Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
1. okt 2010

@jaja32 tak snad sa uvedomia...a preco nejdu k nej? ved vy sa tam tlacite

maculik
1. okt 2010

ahojte
este sa ozyvam, kym rano vyrazime 🙂
boli sme v meste kupit Adelke druhu jesennu bundu a rovno sme kupili taku, co je aj na zimu, ked sa tam pripne vesta. Lebo v skolke si casto jednu zaspini, tak nech ma nahradnu. Aj sme si potom sadli na rybku, presli sme sa trosku a nieco po 7 dosli domov. Drobci spia, ja balim, rano vstavam o pol5, nech sa pochystam, kym zobudim deti...
😝 Neviem, ci budem mat pristup na net, ale asi nie, tak sa ozvem v stredu.

@laxity @maminnka a spol. -stretko teda plati, predbezne je to na 15h, ale ja este v nedelu napisem laxity a overim, ci ste sa nedohodli na iny cas.

Tak pekny vikend a dobru noc a vidime sa v pond. (nazivo), resp.v stredu (tu
🙂

blumka
1. okt 2010

@maculik stastnu cestu a uzi si to 😉

avaka
1. okt 2010

ahojte,idem Vas docitat,normalne som schrupla s malou... 😅 ,ona vydrzi viac ako ja,len chcem rychlo zazelat
@maculik stastnu cetu a prijemny odvaz na stretku,uzi si to 😉
ja som dnes bola u kadernicky ,tak tato sa staral,ale super to zvladli,nakrmil,na prechadzku vychystal,tak som rada.. 🙂

avaka
1. okt 2010

@blumka ,aj nasa si dnes sadla,asi sa dohodli.. 😀 ,uz skusala par dni...a dnes na posteli,krasne,len sa este zostala opierat trochu jednou rukou,ale uz to mozem pocitat?.. 😕 😀
@laxity,ved Ty sa musis aj nudit,ked Ti malinka tolko spinka.. 😅 ale aj my sme dnes spali 3x,ale nemusi sa k tomu vracat,ked spi 2x a dlhsie,tak je to lepsie,lebo 3.x uz musim ist von,aby spala v kociku a vecer potom horsie zaspava a ja zaspim skor..
@olifcek,aj u nas maju servitky magicku moc,aj vsetky papiere a noviny,chyba bola.,ze som jej vravela no-no a ona teraz naschval po tom uplne pasie.. 😀 ,no ved to ma zakazane.. 😀
@rivatha,no sikulko maly ,beha,este si aj slovnu zasobu rozsiruje...zlaty.. 🙂
@jaja32,aj nasa sa len kotulala a dnes uz sadla,za ruky sa tiez tak smiesne pritahuje a dnes uz aj na kolena sa dala,ze aj brucho kinecne dvihla.. 😉
aj ja uz mam 1.darcek vianocny,som na trhoch kupila manusku,takeho sasa 🙂 ,ale to vase choditko nema chybu,super kupa.. 😉

loginka
1. okt 2010

avaka, blumka, sikovnikov mate 🙂
my spavame 3x a stale v kociku, lebo je to najlepsi uspavaci sposob ako ich uspat naraz , dnes ale tiez len 2x, lebo cez obed natiahli cez 3 hodky a uz bolo 15.00, tak uz ptom nesli buvat
zato mala sa mi uz zobudila 3x od vecerneho uspatia, co jej stale musim dat papat, neviem co s nou
teraz tam isiel mm, skusil caj, vypluva, dentinox, no neviem, mam je stale nukat prso?

avaka
1. okt 2010

@loginka ,ja davam vzdy prso.. 🙂 uz je tak zvyknuta..,ked sa v noci zobudi,nic ine nezaberie..a minuly tyzden sa budila po 30 min.
aj my sme zaspavali len v kociku,ale uz sa to zmenilo a spime doma a aj dlho 🙂 ,no ale dvoch naraz si neviem predstavit.. 😉

olifcek
1. okt 2010

@jja ahaa, mali sme dnes vonkuuu

loginka
1. okt 2010

@avaka ved aj ja len prso zabera - raz, mozno dvakrat zabral dentinox 🙂 ale teraz sa znov azobudila co isiel manzell a potom sme ju nechali a je ticho, aspon zatial 😉
to zaspavanie si doma zatial neviem predstavit, teraz sa to este da, sup do koca a zaspia, chodim s nimi aj rano o 8.30 aj ked uz je dost kosa, doma ich zatia neviem uspat

loginka
1. okt 2010

@olifcek zlatucka 🙂

olifcek
1. okt 2010

@loginka dakiii

blumka
2. okt 2010

dobre rano, my sme hore od 5:11 🙄
@loginka ja tiez uspavam juli v kociku, obcas zaspi uz na rukach ked pije mliecko ale to len asi 1% zo vsetkych spani, zvysok ju supnem do koca a uhojdam, ale doma v spalni alebo na balkone 😉
@olifcek krasna je olivka 😉
@avaka asi je nieco vo vzduchu ked si deti sadaju 😀 pocitat sa to uz moze, ide o to aby si sadli same, to ze sa podopiera je len dobre, lebo zisti ako sa da sediet bez toho aby skydla a ublizila si 😉 juli sa vcera este o cosi pokusala ale uz si nesadla

laxity
2. okt 2010

ránečko maminy 🙂

@avaka to si len myslíš 😀 , vždy má žena čo robiť...ale je pravda, že si aj povegetím niekedy, keď mám upratané, navarené...dávam si rada vaňu, alebo pc alebo tv a už sa chystám na servítkovanie konečne...bo to musím urobiť kým sestra dokončí stavbu domu a to možno ešte dva mesiace a sťahujú sa 🙂

@olifcek no Oliv teda si nádherná 😵 😵 😵 ...krásna naozaj 🙂

@maculik šťastnú cestu a budem čakať kým sa ozveš, ak nie napíšem ja keby sa niečo zmenilo 😉

My sme hore od 6.00, chcem ju trochu unaviť, tak sa teraz hrá, pretože potom ju chcem dať hajať aby mm varoval a ja idem pomôcť sestre s malovaním 🙂 a po obede ideme na návštevu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea2603
2. okt 2010

@jaja32 skvelý nákup tvoj mm urobil 😵 , najbližšie nech myslí aj na mňa 😉 🙂
inak, dobré ránko, kočky 🙂 a hlásime 2. zúbok 😵 a noc otrasná 😝

zucana
2. okt 2010

nazdis baby nestihacky....
domy a obhliadky a plavanie a dnes je krasne 23 stupnov pojdeme von a @maculik a ine babce krasne stretko a uzite si
@andy gratulujem k zubku 😵
my sme spali od 21.30 do 9.20 😉 teda samos cucanim a viki jedla naposledy o 8.00 rano a pak nechcela ovocicko az mliecko o 12 tej z kupka a drichme....to neva?

olifcek
2. okt 2010

@zucana neboj neva, hlavne, ze je spokojna 😉

ja som vcera kus prechladla zrejme...boli ma hrdlo a kusok mi tecie z nosa...vrrr

lenica81
2. okt 2010

caute baby... vikendujete ako vidim... Vilko dnes strasil od 3/4 na 4... do 5tej... mm bol s nim, ale ja som tak ci tak velmi nepospala... 🙄 a o 6 opat hore a to uz mal rano... 😔

blumi, laxi, andrea... gratulujem k pokrokom... my nejako teraz stagnujeme... 😒

takze v pondelok okolo 15tej v auparku pri mothercare... ked dobre pamatam... macu, hadam uz si aj dobre dosla... 😕

mam tu svokrovcov... furt prerabame, ale dnes by sa to mohlo ukoncit... teda este malovat, ale to uz je pohoda lahoda... a konecne bude klud... 😔

olif... mala jaka roztomila... 😵

@rivatha takze mas pohodu... ked sa salis s malym... 😉

lenica81
2. okt 2010

@olifcek nech ti to rychlo prejde...

lenica81
2. okt 2010

@avaka... aj vam teda sedava... 🙂

blumka
2. okt 2010

@lenica81 dnes bolo v noci asi nieco vo vzduchu..ja som zle spala, juli strasila od piatej..som si myslela ze potom aspon pospi, tak spala od 8:15 do 8:49 🙄 teraz spia obidve, od pol jednej, tak som zvedava..ale nevidim to na dlho lebo sa tam stale mece a vzdycha. Neviem ci zuby alebo co. A terezka je ako sto certov. Uz vcera vecer bola total vycerpana zo skolky a z celeho tyzdna, dnes uz od desiatej zivala, zaspala hned ale este predtym ma musela trosku pozlostit...
mm je v robote aj dnes, vcera makal 12 hodin, ani deti nevidel, rano odisiel ked eset spali a vecer sa vratil uz spali 😔 chvalabohu ze uz je oktober, lebo takto by som zit nevedela. Ale som mu vcera povedala ze nech si uz teraz naplanuje niekedy v zime 3 dni volna len my styria niekde mimo KE, tak povedal ze ucrite niekde pojdeme na minimalne 3 dni. tak som veeeeeeelmi zvedava

jja
2. okt 2010

@olifcek som strasne rada ze to nosite, ze sa to paci. malinka je ako babika 🙂 naozaj. valmi sa tesim 🙂
nam uz vysiel treti zubok, dufam len ze nezacne hryzkat pri cuckani 😠 lebo ked ju svrbeli dasienka tak trosku sem tam stlacila...no uvidime.
@jaja32 super nakup 😀 potesi🙂))

zdravim aj ostatne babenky, nemam moc casu, bezim za malou, konecne sme sa aj my trosinku rozhybali a zacina pouzivat nozicky pri plazeni, vlastne pri pohybovani 🙂

maculik
2. okt 2010

Ahojte, hlasim sa, ze sme dobre doleteli, uz som u sesternice, boli sme uz pozriet aj v Stupave na Dni zelo, kupila som ciapocku a pancusky a isli sme naspat. Napisem viac z domu, len som chcela dat vediet, ze vsetko ok 🙂

stretko zatial plati, ano? Cislo na @laxity mam, tak sa ozveme.

papa a pekny vikend 🙂

jaja32
2. okt 2010

...tu je ticho ako pred burkou 😕

zucana
2. okt 2010

nezaprsi a nezaprsi 😀
pockam si ja na pondelok zatial prispejem inde 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
2. okt 2010

sak vy tu strasite a nepisete 😀
ja napisala do inej nasej 😉

selyma
2. okt 2010

ahojte babky, tricko sa ujalo, mm dostal dnes na narodky. Velmi sa paci, zajtra dam foto 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
2. okt 2010

Caves 🙂
my sme sa dnes tiez zobudili o 5 tej,ale zacala som hladkat po cele (oboci,tak este zaspinkala) 🙂
no a poobede sme isli spinkat az o 15-tej do 16:30 a to uz je neskoro pre nas,do 21-ej robila akrobacie v posteli,az som zaspala ja prva a zobudila som sa o 21:37,ako sa uz mala zase zobudila.. 😅 No je to az-az,ked mam vecer pri nej lezat 2 hodky..
No a boli sme kuk babku,a E na seba strhla hriankovac,ale nic sa nastastie nestalo,ziadne bo-bo,ale plac bol velky lutostivy,ale skor asi z toho,ze sa zlakla ,lebo reakcia,vsetci,huuuuuuuuuu,tak som ju len utesila,ze nic sa nestalo,dala cucnut a hned bolo dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre