásna bundička, veľmi pekná farba :slight_smile:

@maminnka dobre vedieť kúpime :slight_smile:
30. sep 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja pozerávam našu Ordináciu ale už mám tiež toho dosť ako aj Paneláku...ale tak v Ordinácií mám na kukanie Kalmana a v Paneláku Masláka :grinning: :grinning: :grinning: ...ale už by to mohli ukončiť začína to byť nudné a hlavne zdutá Angie :angry:
30. sep 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka už som si ju aj objednala :dizzy_face:
30. sep 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak moje dieťatko opäť hajká. Bol hore necelú hodinku, čo som ho prebalila a trošku sme sa pohrali.
Noc taká klasická, každé dve hoďky hore.
30. sep 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Inak dva dni dozadu som ťa videla. Si išla s deťmi cez prechod ako je Pečnianska. Sme išli okolo autom z Rakúska :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko baby...
vidim, ze nas zacinaju kvarit choroby a prechladnutia... sely, blumi, loli... drzte sa...

ja nestiham citat knihy... :frowning2: este mam zpred porodu rozcitaneho dana... :rolling_eyes:

u nas pozerame panelak len kvoli zabitym hlaskam... inak sa to dost kazi... a nic ine nechodi... sice moj mm by discovery pozeral od rana do vecera... alebo national geografic... na to clovek musi mat naladu... :sweat_smile:
30. sep 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Skoré uzdravenie, ja som si tým už prešla, aj keď ešte stále občas zakašlem a zasmrkám. A vyhodil sa mi herpes na ústach, asi dôsledkom oslabenej imunity.
30. sep 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 My sme discovery pozerali počas tehu, to sme boli vždy dlho hore a nikde nič zaujímavé nechodilo. A môj mužík tiež pozerá,keď nič nedávajú. A ešte zone reality.
30. sep 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ja som zavisla na byvalom zone club = FLN... tie prerabky kuchyn, bytov, kupelni a vselijake domy a miesta zaujimave... a recepty... :sweat_smile:
30. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dobré ránko, skore uzdravenie
30. sep 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity fiiiha, ty si rychla :slight_smile: dufam, ze sa ti to bude pacit :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex ano je to mozme, chodim tade zo skolky :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex @lenica81 ked nikde nedavaju cyklistiku alebo snooker, tak u nas frci Spektrum alebo TV Paprika :slight_smile: pre neznalych, je to o vareni :slight_smile:
30. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk x;o) som tu dva dni nebola moc, bola som v inej teme, priznavam x;o) vcera Oliv vela hajala, takze sa dali veci dotiahnut aspon, ale dns nebudem za netom a pc skoro vobec, idem si olivku uzivat, dnes je krasne cula, takze budeme velaaaa vonkuuuu
30. sep 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma @lolka @blumka skore uzdravenie veru
30. sep 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat nadherna bundicka
30. sep 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 Ja mám rada aj tv deko, tam tiež také zaujímavé prerábky dávajú.
30. sep 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok