Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. okt 2010

ahojte

@lenica81 bolo fajne...pokecali sme, dali kávičku, baby niektoré aj palacinky...bola prevaha dievčat, takže Viliamko chýbal

Natálka od @maminnka krásne papká veľa 😀 , Riško od @matesl je už veliký chlapisko normálne dospelák 😀 , Vikinka od @lolka je naozaj veľmi výrečná 😉 , Jakubko od @alex vôbec nie je lenivý, je úžasný a stále na mňa pokukoval 😎 a je hrozne šteklivý 😉 , Vikinka od @dorotka2 je proste úžasná, taký slížik a dobručká 🙂 a Petrík od @maculik krásny modrooký blondáčik 🙂 ...moja Naty bola dobručká, celú dobu sa hrala s hračkou od Jakubka takže ďakujeme 🙂 ....ale tá cesta domov bol horor, ja som myslela, že skolabujem, Natálka hrozne ale hrozne plakala ja som to ešte nikdy nevidela a nepočula u nej...tak som musela štyri krát kým som prišla domov zastaviť...prebalila som ju, nakojila, pomojkala a stále nič....a prišli sme domov dala som jej prso a za 2 minúty bola tvrdá...myslela som si, že sa jej chce veľmi spinkať ale nešlo jej to...no chúďa hlavne, že už hajká a už pôjdem aj ja bo som unavená musela som si poplakať akosi som to nezvládla a bolo mi jej nesmierne ľúto 😔

donka21
4. okt 2010

@zusika ahoj aj ja cakam babatko vo februari konkretne 4 no uvidiem ci to bude presne tak tak budem mysliet aj na teba a drzat ti palce ja som prvorodicka teda budem a bojim sa zaroven sa uz tesim na to male kedy pride na svet 🙂tak ahoj a drz sa .

lolka
4. okt 2010

ahojte, stretko bolo velmi prijemne, pokecali sme , dali kavicku a vychvalili deturence, ake su sikovne a krasne 😉 je super ako pekne rastu, vsetky sa maju k svetu, zaujimaju sa o okolie a niektore si aj pokecali 😀
my sme este zbehli vybavit nakupy, nastastie bola Viki v pohode, sice furt skriekala a kricala, ale hlavne, ze bola spokojna. kecala mi aj celu cestu domov, potom sme dali kupel, tato nakrmil kasickou a pekne sme zaspinkali 😵

@laxity juuj, chuda Naty, co ju asi trapilo ? muselo to byt strasne deprimujuce a uplne ta chapem, ze si si aj poplakala 😖 rano bude urcite vsetko ok a bude sa usmievat 🙂

lolka
4. okt 2010

a tu su foto:

svetlankat
4. okt 2010

@lolka jej fajne vam bolo

svetlankat
4. okt 2010

@garonka poviem ti ze niektori su to fakt debili na tyc cestach, s prepacenim

svetlankat
4. okt 2010

@laxity juj to je mi luto, presne viem o com hovoris, my sme mali dnes tiez presne taky zachvat a tiez sme plakali spolu. ☹

selyma
4. okt 2010

@laxity Spľula si ju? Možno sa jej stalo z očí.

alex
4. okt 2010

Ahojky,
dobre bolo, dobre, len nám to vždy voľajako rýchlo utečie. Laxi to pekne zhrnula 😀 A ja musím povedať, že detičky máme naozaj krásne a šikovné. Rastú nám ako z vody!
@laxity nám Jakubko tiež také záchvaty chytal v sedačke, keď sme išli na dovolenku a z dovolenky, takže viem, že sa to strašne ťažko počúva, keď ti dieťatko plačká a ty mu nevieš pomôcť.

raa2
4. okt 2010

@rivatha ano, sedi tam rad, ale nie je tam dlho, on ked sa mu da tak hned urobi potrebu a zamrnka ze je fertig...hlavne mu nedavam ziadnu hracku ani nic do ruky, aby sa tam nezvykol hrat 😀
inak dnes sme neprisli na stretnutie, lebo nieco na mna lezie, tak som cela nejaka o nicom a este aj pocasie nic moc bolo, tak ma to mrzi, snad na buduce dojdeme...
idem vas pomaly pocitat.
Matko tiez sa cez noc zase casto budil, musel pri nas spat, lebo v postielke len place a mrnkot. zuby sa konecne uz definitivne prerazali 😵 , tak hadam budu uz noci lepsie...

svetlankat
4. okt 2010

Baby otázočka, nechcete niektorá kupit fotak? napr ako darcek pod stromcek. Vyhrali sme a uz mame doma dva. Ak ma niektora zaujem dam viac info do ip.

laxity
5. okt 2010

dobré ránko 🙂

@lolka bolo to dosť nepríjemné a neprajem to ani jednej maminke 😔

ale už je dobre, Naty zaspinkala o 19.15 a zobudila sa o štrvtej a potom o 6.30 a už sme hore 🙂 a je spokojnučká na koberci 🙂

@selyma nespľula 😀 ....nebola urieknutá 🙂 ale spľujem preventívne 😀

@alex 😔 ťažké to je pre matku určite aj keď viem, že niektoré maminy majú oveľa horšie trápenia alebo zdravotné problémy so svojimi detičkami ale proste mňa srdiečko bolelo 😔

@svetlankat 😔 asi nebol dobrý deň 😕

A som zabudla napísať Natálka krásne ukázala papááááá a ukázala aká je zubaňa 😀

blumka
5. okt 2010

Dobre rano...my sme boli dnes kazdu hodinu hore...teda ja urcite, lebo juli si kazdu hodinu nieco zamrncala, zakricala, trosku sa pohadzala na posteli ale spala nastastie dalej, nemusela som ju na ruky brat. Ma stastie ze jej idu zuby, lebo inak by som jej to zratala v buducnosti 😀 😀
Ako bolo vcera v KE pekne tak je dnes skaredo 😒 ale mozno aj dobre, lebo mm moze byt trosku aj na stavbe nielen v robote 😉

raa2
5. okt 2010

Ahojte dievcata, neviete nahodou kde su v akcii teraz pampersky? Dakovala
noc bola celkom dobra, uz si asi zvykam, matik klasicky bol hore asi 7 krat, ale uz to nejako neriesim 😒 inak staci mu dat trosku caju, cumel a otocit ho na druhu stranu a on spi dalej, este ze tak. rano si tam okolo piatej nieco popod nos notikoval, ale potom zaspal a aj ja som zaspala 🙂 a od 7 sme hore a teraz uz od pol 9 spinka...

laxity
5. okt 2010

@raa2 neviem ti povedať 😕

aj mne pred 15 minútami zaspinkala 🙂

matesl
5. okt 2010

ahojte babulky,
stretko bolo fajneeeee 😵 strasne rada si ho zopakujem

matesl
5. okt 2010

@raa2 pampersky boli v 101 drogeri v akcii, ale neviem ci este su. musim aj ja kupit uz

avaka
5. okt 2010

dobre ranko..my sme tiez boli v noci kazdu chvilku hore...dokonca,aj ked pocuckala,odtrhla sa a zacala pladat,tak dookola..ale uz spinka,tak to dospi.. 🙂 ,ja som tiez chcela,ale ma napadlo,ze nemam obed pre E,tak varim,lebo vecer som stihla len pre nas..
@laxity ,tiez viem o com vravis,ja som si takych zachvatov uzila..ani jest,ani spat,ani hrat,ani nosit,...len amoky..aj som si poplakala 😔 ,preto sa teraz vytesujem,ze uz take nemame.. 😵
@blumka ,u nas je teraz take pocasie,skoro ako by bola noc..uplna tma..asi bude aj prsat..
Kocky tak sa stretko vydarilo,sa tesim,krasne fotecky 🙂 ,len niektore maminky neviem ktore su.. 😕

laxity
5. okt 2010

@avaka u nás sa to stalo naštastie iba raz...tak dúfam, že sa to opakovať nebude 😅

ktoré? alebo ktoré poznáš?

cukruska1920
5. okt 2010

Ahojte... vcera som bola prvykrat na poradni v nemocnici.. som sa tam nacakala 3 hodiny 😝 robili mi prietoky, biometriu...a zistili ze maly je velky na 39-40tt ze ci som mala dobre vypocitany termin porodu 😨 tak teraz neviem ci sa mam nato spoliehat alebo sa riadit tt v ktorom povodne som lebo doktorka mi povedala ze podla vsetkeho mozem porodit uz kazdym dnom 😨 maly ma uz teraz 3500g tak neviem

avaka
5. okt 2010

@laxity ,viem ktora je Lolka,Maculik,Maminnka a ostatne som si nie ista..

laxity
5. okt 2010

@avaka ja som na úplne poslednej fotke ako si priviazujem šatku a kamarátka mi drží Natálku vpravo vzadu a ako hlavný na fotke je Jakubko 😵

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
5. okt 2010

@rivatha správne dobre si spoznala 😉

jaja32
5. okt 2010

Ahojte, tak nam sa konecne prerezal druhy zubok 🙂
Noc bola o.k., vstavali sme o siestej, potom sa hodinku prehadzovala a o siedmej zaspala do osmej. Rano, ked vstala som musela odsavat sopliky, pocula som ako ich prehlta. Vcera sme boli asi pol hodku vonku, velmi fukalo, ale vzdy som dala kocik tak, aby do koca nefukal vietor. Dufam, ze nebude chora, je velmi nespokojna, nic nevydrzi ani na rukach, ani lezat....nic. Idem ju dat spinkat. U nas leje a leje. Mame 10 stupnov.

laxity
5. okt 2010

@rivatha a to je jej úžasný Riško 🙂

blumka
5. okt 2010

@cukruska1920 keby si uz aj dnes porodila tak je vsetko ok 😉 a utz vie dost skreslit niekedy aj pol kila..ale vahu mate tak ci tak paradnu 😉 ja som rodila v 39 tt a juli mala 3400g

blumka
5. okt 2010

@jaja32 gratulaie k zubku 😉 sopliky mozu byt aj kvoli tomu 😉

dorotka2
5. okt 2010

@avaka stvrta fotka som ja s Viki 🙂

maminnka
5. okt 2010

@cukruska1920 ale sa ti to krasne priblizilo 🙂 drzime palce, ozaj to moze byt kazdym dnom 🙂 ved tasku uz mas iste zbalenu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre