• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Ahojte! Cukruska do buducna vela stasticka a coskoro mimi! Je tu niekto z NR? :confused:
25. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky pohrala som sa opäť s našou tabuľkou tu na koníkovi, môžte pozrieť náš album februarovky2010 a popridávať tam aj svoje fotky brušiek. Nick je februarovky2010 a heslo 22010 :wink:
25. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani na to pomaha ten ginger, kuuuup, fakt sa oplati x;o)

zoska, hech, chlapi x;O)

zucana jo veru..x;o) ak ma sefka za dobre odvedenu pracu neposle skor dom, chi...x;O)

blumka takze si zlta? hehehe...x;o) tak snad teraz spinkas, tak sladke snenie x;o)
25. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zoska nejak casto cestuje, ze? on je obchodak? xO)
25. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hlasim sa bola som v poradni malicke je v poriadku je krasne len je trosku mensie vyzera tak na 14tt nie 15tt ale to dozenieme krv odobrata este iedm 10.9. a na morfologicky idem 6.10 v 20tt :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si tak na hodinku zdriemnut dnes som maximalne unavena :frowning2:
25. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex tak som si pridala fotodo albumiku spoločneho :wink:

olif, on od marca robi v medzinarodnej firme ma korporatny post- cize ma na starosti dodavatelov hlavne zo zapadnej a severnej europy....chodi robit audity kontroly vyroby , ale ja presne neviem ako sa ta pozicia vola- musim pozriet na vizitku :slight_smile: .... purchasing manager, supply development
je to trocha nezvyk, doteraz cestoval len obcas...ale dobre je ze sa mu v tomto case najst lepsiu pracu
ale bud. tyzden ide do Lotyšska :frowning2:
25. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina - super- gratulujem :slight_smile:
25. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoska, takze si slamena vdova tento week? Ja to iste :wink: Neboj zvladame :slight_smile:

ja mam dnes taky stav "rozozierania"...vsetko by som zjedla :grinning: Musim sa krotittttttttt.
25. aug 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg ten stav pazravosti poznam doverne :grinning:
ako tak pozeram tak je nas tu dost vela takych, ktorym muzi cestuju casto... aspon sa vieme pochopit lepsie :wink:
25. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoska, presne tak, musime si to sprijemnovat :slight_smile: . I ked ja az tak sama nie som, kedze tu mam moju maminu a drobca :slight_smile: nerada byvam sama v domceku, takze mame doma spolocnost. :slight_smile: No a este nas hafan, to je sucast rodinky :grinning:
25. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj muzik isiel opat do robotky....ale musim sa pochvalit mam novy telefon ;)
25. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, no aj ta farba by sedela kedze som total nevyspata :confounded: ...aj som si zdriemla s Terezkou ale asi som na tom horsie ako predtym...no o dve hodinky pride manzel, tak uz bude lepsie
25. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este vydrz blumik kym pride...posielam trosku energie :wink:
25. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, vdaka...no dnes mam asi den blbec...akurat som rozbila svokre jednu korenicku...no este stastie ze to mala len take volajake pohariky z niecoho a v tom korenie...nie ziadna zo serie :unamused:
esteze tu je neter, krmi terezku a kym nepride svagrina z roboty tak sa aj spolu zahraju..
25. aug 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, aky telefonik? x;o)

zoska juj, ale tak...je viac prec ako doma..stalo to za to? x;(

blum i hlavka boli?
25. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vcera som bola u dr...vsetko je v poriadku brali mi krv na vrodenee chyby vysledky budem vediet az o 2 tyzdne ...ak budu zle tak mi dr..posle sms tak duufam ez nic nedostanem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zucana, tak nech novy telefonik dlho a dobre sluzi :wink:
blumka, ja som mala doobeda taky nijaky den ale potom som sa akosi nakopla, takze posielam pozitiv energy :slight_smile:

Ozaj ste tu niektora RH negativ tehulka?
25. aug 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem ja robit tie kvety dole k svokre tak snad prezijem :sunglasses:
toto je moj novy ruzov telefonik...muzik povedal ze je pekny len ta farba...ja ze sak je moj :grinning:
http://www.tim.it/consumer/c365/i56407/o74655/prodotto.do
25. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oo, krasny je, ruzove telefony mam rada :wink:
25. aug 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci peknyyy :wink:

olif, no zatial je to takto, koncom roka by mal mat uz na to ludi, takze snad sa to zlepsi...

matka drzim prsty aby boli vysledky o.k.
25. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka nejak dlho, hm? ja som bola v pondelok a vo stvrtok mozem volat...lebo ja nevydrzim, chi x;o)
25. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olifcek aj aj som bola v pondelok ..ja neviem tak mi povedala doktorka ze o 2 tyzdne mi napise sms ked su zlee vysledky...tak neviem..
ozaj mate tu niektora zakazany sex od doktorky????
25. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte tak uz mam kvietky popresadzane ... svokra pomohla aj ked neveri ze vydrzia...vsetky boli navrchu suche a dole mokre....takze budem ich sprejovat a polievat len raz za tyzden som sa rozhodla...
inak to je moj prvy telefon na akciu a zmluvu na 2 roky ... na slovensku mam telefon 13 rokov a nikdy som nebola na akcii :sweat_smile:
mati drzkam palce
vy drzte zajtra mne nech je secko oki :wink:
25. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci krásny telefónik.
25. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , môžem sa k vám pridať? mne to bolo doteraz také smiešne pridať sa sem, keď je ešte len august a vo februári už bude medzi nami bábo, ale asi to rýchlo utečie. Ja ešte nemám nakúpené absolútne nič, asi kvoli poverám, vy už nakupujete vo veľkom?
25. aug 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejusa vitaj ja tiez este nc nekupujem minimalne kym nebudem vediet co cakam

zuci pekny ten telefonik
25. aug 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejusa vitaj medzi nami :wink: Uvidíš, ako to rýchlo ubehne, ani sa nenazdáme a budeme mať bábätká pri sebe.

Myslím, že ani jedna z nás ešte nenakupuje vo veľkom, my už máme pár vecičiek.
25. aug 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megg, ja som RH negativ....je to nieco zle? :astonished:
25. aug 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za uvítanie. Ja som doteraz chodila skôt na tehotenstvo, ale už musím aj medzi vás, lebo tam je každá kočka v inom týždni alebo mesiaci a tu si tak lepšie asi poradíme atď. Ja tiež chodím pozerať na bazár tu na koníkovi a teraz ma zaujali nejaké fusačiky, ktovie či ešte budeme vo februári potrebovať.
25. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok