Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. okt 2010

@zucana nie je posahana?

ja som bol vdacna kazdej, co sa o mna / nas zaujimala, tesila som sa ako male decko...i tomu, ze vy ste boli s nami...

@blumka tiez mama vtedy, ked je cosi nedobre, ked je dobre, tak tata len 😅

olifcek
4. okt 2010

baby, volala mi @lenica81 dnes nepride na stretko, nevychadza jej to...drobcovi konecne ide zubok, je cely den zly a konecne haja...pisem to ja, lebo im odisiel modem 😕

andrea2603
4. okt 2010

@zucana kamošku ani nekomentujem 😝
a teraz niečo, čo mi budete trošku závidieť 😅 : Liv spí od 10.00 😵 , bože ako som to dokázala?,takto super ju uspať 😕 , škoda, že to neviem každý deň 😎

lienka2
4. okt 2010

ahojte 🙂
nestiham, tak aspon na chvilu.. dakujem za vsetky ohlasy ohladom topanociek, tiez som si myslela ze zatial netreba, lebo viacej je na zemi ako na nohach.. aj som ho odfotila, tak potom hodim foto.. teraz je v druhej izbe a nechala som mu mobil, tak aspon chvilu vydrzi.. inak spinka uz len 2x denne, takze toho casu je menej.. hlavne ked je takto pekne a ideme von.. dnes sme uz boli a este pojdeme na dalsi spanok..
vy tu uz take zubale mate skoro vsetky, my stale ani jeden.. 😅

svetlankat
4. okt 2010

caute babce, tak so si vas kus pocitala, my sme dnes velmi nervozny, dalsi zubok nie a nie sa prerezat, ale neva, teraz spinkame, tak sa idem rychlo najest.

olifcek
4. okt 2010

my sme neboli cez vikend vonku, zvazujem, ci dnes este ostat doma a vylezat,alebo skusit ist von, je opat krasne...

olifcek
4. okt 2010

@lienka2 i my sme bez zubkov, hech

svetlankat
4. okt 2010

dnes mam taku kaloricku bombu, ze hranolky mnam, milujem ich

svetlankat
4. okt 2010

@olifcek podla mna mozes ist trosku na vzduch na slniecko, len sa teplo oblec

svetlankat
4. okt 2010

baby a este som vam nevravela, vcera na ceste domov, na folkmary nam jeden blbec v zakrute vbehol do jazdneho pruhu a odbil nam spatak, ani sa neunuval zastat. Ja som skoro infarkt dostala pri predstave co sa mohlo sat keby ze do nas narazi.

garonka
4. okt 2010

kuk slniečka 🙂

Tobi haja ja tu začítam čo tu nove a hajde umyvať okna kym je teplo 😵 😵 😵

@svetlankat to čo za debila bolo? ešte dobre, že je všetko oki, nam sa stalo niečo podobne keď mal Tobi 3m sme odbočovali do ľava a taky frajer ani neunuval počkať kym odbočíme a rovno paral pred nas ale my sme vyviazli oki a on zastal a bol ešte mudry čo sme zač že on sa skoro zabil ale ja som sa aj pekne s nim pohadala 🙄

garonka
4. okt 2010

a ozi k tym chodítkam či pavukom behakom, my to nesmieme používať kvôli chrbatiku nakoľko mal Tobi svalovy tonus, kamoška to ma doma a dnes bola u nas videla ako Tobi lozí po byte, teda len plazi sa sem tam sa štvera na taburetku a ona, že mi donesie chodítko aby pekne v tom hopal a bla bla, no fakt som jej pekne vravela, že my to nesmieme používať tak sa urazila aka som ja niekto 🙄

tak ona čaka babätko v novembri a ak to chce používať nech to da pre svoju malu 😝

alex
4. okt 2010

Ahojky, tak sme boli dnes u neurologičky a povedala, že všetko ok. Že je taký macatý, tak aj preto sa toľko nehýbe. Treba ho motivovať. Teraz už cez hodinku hajá. Potom ideme na stretko 🙂

alex
4. okt 2010

@garonka dobre si jej povedala. Chodítka sa nemajú používať. A ak chce, nech si tam svoje dieťa dáva.

garonka
4. okt 2010

@alex mrzelo ma, že sa na mňa osopila, že mi chcela pomôcť aby som mohla si aj odychnuť a nie len stale mať dieťa na očiach, dosť jej vadilo, že som sa jej nemohla tak venovať stale som Tobiho prekladala vopcha sa všade pod stolík, k lampe a ak by som ho dala do behaka tak by som mala po probleme, no fakt su maminy ktore to používaju ale my nie

garonka
4. okt 2010

@alex super a už nemusíte isť na kontrolu k neurologičke?

alex
4. okt 2010

@garonka no niektorým ženám to možno pomôže, aby si od dieťatka oddýchli, ale pre dieťatko to níe je po zdravotnej stránke vhodné. A myslím si, že každej z nás je zdravie nášho dieťatko prvoradé, no nie 😉

24.11. ideme na kontrolu. To budeme mať 9. mesiacov a že to by už aj loziť mal. Tak hádam bude.

lienka2
4. okt 2010

@garonka a neprides aj ku nam umyt? 🙂 mne sa tak nechce.. radsej ked je pekne tak idem s lukaskom vonku.. vlastne pozeram na hodinky ze onedlho aj ideme.. jaaaj musim ist lebo rozoberie stolik pod pc o chvilu 😀

garonka
4. okt 2010

@lienka2 a vieš že i ja som od okna odišla? neumyvam už ma prešla chuť 😅 počkam kym Tobi vstane a ideme vonku je fakt krasne 😵

mm mi volal nech necham okna oknami on umyje v stredu berie dovolenku, no užasny chlap 😀

lienka2
4. okt 2010

@garonka a tebe Tobi vydrzi v kociku, ked nespi? aj vam ostatnym vydrzia deticky? lebo my vzdy ideme radsej vonku tak ze je chvilku este hore ale uz ma cas spat, takze v kratkej dobe zaspi.. lebo inac je krik.. 😖

garonka
4. okt 2010

@lienka2 Tobi sa rad vozí v kočíku ale musi mať v ňom hračiek habadej, najnovšie sa snaží davať dolu popruhy to mu vadí a pospi v ňom len pol hodinku lebo v ňom sa nemôže tak rozťahovať ako na posteli 😅
v postieľke už chrape hodinku a pol 😵

teuska
4. okt 2010

caute babulky 😅
Citam, ze v Kosiciach je dnes krasne. U nas nie je, je dost zima a velmi fuka. My sme dnes vonku neboli. Dnes maju tusim babenky stretko. Mne to bohuzial nevyslo, ale snad sa neikedy do Blavy dostanem...
My tiez este nemame ziadny zubok. A vcera bol Petulo dost mrzuty. Plazime sa dozadu, dopredu mu to este nejde. Nachvilku je s mm, tak idem trosku pocitat, co pisete, lebo tu asi teraz nikto nie je.

zoska
4. okt 2010

@blumka prispevok som nevidela v tv novinach a teda ani neviemze kde by to u nas malo byt, ale akurat v stvrtok idem na ocne kvoli sebe tak sa jej opytam a dam ti vediet 😉

zoska
4. okt 2010

@blumka http://www.lekarionline.sk/ocne-lekarstvo/lekar...
tu mas vsetky pracoviska kde liecia strabizmus, u nas v ramci ocnej kliniky v nemocnici, neviem ci je to nejak vynimocne, ked to bolo v spravach, mozno prave kvoli tomu pristroju jednoducheme pre deti....

nasla som ti to 😉 pod tym mas prehlad, je to č. 23
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

blumka
4. okt 2010

@zoska zosi, dakujem krasne 😉

lenica81
4. okt 2010

pekny vecer... chyba odstranena... adapter k modemu sa odpalil, tak to mm v upc vymenili... 🙂

jak mi je luto, ze som nemohla dnes ist na stretko... ☹ hadam sa na to dalsie so @zucana dostavim... ako bolo blavacky... 😕 😉
Vilko ma cervene dasienko a je dost nervny... tak som rada, ze som rada... 😒

tak zavidim to pocasie... ☹

lenica81
4. okt 2010

@avaka @garonka... hruza... ale chvalabohu sa nic nestalo... 😔

lenica81
4. okt 2010

@alex on sa rozlezie, neboj... 😉

@blumka... ty mas aku jazycnicu doma... 😉 aspon sa nenudite... ale jezibaba zatial vedie... 😀

lenica81
4. okt 2010

@lienka2 napodobne s prechadzkami... 😅

lenica81
4. okt 2010

som sa porozpravala a mozem ist hajde do perinoch... 😎 dobru noc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre