Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

cukruska1920
11. okt 2010

@blumka ja to necham na doktora ako mi povie ze to je lepsie tak si to dam...

zucana
11. okt 2010

@cukruska1920 tak co sa pytas 😉 ved baby ti vravia svoj zazitok a ked doktorovi robeny cisarak tak ti povie vseobecne co si precitas aj na nete 😉 takze sa rozhodni ked mas moznost a nezabudaj ze celkova je celkova ....
a uz na to nemysli vsetko bude oki a uzi si posledny tyzden 😝
no uz mi je smutno za malou uz som pozehlila, presadila, popolievala, dlazku utrela, uvarila a nemam co robit 😅 ked ja si cez den neviem nohy vylozit 😀
co sa tyka kasi tak ja som dokonca jednu bola vratit ked som zistila ze tam je cukor....ja veru musim vsetko domace okrem ovocnych kedze moze byt kontaminovane mliekom.... 😒

matesl
11. okt 2010

@cukruska1920 ak ti mozem poradit daj spinal, ja mam za sebou operaciu cysty v celkovej a cisar v spinaly, po celkovej soim vracale 3 dni, mi bolo zle, po spinaly len nesmies vstat a ani nebudes vediet kym ti nohy nezacnu ozivovat a potom ti aj dobre padne ze ta nebudu hned sikovat z postele a otacat na posteli sa mozes, prave sa skor a lepsie postavis...
videla som na pooperacke ako budia ludi z celkovej, to kym sa preberies, no ...radim spinal, keby ti tam bolo pri tom nieco neprijemne, poprosis anesteziolôogicku, jak ja a pichla mi do infuzky nieco a som si podriemkavala, takze som to skoro porespala akurat som regovala jak mi maleho ukazali, a zas som zdriemla jak ma sili a jak ma uz prevazali som bola uplne prebrata....takze supeeer 😉

cukruska1920
11. okt 2010

@zucana si mi to nalozila 😀

zucana
11. okt 2010

@cukruska1920 to v dobrom 😀 vies ked ti baby radia spinal a doktor ti povie celkovu tak co spravis len sa zamotavas....mas este tyzden na rozhodnutie 😉
ja som bola v celkovej ked som bola na kyret a ty asi tiez ....tak ale to nie je cisarak a nemas jazvu ale ako baby pisu asi iny zazitok 😕

cukruska1920
11. okt 2010

@zucana no...mne robili 2x kyret v celkovej 😝

zucana
11. okt 2010

@cukruska1920 vsak viem preto pisem 😉 je ine sa zobudit z kyretu a ine z cisaraku ...a vidiet maleho 😵

cukruska1920
11. okt 2010

@zucana som na vazkach momentalne...ale asi sa fakt rozhodnem podla toho co mi odporuci doky lebo neviem co bude pre mna lepsie z toho hladiska ze si picham tie injekcie na riedenie...

lienka2
11. okt 2010

@zucana my mame obcas taku suchu kozu na lickach.. su cervene a take supinkate.. ako to prislo tak aj odide vzdy.. len viac kremujem ked ideme hlavne von 🙂

lienka2
11. okt 2010

a ahojte 🙂 vidim ze tu zase nikto nie je.. ale tak ani ja dlho nebudem, lebo Lukasko uz tu vybera pradlo z kosa.. je to male sidielko, stale niekde lozi a kde sa da tak sa aj postavi 🙂 a dnes sa mu neuhol stol v obyvke a mame krasnu modrinu a hrcu na cele 😔
@svetlankat, my sme tiez uvazovali o ohradke, ale kedze uz nemame miesto velmi v byte a predstava ze bude Luky v ohradke velkej ako nase wc .. tak sme nekupili.. ale rozmyslam, ze rozlozime zase cestovnu postielku, tam sa nema do coho buchnut ked budem potrebovat nieco urobit narychlo..

lolka
11. okt 2010

@rivatha @maculik Viki je uz vo fusaku, je to znacka Lodger, je super, velmi prijemny na dotyk a ma aj vlozku na velku zimu. zatial ho mam bez vlozky, ved este neni taka zima. ja som ho vytiahla pred asi 3 tyzdnami co sa tak ochladilo a Viki mi prechladla pod dekou 😖 @laxity odporucam ho, maju krasne farby ae do 3 rokov
http://www.bambini.sk/sk/product/1203/lodger-fu...

hnoiujknooô......jaj to Viki pise😅

lolka
11. okt 2010

pod fusak dam len teplacky alebo leginy s ponozkami. ciapocku mame zatial taku tensiu, len tu co ma na tej fotke si furt stahuje a je uz aj mala. musim jej kupit na zavazovanie taku prechodnu.

@svetlankat my ohradku tiez riesit nebudeme, mame maly byt, tak ani neviem kam by sme ju dali. ma svoj kutik, kde ma tie penove puzzle na zemi, hracky a zatial je len tam. ked bude chodit tak budem asi furt pri nej 😅

a k papaniu, my davame rano mliecko, desiata ovocie, obed zeleninka+masko, olovrant piskota alebo chrumky+mlieko a vecera bud nedojedeny obed alebo kasa.
@lienka2 mas dobreho pomocnika doma 😉

zucana
11. okt 2010

@cukruska1920 tak to je jasne....ja ze z tohto pohladu je to jedno a mas si vybrat....ked nemas moznost vybrat si tak potom nemusis ani riesit 😉
my sa hrame na koberci 😎

zucana
11. okt 2010
maminnka
11. okt 2010

@laxity ja davam puncosky iba vtedy, ked ma Nataly oblecene saty. Ak ma nohavice, tak davam podkolienky a uplne to staci, nozicky ma teplucke. Na to spanielska deka, to je tak uzasne hrejivy material, som velmi spokojna, nechapem preco som ju pri synovi nepouzivala a stala v skrini. a tiez pouzivam nanozik.
Predpovede hovoria o chladnej zime, ja by som urcite kupila fusak. Ale to zavisi aj od toho, kolko planujes v zime chodit von. V roku 2006 bola velmi mierna zima a Petik sa mi vo fusaku vyslovene potil, mali sme ho cca dvakrat a to sme chodili celu zimu von dvakrat denne. Predpokladam vsak, ze tuto zimu ho vyuzijem naplno.

@lenica81 blahozelame k zubku 🙂

@zucana a ako rychlo jej ten vysyp zmizne? co sa tyka umyvania, ja Jar nepouzivam, ani ziadnu chemiu, len horucu vodu a raz za par dni sterilizujem, ale to uz pomenej. V umyvacke ich zatial neumyvam.

zucana
11. okt 2010

@maminnka tak nemam radsej v umyvacke?
zmizne ked jej dam krem a po 40 min. a je to take ako pisu baby....

maminnka
11. okt 2010

@zucana jamyslim, ze od roka uz budem aj ja umyvat v umyvacke, takze tazko povedat ci ano, ci nie.

lolka
11. okt 2010

@laxity nanoznik je dobra vec, ale ten nas k Teutonii nie je futrovany, takze ochrani iba pred dazdom, spinou a vetrom, ale proti zime velmi neni.
@zucana ja umyvam Vikiskin riad horucou vodu, ale niekedy - hlavne po kur.mase jarou.

zucana
11. okt 2010

tak asi to smrdelo trosku od toho vonaveho v umyvacke... 😒
inak co vravite na tento serbel?
http://nocniky.heureka.sk/fisher-price-kamarad-...

olifcek
11. okt 2010

@laxity ja sa nechystam davat vobec kase 😉

@zucana ja olivke klasika vo vode len umyjem vsetko

@cukruska1920 neboooj, vsekto bude super ;o) len to bude dlhsie pobolievat ale to nebude podstatne x;o) jednoznacne chod na spinal, ie do celkovej anestezie

lolka
11. okt 2010

@zucana vyzera super ten nocnicek, len aby plnil ucel. kamoska mala taky hraci, ale jej mala to brala ako hracku a nie ze sa ma vypisat a potom bude hrat. ked jej to docvaklo v hlave, tak nebolo treba ani hraci nocnik 😅

njonja
11. okt 2010

@matesl ahj moja, zatial len tak v skratke, zjatra som uz castejsie na nete🙂
K tym homeopatikam - na kasel Stodal (2ml 3xdenne), na nadchu a hrdlo homeogene (3x1) a corysaliu (4x1), a occicococillum, ci ako sa to vola (jedna tobolka denne pocas troch dni), do nosa taky spray - sa volala nejako Eupheri...daco, maju to v lekarnach..pri homepatikach. Drzim palce, nech sa vyliecite! My este stale kasleme, ale dufam, ze uz len tak zo zotrvacnosti. Ale idem radsej este k dokimu, nech ho popocuva..

Zatial pa!

laxity
11. okt 2010

@maminnka a ja keď nemám nánožnik ale španielsku deku mám 😕

laxity
11. okt 2010

@lolka tie vyzerajú krásne...ty máš kočík Teutoniu? Bo to je veľmi podobné Hartanu, možno by sa tam zmestil...aj keď najlepšie by bolo vyskúšať 🙂

zucana
11. okt 2010

dnes mam stres den...zacala som vsetko sterilizovat....lebo sa bojim ze ci som nespravila chybu ze som tie pohariky umyvala v umyvacke 😒

laxity
11. okt 2010

@maminnka určite, že plánujem chodiť v zime von takto ako doteraz čiže určite raz denne možno aj viac doobeda a poobede 🙂 , takže určite fusak...ďakovala 🙂

a všimla som si na stretku, že Natálka mala pančuchy a šaty 😉

garonka
11. okt 2010

baby tie, ktoré davate už jogurty ake date? v obchode nemali Sabi biely ale som kupila bielu activiu aj to sa môže?

svetlankat
11. okt 2010

@andrea2603 vsetko naj naj naj,

baby dakujem za nazory ohladom ohradky.

svetlankat
11. okt 2010

@cukruska1920 ja by som tiez volila spinal, a ake injedkcie pichas?

lenica81
11. okt 2010

@garonka moze...

@andrea2603 mate dnes vymesacniny... tak vsetko naj... @svetlankat je aka pozorna... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre