Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
1. okt 2010

tak a už som si aj troje objednala 🙂

laxity
1. okt 2010

som tu tuším sama 😕 ...všetky ste asi vonku a ja čakám kedy sa moje dieťa zobudí a ideme von 🙂

dorotka2
1. okt 2010

@maculik aj ja sa pridavam ku gratulantom, Petrikovi vsetko len to naj 🙂

zusika
autor
1. okt 2010

@laxity aj ja by som mala ist k 2.11. na PN....
ale ze 2090.... si sa k nam vratila v case??? 😀 😀 😀

dorotka2
1. okt 2010

@laxity ja som sa pred chvilou z vonku vratila, prisielakamarat, ze ci nechceme ist na kafco, tak sme bol,i a potom sme sa este prechadzali vela,malinka spinkala v kociku, ze hodinu, nejak sa mi zda, ze sa lepsi jej denny spanok a nocny sa horsi. 🙂 No dnes spinkala pekne do piatej a po nakojeni do siedmej, tak ako to bolo pred tym, uz sa jej prerezava druhy zubok, tak mozno ju dnes tak velmi nebolel

laxity
1. okt 2010

@zusika jéj a to som si ani nevšimla 😀

@dorotka2 no pekne s kamarátom 😎 , mne Naty spinkala krásne po plávaní 2,5 hoďky 😕

jaja32
1. okt 2010

Ahojte 🙂 u nas den ako vsetky ostatne 🙂 az na to, ze Natalka spinkala 30 minut vonku na prechadzke v sportovom kociku...som nechapala, no a zobudilo ju take dievcatko, ktore spadlo na zem a po 5 minutach si to uvedomila, tak spustila rev 😒 , nevadi, ved uz bolo 16,30h. Teraz uz spinkame, som sama doma tak veget. Juj, v nedelu mame hody....ja neznasam taketo aktivity 😒 najradsej by som zdupkala z domu. Samozrejme, ze ku nam nik nechodi len svokrova priatelka , ale aj tak... vela sa musi navarit, akoby sme nikdy v zivote nejedli.... ona dnes chodila po dome s Natalkou a hovorila jej...no povedz kolko vazis...vela, tazka si 😠 ...kaslem na to.
Natalka nema ziadnu ambiciu lozit, len sa kotula...tak sa dostane vsade, obcas sa rucickami potiahne, ale taha sa do sedu. Snad pride cas a niet dovod na paniku. V stredu nas opat caka nefro a sono obliciek, tak vidaaas, vidaaas

laxity
1. okt 2010

@jaja32 ja tiež nemusím hody a vinobranie, my návštevy ani nemávame keď tak Natálkiných krstných rodičov a to je všetko...sme si to nejak nezaužili, ale keď sú u mojich rodičov na dedine hody tak ideme vždy k obedu 😀

neboj všetko príde vtedy kedy má...každé dieťa je iné, vidíš moja Naty sa vôbec neplazí, ale zato má 7 zubov a dáva papa 😵 , takže určite aj tvoja Natálka je v niečom inom šikovnejšia 😉

blumka
1. okt 2010

@jaja32 co plasis 😉 jasne ze pride jej cas, ona ma svoj sposob ako sa niekam dostane , tak jej to vyhovuje 😉

jaja32
1. okt 2010

@laxity spievame o dusu a tiez davame papa 🙂 jasne, ze to pride...dufam.

Prislo vam dvd .... Navsteva detskej poradne, kde MUDr. Karel Kopecky vo svojej poradni vysvetluje ako je dolezite kojit? Mne to prislo, ale nepomohlo...nekojim.

jaja32
1. okt 2010

@blumka ...no, len ona je pohodlna a najlepsie jej asi ide hryzt si do ruky s tym jednym zubom 🙂 normalne ma podliate otlacky zubku na ruke...potvora mala 🙂

blumka
1. okt 2010

@jaja32 no vidis, to nevedia ine deti 😀 😀 proste mas doma pohodacku, co sa bude plasit 😉 neboj, raz sa postavi a odkraca 😉 ja som bola taky pohodlny typ, chodit som zacala v 15. mesiacoch a nelozila som po 4 😉

jaja32
1. okt 2010

...musim pochvalit mm, neda mi... kupil malej tu chodulu, alebo ako sa to vola...nie choditko, ale len take co si bude tlacit Natalka sama...disney. Bol v BA v draciku a tam velka cedula, ze zlavnene zo 48 evri na 14, pretoze nehra a nieco tam hrkalo... ja ze super, ved je to pekne, farebne, su tam tlacitka...ktore nevydaju zvuk, ale splni to ucel a Natalka sa bude ucit chodit. Len predavacky nekukli, ci su tam baterky....my sme ich tam dali a kazde tlacitko vydava zvuk, vsetko svetielkuje....jednoducho to funguje....ale s baterkami 😀 nic nehrka....mm dotiahol skrutky 😀 dobry kseft, no nie? sme sa smiali

jaja32
1. okt 2010

@blumka vidis, z tejto strany som to nebrala....som s nou nadmieru spokojna 😀 , ved ani ja si nehryziem do ruky 😀 ani mm...teda dufam

blumka
1. okt 2010

@jaja32 😕 😅 😅 😀 😀 dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jaja32
1. okt 2010

@blumka 😀 😀 aj tak se da...no a este nebolo to original zabalene, lebo vraj krabica sa stratila...kaslem im na nu...tovar nie je poskriabany a je super...maaaaaaaaaaaaaame prvy darcek pod stromcek, teda druhy...ved mame uz aj tu zabu co sa nechce na princa zmenit...skusala som a nic 😀

jaja32
1. okt 2010

...vsetky uspavaju a ja asi pojdem kuk pandrlak 😀

jaja32
1. okt 2010

bruuuuuu

jaja32
1. okt 2010

...ked tak pozeram....tomu sa hovori samomluva, ale uz davno som tu netukala 😀

blumka
1. okt 2010

@jaja32 ty co princa hladas? uz mas jedneho 😵

jaja32
1. okt 2010

@blumka to Natalke...musim ju nejako zabezpecit 🙂

blumka
1. okt 2010

@jaja32 no ved ale to potom ona musi bozkat zabu 😀 😀 ne ty 😉

jaja32
1. okt 2010

@blumka ona na vianoce a ja musim petuknut 😀 skor

blumka
1. okt 2010

@jaja32 😀 tak snad sa z nej daco vykluje 😉 😀

jaja32
1. okt 2010

@blumka ...verim si a dufam, ze sme tu pravu zabu kupili, teda @zucana tu pravu vybrala 🙂

blumka
1. okt 2010

@jaja32 no len aby ju, teda jeho natalka chcela 😀

jaja32
1. okt 2010

@blumka ...to doladime neskor 😀

jaja32
1. okt 2010

...a zacina u nas hrmot...nema kto tisit lud, co tu je v dome, ked mm je v praci...

blumka
1. okt 2010

@jaja32 jaky lud? 😕 mate navstevu?

jaja32
1. okt 2010

@blumka doma je len svokor a jeho priatelka... to staci....ale uz sa ukludnili, nastastie nezobudili malu...uz ma vsetko boli z toho naskakovania na fit lopte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre