Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

hajdylca
24. aug 2009

ja som chcela sa nejako tak slusne opytat, ze dokedy si myslia, ze ju budu potrebovat- ze ked tak by som si skusila od niekoho pozicat (ak by to bolo len na nejaky rok, alebo tak nejako)

blumka
24. aug 2009

hajdy, noooo tak to ocividne niekto nechce postielku vratit 🙄 ..sak ked uz maju druhe dieta tak mohli ratat s tym ze budu ese nieco potrebovat, nie? nase maminy si nechavaju pre vnucata a ona si nevedela nechat pre druhe dieta, tak nech navali

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

hajdy brasko ma 17 a ked zajtra a pozajtra zvladne ten reparat tak postupi do tretieho rocnika na strednej skole potom este rok a bude maturovat ucitelky mu vraveli ze keby dol v 3rocnom ucebnom odbore tak prejde ale ze v 4ročnom maturitnom neprejde on by si bol znamky aj opravil ale fekticky od aprila bol v nemocnici lebom mal dva dost vazne urazy pri jednom skoncil dokonca na are mal zlomene 4 rebra a prepichnute pluca 😒

hajdylca
24. aug 2009

blum presne si to vystihla... len zrejme sa tym narusia doteraz uplne perfektne vztahy medzi sebou... vztahy v rodine su asi komplikovanejsie ako medzi kymkolvek inym... nechapem... ako je mozne ze si dokaze robit rodina takto napriek, vsak keby nam normalne povedala, ze tu postielku maju pozicanu, ze nepocitali s tym, ze si ju budu musiet kupovat, ze mala tak bude zrejme do toho 3 roku... ale nie ze to zacne oznamovat, ako keby zacala chodit na nocnik...

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

slovo fekticky malo byt fakticky 😀

blumka
24. aug 2009

hajdy...to preto su tie vztahy take, lebo k ludom ktorych poznas viac si aj viac dovolis... 😒 ...ak si mas od koho pozicat, tak si pozicaj, kasli na nu...a ked nie, tak jej pekne vysvetli situaciu a ked ona nepochopi, tak zrejme nie je hodna dobrych vztahov v rodine...aj ked viem ake to je mat zle vztahy v rodine..clovek by urobil cokolvek aby sa tomu vyhol a nakoniec si ten jediny ktory sa to snazi zachranit a druha strana na tebe doslova "orie" 😠

olifcek
24. aug 2009

hajdy, Ty im proste zahlas, ze ju v januari potrebujes..maju dost casu na to, aby si oni niekde pozicali, alebo kupili trebars tu aha...http://deti.bazos.sk/inzerat/2093179/Predam.php
alebo cosi lepsie http://deti.bazos.sk/inzerat/2138931/detska-pos...

fakt, ako blumi pisala, nech mamina vybavi. ona pozicala, ona rozhoduje.

mati, to co ten bracho robi? 😕 😕

zucana
24. aug 2009

hajdy ja by som sa otvorene opytala dokedy budu postielku potrebovat a ze ci si teda ty mas pozicat alebo kupit alebo ci sa vedia oni zariadit ... a ked aj natoto bude ako doteraz tak by som sa na nu vies co a riesila si veci svoje a nic jej uz nepozicala a nic od nej nechcela...a dakujem za pekne rodinne vztahy ked sa kvoli postielke maju totok no nie? coje to za robotu 😝

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

olif spadol zo stromu 😒

olifcek
24. aug 2009

no ja si myslim, ze ked sa opyta, dokedy ju budu potrebovat, odpoved bude, ze este dlho, a ze jo, nech si hajdy pozhana kdesi inde postielku, ale pritom postielku uz ma...

ale myslm, ze mamina hajdy kupi novu postielku 😉

olifcek
24. aug 2009

mati uuuha x;o(

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

inak olif ta postielka s prebalovacim pultom co si dala link ma zaujala zaujimava je

hajdylca
24. aug 2009

ach jaj no vsak este hvilku pockame a uvidime co bude, v kazdom pripade budem Vas informovat, lebo moj drahy mi zahlasil, ze ak sa postielka nebude kupovat, ze on do polska nevidi vyznam ist (to sa snazi predist tomu aby som si ju pytala spat...) olif mne osobne sa velmi ta druha postielka paci, sa mi zda taka prakticka, uz som to niekde na nete videla, ale moj drahy to zamietol, ze to vyzera strasne 😢 a je pravda ze do spalne by sme to nemali kam dat... blum, no vsak neviem, ci to u nas nakoniec nedopadne tak, ze sa vykaslem na celu postielku a ked nam ju vratia a my si kupime, tak aspon budeme mat u maminy na domceku kde mimco davat spinkat, lebo ja tam planujem chodit v lete na prazdninky 🙂 zatial neviem o nikom kto by mi pozical, ale tak keby som sa skusila spytat, len nechcem pytat, kym nemam 100% istotu ze nam ju mozno nevratia, teda vratia? mati ja som sa na brata pytala, len preto, lebo neviem preco som bola v tom, ze Ty si o kusok starsia (som vychadzala z toho kolko ma Tvoja babika rokov) ale uz som kukucla do tabulky, a uz mi je vsetko jasne... ten reparat ja ako vobec neriesim, ja na strednej som mala v druhom rocniku na male, a nemala som ziadny uraz,ani vela vymeskaneho, ani nic pod. cize ja nikoho nejako neodsudzujem, za to ze reparat... dufam, ze je brasko uz zdravy a nema ziadne trvale nasledky...

zucana
24. aug 2009

olif jaska asi to tak bude ale takto to bude mat zoci do oci 😎

blumka
24. aug 2009

hajdy...my to tak mame...postielku co sme este my s braskom v nej spali mame u nasich a my mame svoju doma...dost casto k nasim chodievame takze to bodlo 😉
no baby, idem sa postavit a zacat chystat tie postele...terezka je akasi nespokojna, dufam, ze bude spat 😒

olifcek
24. aug 2009

mati, ta, ktora je i postelou? na bazosi je i prebalovacia komoda...a fakt za dobry peniaz x;O)

hajdy jj, ale je prakticka x;o) uz i postel to je x;o)

zuci o poraba drahy? okuliare uz nehlada, futbal asi nejde...ci? x;O)

hajdylca
24. aug 2009

no vsak ja sa chcem len spytat vsak sme dospele tety nie, tak snad sa neofukne... uvidime, ale ja si myslim, ze skor svokra kupi.... i ked... svagrovcom kupila prvy kocik, aj tento druhy (lebo vsak prvy predali, nie?) a nam ani len necekla, ze by nam prispela, alebo nieco pod. mozno caka na vhodnu prilezitost, aleeee deku taku tu hrubu povedala, ze ak chcem ze si mam potom v tom polsku vybrat a ona mi da za nu peniaze, ze vsak aj svagrine taku kupila... a ta postielka je uplne super podla mna, je to prakticke... len pre nasu spalnicku neriesitelne...

olifcek
24. aug 2009

i toto je zaujimave a za fajn peniaz

http://deti.bazos.sk/inzerat/2138638/Postielka-...

olifcek
24. aug 2009

my mame vyhodu, ze buydeme mat velky bytik...v podstate velky, zuci x;o)

hajdylca
24. aug 2009

kocky inak normalne, ze ste mi spravili taku dobru naladu, ze mate rovnaky nazor ako ja... to len chlapi su ini 🙂 😀 😝 nuz budem Vas asi castejsie bombardovat mojimi problemami 😀 ja som videla taky prebalovaci pult- ze ked sa dole ten "pult" hore je tam vanicka- myslite, ze je to prakticke a vyuzitelne? lebo do kupelne by sa mi urcite nezmestilo, ale do detskej snad hej....

blumka
24. aug 2009

my mame doma postielku normalka v spalni a potom extra prebalovaci pult a ten nam perfisne zapasoval do kupelne, takze ked sa mala ide kupat tam si lebedi..aj po kupani sa tam natiera a cez den ju tiez tam prebalujem 😉

zucana
24. aug 2009

pozera filma ma strasnu alergiu....sa tu dusi tak som mu doniesla magnumik...a ja si idem laskat pri neho ale najskor si vykloktam hrdielko solinkou
no a umyla som si vlasky tak sa fenujem a baby asi tuto prirodnu kozmetiku zacnem distribuovat po slovensku lebo je uzasna 😅

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

hajdy ja mam 27 a mam brata 25 a toho najmladsieho 17 on bol taky maznacik kedze sa narodil dost neskoro
inak ak vam tu postielku nevratia ja by som ju pitala je predsa vasa tebe ju mamka nechavala a ty si pojdes kupit ?
olif hej tu som myslela ja sa teraz velmi zaoderam prebalovacim pultom a stale dakde zhanam vhodnu komodu moj drahy povedal ze taku aku chcem este nevymysleli tak ze mi ju konštruuje on no uvidime co z toho bude 🙂

hajdylca
24. aug 2009

blum tak dobru nocku, malinka snad skoro zaspinka.... olif tak tato vyzera byt este lepsia... ako my mame v podstate dost velky byt... a aj dost dobre rieseny, len spalnu mame 3,25x3,55 na jednej strane balkon a oproti dvere von z izby a medzi tym sme kupili taku rohovu spalnu - skrine mame v detskej a postel s takou nadstavbou mame v spalni (chapete, ci mam vygooglit?), este tam mame stolik z TV, cize ked tam niekde napchame normalnu postielku budem moc rada 😀

hajdylca
24. aug 2009

blum mna sa uz moja mami pytala, ci potrebujem v tej kupelni pracku 😀 ze keby som si tam prebalovaci pult dala 😅 mati my to mame doma podobne- sestra ma 27, ja (skoro) 23 a brasko 16- a tiez to je princik 🙂))

zoska
24. aug 2009

jeej kočky aj my sme dneska riešili postielku a asi aj poriešili konecne...prebalovaci pult bude urcite extra, tie postielky spojene vyzeraju sice fajn, ale podla rozmerov sa tam vojde len babatko male a ked je dietatko starsie tak ho uz prebalujete len tak na nejakej podlozke na posteli alebo ako pride... ročné babo sa uz na pulte moc prebalovat neda(podla mna...tie co mate deticky, tak ma kludne opravujte 😉 ) no a kedze babo postielku vyuziva aj do troch rokov tak ta postielka s pultom by zbytocne zaberala priestor.....
ja len ze moj nazor som chcela pridat...nikomu nejdem nic vyhovarat 😉

olifcek
24. aug 2009

hajdy, hech...nooo...x;O)

inak baby, moja mamina nas preballovala normalne na posteli, alebo na pracke, segra svoje deti detto...;O) ja prebalovaci pult ani neriesim x;O)

olifcek
24. aug 2009

zoska super postreh x;o)

no, idem ja kukat serialik a paq do hajan...x;O)

ahojte a dik za pokecik

bru nocku x;o)

zucana
24. aug 2009

baby idem ja lazkat pri muzika zajtra sem zas zabludim 😉
inak ja si prosim aj postielku aj prebalovaci ale riesit to budeme az ked budeme vediet kde budeme 😒
uz som si povyplachavala so solou bolo to uzasne a idem mysliet pozitivne ze zajtra uz biele nebude alebo bude omnoho mensie 😉

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

dobru olif 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre