Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
29. sep 2010

@zoska dik, je to humus tie urady, a socialka je jeden velky bordel, fasa s tou ziadostou, no na porazku
@svetlankat zlata bundicka, baby kuujete aj overaly? asi netreba, ze? ja som tiez kupila 2 bundicky pre Lauru na MMB

avaka
29. sep 2010

@selyma ,dufam,ze mala bude coskoro v poriadku..

@maculik ,som sa pobavila na Tvojom mm 😀 😀
E uz spi,sice az pred 21 h zaspala,ale krasne...ani sa nezobudila este.. 😕 😅 klop,klop
tak ja tu kukam tukam a relaxujem,ako ste aj vy vcera spominali.. 🙂

maculik
29. sep 2010

@svetlankat krasna bundicka, Miska bude kocka 😵

@avaka ja som si myslela, podla toho, ako pises, ze mas tak o 10r menej, strasne mlada duchom vyzeras, co je super 🙂
a moj mm je v tomto motak, on vela veci robi bezmyslienkovite a v kuse nieco hlada a zabuda. Ale to je na dlho 🙂)

ja tiez relaxujem, topinky som spapala, teraz dojedam cokol.mafin (pis ako pocujes 😉 a pozeram Panelak, ale asi to prestanem pozerat, lebo ma to uz dost nudi 😝

lucia411
29. sep 2010

Ahojte dievcata ako sa mame?dlho som tu nebola, ale vecer sa vas snazim ako tak docitat aj ked prehlad nemam ziaden 😝 tak verim, ze deticky su v poriadku, vy maminky tiez...nam sa dari fajn, mala robi radost, teraz nas trapia sopliky, ale zubky ani naznak zeby sa nejaky tlacil tak neviem z coho tie sopliky, v noci ked vypadne dudlik tak musime vstavat dat jej ho naspät do pusky 😅 ....uz tyzden ani nepijeme v noci mliecko, vydrzi az do rana ked sa vecer napapa...uz sme vytiahli aj fusak lebo tu u nas sa tiez riadne ochaldilo.....chcela som sa opytat este ci uz niekto kupoval autosedacku tu od 9-18 kil...nam uz je vajicko len tak tak a lekarka mi tiez povedala kedze nasa ma uz 9 kil a sedi ze je nacase vymenit sedacku v aute... 😕 tak uz sme obzerali nejake...ake su dobre?

avaka
29. sep 2010

@maculik ,ved ja sa aj tak citim.. 😀
ja prave jem 3bit xxl 😝 a kvoli Vam mam zameskane 3 diely Ordinacie ceskej.. 😠 😀 ,ale to kukam na PC,lebo telku uz nekukam a na starej nam pri prerabkach ufikli kabel.. 😅

maculik
29. sep 2010

@lucia411 luci ahoj 🙂
myslim, ze min.tyzden tu riesila sedacky @zucana , tak pripadne napis jej, ona dost dlho vyberala a citala, ktore su dobre, tak ti mozno poradi a povie vyhody a nevyhody 🙂

idem ja buvat, dobru nocku a pekne snicky vsetkym 🙂

maculik
29. sep 2010

@avaka 3bit ani nespominaj, v lete som na nich ostala na Sk zavisla a tu ich nemaju! naposledy mi mama poslala 10 po mm (ale zabalene medzi inymi vecami, lebo ja akoze sladke nejem :D , ale to som minula za 3dni 😅

tak teraz cez vikend si idem nakupit do zasoby a zobrat sem, len by som tu mala mat niekoho, kto mi ich bude pridelovat, inak ich zase zmastim za par dni...

tak dobruu uz naozaj 🙂

lucia411
29. sep 2010

maculik dakujem za info....tak napisem zuci aku oni kupili....

garonka
29. sep 2010

@lucia411 my sme kupovali autosedačku od 9-18 kg romer trendline 2O10 stala okolo 185 € a maly je v nej strašne rad je polohovateľna takže mi uplne nesedi a taku romer ma aj @alex 😉

alex
29. sep 2010

@garonka áno, áno, len my máme high line. To je iný poťah, inak je taká istá 🙂

Ja akurát dočítavam v inej téme a chcela som sa pustiť do čítanie tejto a už ma manželík volá spinkať. Jakubko už hajá od deviatej, takže sa každú chvíľku bude budiť. Ale pripojím sa cez Iphone a dočítam.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
30. sep 2010

bre ranko..som choraaaaaaaaaaaaa....strasne ma boli hrdlo, tecie mi z nosa, na noc som si dala paralen ze sa vypotim a vobec som sa nepotila...no horor...dufam, ze nenakazim deti 😖
@maculik aj mna tvoj mm pobavil 😀 a pripomenul mi mojho ocina, ktory nikdy nevie aky je rozdiel medzi smotaou na slahanie a kyslou smotanou a zasadne vzdy kupi tu opacnu 😀

@svetlankat, no Juli sa uz pomaly ale isto preorientuvava na lozenie po 4, uz robi take mini krocky

..inak ak mate nove Mama a ja...tak je tam dalsi diel toho maleho Palka a pekne to popisali toto nase lozenie-plazenie, som sa zasmiala 😅 a je tam dobry clanok o satkovani a viac som este nestihla precitat...jo akurat jedna basnicka k prilezitosti nastupu deti do skolky, som si poplakala, lebo pravdu vravi 😀 😅

maminnka
30. sep 2010

a ja este pridam, ze v novom "Mama a ja" je aj rozhovor s Denisou Fulmekovou, vysla jej nova kniha Cakaren... tie, ktore ste si presli IUI, IVF a podobne... tak budete presne vediet, o com je rec... Ja viem, robim reklamu, ale je to moja kamoska a tak mi to nedalo 😵 😵 😵 a navyse jej knihy su dobreeee 🙂

laxity
30. sep 2010

ránko 🙂

@blumka jój no skoré uzdravenie prajem 🙂

@svetlankat krásna bundička, veľmi pekná farba 🙂

@maminnka dobre vedieť kúpime 🙂

laxity
30. sep 2010

@rivatha ja pozerávam našu Ordináciu ale už mám tiež toho dosť ako aj Paneláku...ale tak v Ordinácií mám na kukanie Kalmana a v Paneláku Masláka 😀 😀 😀 ...ale už by to mohli ukončiť začína to byť nudné a hlavne zdutá Angie 😠

laxity
30. sep 2010

@maminnka už som si ju aj objednala 😵

alex
30. sep 2010

Dobré ránko, tak moje dieťatko opäť hajká. Bol hore necelú hodinku, čo som ho prebalila a trošku sme sa pohrali.
Noc taká klasická, každé dve hoďky hore.

alex
30. sep 2010

@maminnka Inak dva dni dozadu som ťa videla. Si išla s deťmi cez prechod ako je Pečnianska. Sme išli okolo autom z Rakúska 🙂

lenica81
30. sep 2010

ranko baby...
vidim, ze nas zacinaju kvarit choroby a prechladnutia... sely, blumi, loli... drzte sa...

ja nestiham citat knihy... ☹ este mam zpred porodu rozcitaneho dana... 🙄

u nas pozerame panelak len kvoli zabitym hlaskam... inak sa to dost kazi... a nic ine nechodi... sice moj mm by discovery pozeral od rana do vecera... alebo national geografic... na to clovek musi mat naladu... 😅

alex
30. sep 2010

@blumka Skoré uzdravenie, ja som si tým už prešla, aj keď ešte stále občas zakašlem a zasmrkám. A vyhodil sa mi herpes na ústach, asi dôsledkom oslabenej imunity.

alex
30. sep 2010

@lenica81 My sme discovery pozerali počas tehu, to sme boli vždy dlho hore a nikde nič zaujímavé nechodilo. A môj mužík tiež pozerá,keď nič nedávajú. A ešte zone reality.

lenica81
30. sep 2010

@alex ja som zavisla na byvalom zone club = FLN... tie prerabky kuchyn, bytov, kupelni a vselijake domy a miesta zaujimave... a recepty... 😅

jaja32
30. sep 2010

@blumka dobré ránko, skore uzdravenie

maminnka
30. sep 2010

@laxity fiiiha, ty si rychla 🙂 dufam, ze sa ti to bude pacit 🙂

maminnka
30. sep 2010

@alex ano je to mozme, chodim tade zo skolky 🙂

maminnka
30. sep 2010

@alex @lenica81 ked nikde nedavaju cyklistiku alebo snooker, tak u nas frci Spektrum alebo TV Paprika 🙂 pre neznalych, je to o vareni 🙂

olifcek
30. sep 2010

kukuk x;o) som tu dva dni nebola moc, bola som v inej teme, priznavam x;o) vcera Oliv vela hajala, takze sa dali veci dotiahnut aspon, ale dns nebudem za netom a pc skoro vobec, idem si olivku uzivat, dnes je krasne cula, takze budeme velaaaa vonkuuuu

olifcek
30. sep 2010

@selyma @lolka @blumka skore uzdravenie veru

olifcek
30. sep 2010

@svetlankat nadherna bundicka

alex
30. sep 2010

@lenica81 Ja mám rada aj tv deko, tam tiež také zaujímavé prerábky dávajú.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre