Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
7. okt 2010

@blumka jej tak to budte mat pekny vylet, ja sa uz ani nepamatam kedy som sla vlakom

avaka
7. okt 2010

@blumka ,to budu zase nove hlasky po takom zazitku.. 🙂 mozno aj uja vypravcu Tete pouci...,a zlata,ako sa za babkou pyta 🙂

maculik
7. okt 2010

@blumka tak hadam bude mat vlacik u vas taky uspech, ako u nas, Adelka velmi rada chodi vlakom. Naposledy isli v utorok rano s mm, sa vraj na stanici vsetci z nej smiali, ako si tam o pol5 rano vykracovala s ruksakom na chrbate a potom vo vlaku vyspevovala 🙂

maly sa teraz o 4 po pol hodke zobudil, tak ideme zase von, je krasne.

svetlankat
7. okt 2010

@maculik jej to ste krasne pospinkali

blumka
7. okt 2010

@avaka, vies co mi napadlo..podla terezky vidim, ze ked ona je velmi unavena tak je hyperaktivna, rehoce sa, beha, skace a potom zrazu sek a len reveeeeeeeeeeeee a zaspi do 10 minut. tak mozno je ela velmi unavena...no ale to treba asi odskusat

maculik
7. okt 2010

@svetlankat ale my sme nespali 4h, ale len pol hodku 🙂 U nas bol rekord nieco cez 3h, aj to len jeden raz, inak spava malicko 🙂

Vonku je super, krasna jesen, vsetko je farebne, listie susti pod nohami, no nadhera. Mohlo by to takto vydrzat az do zimy, bez tej dazdivej jesene, ktora vzdy nasleduje...

Uz sme napapani, drobci sa hraju, ja som dala do poriadku kuchynu a idem k nim. Mm pride az o pol8, isiel na letisko pre auto. Vcera totiz az na letisku zistil, ze kartu od auta nechal v BB. Hlavne, ze sme prileteli do Frankfurtu, odtial sme isli vlakom do Siegburgu a odtial potom taxikom na letisko do Kolina, kde sme v sobotu nechali auto. Tak sme znovu museli vziat taxik domov, pekne sa to predrazilo, lebo keby to bol zistil skor, mohli sme ist rovno zo Siegb.taxikom domov.
A ked som sa ho pytala, naco tu kartu vobec doma vykladal z tasky, tak povedal, ze ju zavesil pri dverach medzi kluce, aby ju nahodou nestratil... Radsej som mu uz nic nehovorila, lebo by sme sa len pohadali 😉

svetlankat
7. okt 2010

@blumka presne tak aj moj synovec, ked je unaveny len beha a to iste je aj ked ma vysoku teplotu, segra ho nevie donutit lezat, lebo v nom je sto certov ako sa hovori

svetlankat
7. okt 2010

@maculik juj prepac, zle som si to precitala

maculik
7. okt 2010

@svetlankat no bodaj by si to privolala, celkom by som brala, keby spal 4h, kludne uz by potom ani nemusel mat druhy spanok. Ale o tom mozem len snivat :D

jja
7. okt 2010

baby, minule sa niekto pytal kde maju pampersky v akcii. bola som prave v kaufande a maju po 0,17 za kus.cize celkom dobre. ja kupujem 4, je ich 82 v baliku a stoja 13,99€. 🙂

olifcek
7. okt 2010

baby

28.08. sme mali 6090g a 65,5cm
07.10. sme mali 7445g a 68,5cm - podla mna ma ale cm kus viac, len sa nedalo presne zmerat 😀

blumka
7. okt 2010

@olifcek 😕 😕 ty vole, to olivka mysli vazne, ze ide dobehnut juli? 😀 aspon uz budes chapat nase ponosy na bolave chrbty 😀 😀 😅 🤐

olifcek
7. okt 2010

@blumka ja som sa snazila chapat tie bolesti, a veru, uz ich zazivam...

blumka
7. okt 2010

@olifcek ale ty mas teraz vyhodu, ze dlho ich nebudes citit..za chvilu sa ti olivka rozbehne a hotovo 😉

laxity
7. okt 2010

ahojte

@olifcek no krásne rastiete 😵 ...čo chvíľa nás teda Naty dobehnete...keď mojej Naty nechutí papať teda iba mliečko 😀

ja mám toto http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2891...

dnes sa v ňom už kúpala tak sa tešila....a Olivke sa páčilo v tom?

Natálka práve zaspala...dnes sa jednoducho rozhodla, že nebude spať spala o 12.30 do 13.15 a odvtedy nič až teraz 😕

idem vás čítať ale prve si idem urobiť avokádovú pomazánku 😵

olifcek
7. okt 2010

@laxity pozeram, ze az na farbu je to to iste x;o) Oliv sa tam moooooc paaaci 😵

olifcek
7. okt 2010

@blumka ale ja ich citim uz par mesiacov x;( ved oliv cele dni chcela byt na rukach...mm mi i masera domov zaplatil a bola masaz x;o) teraz uz nastastie i posedi a pohra sa 😵 ale som veru zvedava, kedy zacne chodit 😀

laxity
7. okt 2010

@olifcek podobné, len ja tam mám aj protišmykovú podložku na sedenie 😉

maminnka
7. okt 2010

@olifcek wow!!! krasne pribrala a narastla Olivka! Mala si dobreho tusaka, blahozelam!

blumka
7. okt 2010

@olifcek, to aj ja 😀

zoska
7. okt 2010

cafte 🙂
my sme dnes boli opat plávať, bolo super, len Neli pospala potom uz len hodinku, minule tahala 3 hodky 😅

@olifcek krásne miery má Oliv , len tak dalej 😉

@blumka stastnu cestu zelám, tete bude mat zazitok 🙂

dnes sme kupili v tescu pyzamko a body- nádherne disney, maju novy tovar
Neli sa vytiahla, ma 76cm, musim dokupit vacsie veci 😅

jja
7. okt 2010

dievcence, idem sa vas na rychlo opytat. tie ktore uspavate deturence na prse alebo ktore spinkaju na velkej posteli s vami, ako to riesite ked vam zacali lozit a pohybovat sa? myslim ,nepadaju vam z postele? ako ste ich oblozili? ja mam prirazenu postielku k posteli, ale mm stale do mna huci aby som ju naucila davat do postielky uzavretej ze mi padne a co potom....

jja
7. okt 2010

@olifcek super 🙂 o chvilu nas mate 😀

maculik
7. okt 2010

@jja no ja som tiez ho nechavala este nedavno spat so mnou, ked som nad ranom kojila a chcela este spat, tak som ho kojila po leziacky a zaspali sme. Ale prave pre toto, ze som sa bala, aby nespadol (dost, ze spadol z postele, ked este nelozil 😝 som to prestala robit a uz ho vzdy davam do postielky. Ja sa proste bojim, ze sa nahodou nezobudim a on sa odplazi k noham postele a padne.

A tebe v postielke vobec nechce spavat?

avaka
7. okt 2010

no baby aj my musime kupit take lehatko,lebo dnes vo velkej vani velmi smykalo...

@jja ,ja z kazdej strany dobre oblozim,ale dalej neviem ako budem riesit,tiez mame postielku prirazenu,ale neviem si predstavit,ked sa zobudi 7-10 x za noc ju prekladat,to by sa mi vzdy zobudila a ja by som nespala nic 😒
@olifcek ,no nas ste uz teda pekne obehli,len tak dalej,sikulka Oliv 🙂
Inak dnes sa nam podarilo zaspat za 50 minut,no aspon tak..

@blumka ,to aj mna napadlo ako prve,ale neviem,minuly tyzden spavala aj do 16:30 o 19 tej kupanie a aj tak zaspavala neskoro,len uz nepamatam kedy..My sme s tym mali problem,ked bola malinka,sama nezaspala a na rukach niekedy neodhadnes,plakavala vela,tak som sa u nas radila s laktacnou,bola som soknuta,mi povedala,ze mam byt rada,ze v noci prespi a ze asi cez den nepotrebuje.. 😕 take male babo...ved to musi spat...
Tak som pisala annag,lebo mala uz bola tak unavena,uplne amoky,ze uz sa ani nechcela prisat ,ja som nevedela,ci ma reflux,alebo co..a ona mi potvrdila,ze asi malo spinka...Zacala som chodievat von aj 4x denne aby spala a dost sa to polepsilo...No a teraz to tiez musime nejako vyzistit v com to je...mozu to byt zuby..dokonca sa mi par krat aj vecer o 21 ej vykakala,co predtym nikdy

blumka
7. okt 2010

@avaka no kludne to mozu byt zubky...niektore deticky su citlivejsie tak im robi problem zaspat ked ich len nieco malicko trapi. u nas sa zuby hlasia je juli tlaci rano o stvrtej, tiez nic moc, no ale ono sa to vzdy vrati naspat do starych kolaji. Ona ma svoj staly rezim, pohybuje sa jej polhodinu hore dole a mozno aj preto je taka ako hodinky a vracia sa vzdy do normalu po nejakych vykyvoch ako napr. zuby

jja
7. okt 2010

@maculik v postielke vobec, este aj v noci ked ju tam prelozim lebo sa uz moc roztahuje tak sa do 15 minut zobudi. asi citi ze niesom tak tesne pri nej 😒 no neviem ako to budem robit.

jja
7. okt 2010

@avaka presne tak, pri tom prekladani by sa stlae zobudila a ja by som bola ako matoha ☹

loginka
7. okt 2010

@jja mala mi tiez zaspava na prse, a poslednu dobu som ju uz tiez nechavala na posteli, aj kvoli svojej pohodlnosti - ma uz skoro 10 kil a moj chrbat uz nevladze prekladat, vcera v noci sa opakovane budila - a stale len papat, uz neviem co s nou, rozmyslam, kedy ju zacat nejako ucit pekne zaspavat - ci to este nechat tak?
uz sa tiez zaciam bat , ze mi moze spadnut - dam ku nej kojenecky vankus, ten by nemala posunut
@olifcek my sa este len zaciname plazit - teda Dominik sa skor kruti o 360st za 2 sekundy, Laurinka je lenivica, jej sa nechce, aj preto, ze je tucnucka

nasi dnes mali len 2 spanky (inikedy 3) ale za to vydatne vyse 2 hodin aj doobedu aj poobede, Dominikovi sa vecer tiez nejako zaspat nechcelo, ja som Laurinku po kojeni dala do postielky, co este nezaspala - potom som skusila ju drzat za rucku , ale samozrejme take nepomaha - tak zase prso a az tak spanok, som zvedava aka bude noc

selyma
7. okt 2010

@olifcek Klaudika mala presne tolko pred tyzdnom. Mala 7400 a 68 Vau 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre