Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
3. okt 2010

@svetlankat @laxity ako vam sli tie zuby? lebo juli ma dolne jednotky, dolna dvojka je uz skoro von a horne jednotky budu po nej

laxity
3. okt 2010

@lolka je to o 15.00 v Auparku ale kde treba upresniť...niektoré to tam vôbec nepoznáme 🙂

olifcek
3. okt 2010

@svetlankat jj, ako pise @zoska, preklepla som saaaaa

laxity
3. okt 2010

@blumka prvé dolné dvojky, potom horná jednotka jedna, potom dvojka hneď vedľa hornej jednotky, hneď dvojka na druhej strane a potom jednotka horná......a taaaak hore má už skoro šesť a dole dva 🙂

blumka
3. okt 2010

@laxity tak to je velmi indivindi ako to vyjde, ze? ja si pamatam na terezkine dolne jednotky a viac neviem...ale tiez jej vysli tak ako juli, jedna po druhej a potom dlho dlho nic... PRvy zub jej vysiel na meniny 15.10 a druhy o par ndi na to. Juli v tom case bude uz mat pravdepodobne 5 zubova 😀

jaja32
3. okt 2010

@blumka aku ty budes mat zubanu doma a ja mozno do dochodku natalke budem mixovat 😀 jeeej, Terezka meniny a ja na druhy den 33

laxity
3. okt 2010

@blumka ako je dobré si to zapisovať a pekne si potom takto zaspomínať...ja tiež poctivo každý jeden zúbok a pokrok zapisujem 🙂

blumka
3. okt 2010

@jaja32 ale neboj, este ti bude luto ze uz nemozes mixovat 😉 hej som kukala na fb, ze to mas blizko nej 😉

blumka
3. okt 2010

@laxity ja som bola v tomto lajdak, prve dva som zapisala a dalsie len tak co som si pospominala, lebo pri nej sme si niekedy ani nevsimli ze uz ma novy, ja ani neviem kedy jej vysli stolicky..proste ich uz ma 😅

jaja32
3. okt 2010

@blumka hmmm, no ved som uz aj darcek dostala, ze ponorny mixeeeer 😀 😀 , tak nech len jej taketo tempo vydrzi, nech ho vyuzijem 😀

laxity
3. okt 2010

@blumka ja sa to snažím zatiaľ poctivo kým toho nie je veľa 😀

blumka
3. okt 2010

@jaja32 noooo vidis..to sa musi mixovat jedna radost 😀 ja tiez mixujem stale aj ked uz ma zuby ale sa mi to zda jednoduchsie raz dva pomixovat ako to pucit...nemyslim si ze potom mi nebude chciet jest kusky...ked dokaze zjest chrumku tak ze si ju sama drzi a hryzie tak bude vediet jest aj ine...inak vcera zjedla polovicu rozka, len tak sa zaprasilo...
@laxity, no ved zatial sa da..potom ked uz ich bude vela to bude horsie 😉 ta nepusti do ust alebo ta bude hryzt

jaja32
3. okt 2010

@blumka davas jej rohlik sama? Ja som sa zatial neodvazila dat Natalke rohlik do ruky, len jej tak striedku davam. Tiez sme vcera spapali takmer polovicku...zula o stosest 🙂

lolka
3. okt 2010

@laxity dik za info, myslim,ze @maminnka pisala ze pri Mothercare na 1.poschodi, je tam kaviaren. ci uz je to inde ?
vy mate uz tolko zubkov ? 🙂

Viki ma zatial 2 zubky, dolne jednotky, ked vysiel prvy, hned sa zacal tlacit druhy. a zatial dalsie nemame 😵

blumka
3. okt 2010

@jaja32 no boli sme v obchode, zacala revat, akurat som bola pri pecive a kupovala som rozky, tak som jej polovicu strcila do ruky, mala som ju v kociari otocenu ku sebe, takze som na nu videla, ale doma jej napr. davam chlebik do ruky, teda korku a spapa to bez problemov, obcas zakasle ked jej zabehne ale nic vazne

lolka
3. okt 2010

ja som Viki uz tiez dala rozok alebo korku z chleba, ale trochu ozuzlala a hodila na zem. momentalne je to "super" zabava - vsetko hodi na zem a pozera ako to pada a lezi na zemi 😀 pripadne ako to pes zozere. z piskoty zje tiez tak max.polovicu.

laxity
3. okt 2010

@lolka jojo šak uvidíš zajtra 😀

okey napíše @maculik teda o 15.00 na 1.poschodí pri Mothercare....len aby ste sa všetky v tom Mothercare nezabudli 😀 😝 😀

tatiana1985
3. okt 2010

ahojte dievcata, prepacte ze vam tu takto skacem...ale chcem sa opytat... 🙂 🙂 co "rozpravaju" uz vase februarove deticky??? 😉 😉 moja len bababa... aj to len ked sa jej chce,,,dako sa nepretrhne za rozpravanim 🙂 🙂

..a ja by som chcela aby uz blabotalaa celee dni 😉 😀 😀

svetlankat
3. okt 2010

@blumka tak nam vysli najprv dolne jednotky, potom horna jednotka, potom naraz horna jednotka s hornou dvojkou a teraz dolna dvojka a uz sa tlaci horna dvojka. teraz mame hore tri a aj dole tri.
@olifcek @zoska dikes, uz som si to kukla

lolka
3. okt 2010

@laxity jojo, kuknem neboj 😉
tak to riziko zajtra hrozi, vzdy je tam co okukavat alebo kupovat. ja chcem Viki pozriet ciapocku 😉

ivka79
3. okt 2010

Ahojte,
@tatiana1985 Lukáško rozpráva ajajaj maaam baba vava ááá... a to je asi všetko

no idem si Vás prečítať spätne...pa

svetlankat
3. okt 2010

@tatiana1985 no tak ja musim povedat, ze ako sa vravi, nam sa huba nezavrie 🙂 vkuse blaboceme, no a uz mame nejake tie slovicka na vyjadrenie nesuhlasu ako je abua. a tak.

svetlankat
3. okt 2010

dobru noc baby, idem si lahnut

laxity
3. okt 2010

@tatiana1985 ahoj moja tiež len bababa ale zato často, hlavne keď je na štyroch a na koberci 😀

teraz by si bola rada keby blabotala a keď bude mať dva roky budeš rada keď bude chvíľočku ticho 😀 😉 ...ráno začne a večer skončí 😀

laxity
3. okt 2010

@lolka ja by som chcela zateplené legíny alebo niečo také 😕

laxity
3. okt 2010

@svetlankat brú prajem 😉

laxity
3. okt 2010

idem aj ja bo môj drahý mm s Natálkou zaspali spolu o 19.30, tak idem k nim....prajem dobrú noc a zajtra sa počujeme vidíme 🙂

lolka
3. okt 2010

@tatiana1985 tak nasa "keca" o 106, je to baba - dada - tetete- ale najviac tata - tata - tata. je zlata, lebo uz to nehovori stale za sebou, ale ako keby vedela co je tata. pozera na mm a ze tata 🙂 ale mama som este nepocula. a popritom viska, skrekoce a v obchode krici a strasne sa jej to lubi 😀 myslim, ze bude dost ukecana, ako vstane usta sa jej nezatvoria

laxity
3. okt 2010

a ešte raz papapapapapapapapapapapa 😀

laxity
3. okt 2010

@lolka tak to máš veselo teda 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre