Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
14. okt 2010

@teuska len vydrzat, nam calgel nepomahal, ale vyskusaj.

lolka
14. okt 2010

cafte,
@zucana tak stretko mam uz poznacene v kalendari, aj hodina je ok a tiez sa priklanam za Aupark ako pise @maminnka maju tam dobre palacinky a aj obsluha bola priatelskejsia k tolkym maminam a kocikom 😵

dnes vstala Viki uz o 6.00, nie a nie zaspat, no ale mali sme plavanie tak sme aj tak vstavali. po plavani sa vyspinkala, ale aj tak bola mrzuta, hracky ju nebavili, horucku nemala, ale potom som zistila co je vo veci - mame 3.zubok, horna jednotka 😉 @laxity uz dobiehame Natalku 😀 a inak, aj my sme mali taky problem ako vy a o to viac je Viki vytuzena 😵
@teuska mozno mate ten isty problem ako my 😅 urcite to Petka coskoro prejde a bude dobre 😉

olifcek
14. okt 2010

@teuska ved zriedkavy sex neznamena, ze tehotna niesi 😀 😝

teuska
14. okt 2010

no skusim, zaberie, ked ho zoberiem na ruky, ale kedze ma uz cez 8 kg a ja sotva 45kg, tak je pre mna dost tazky vlacit ho casto na rukach 😝 bolia ma sialene krize a kolena

zucana
14. okt 2010

baby tak tu je foto nie som uplne nakratko 😀 to by neskoncilo odbre 😉
docitam potom ale chcem dat fotku a chcela som napisat:
svokre vravim ze pozriem v blave bundu a potom jej dam vediet a ona ze sa rozhodla uz ju kupit 😕
no a dnes som mala ist za tou stale tou zenskou o ktorej basnim co ma mariu sole....boli sme dohodnute na tretiu ale o 12tej mi dosla sms: ahoj dnes idem na obed k nasim a odtial o 16tej pre maleho ked CHCES MOZES prist o 17tej ku mne NA HODINKU. akoze tak toto je sila.dohadujeme sa mesiac. vzdy nieco pride a 3 dni sme dohodnute sa dnes. a mne bude este aj urcovat na kolko mozem dojst.takze som napisala ze nemam cas a dobre to padlo isla som ku kadernicke ale kto som ja dokelu?
tak zatim

teuska
14. okt 2010

@olifcek to je fakt veeeeeeeeeelmi zriedkavy, no ale nestras 😨 prave som si precitala, ze:" Krkonozske stvorcata ohurili svet, nedajte sa zahambit, vy ich majte 5. " Aki dobroprajni ludia 😀 asi by som skolabovala 🙂

@lolka myslis zubky? este stale nemame ani jeden, dcere vyliezali po 2 naraz, ale nepamatam, ze by bola takato mrzuta. Chudatko Petko asi ho to riadne trapi.

andrea2603
14. okt 2010

@teuska naša Liv je zo zriedkavého ... 😉 😅

Jaja v NZ v lekárni na Andovskej je v pondelok ochutnávka nestlé výrobkov spojená s akciou 2+1zdarma, neprídeš?

no prečítané, napísané a môžem ísť spať.

a ešte
@zucana fešandy ste, obidve 🙂

maculik
14. okt 2010

@teuska no ja mam Zufalky na DVD, tiez to mam rada a kedze telku nemame, tak som si 1.a2.seriu pozicala. 3.vydrazila a @blumka mi slubila napalit 4. a 5.seriu 🙂

A asi to budu zubky, aj nam teraz zase idu a hocikedy cez den zacne plakat, asi ho to zaboli. A noci ani nehovorim 😝
Asi to musime len vydrzat. A to precitlivenie moze byt aj z unavy, nei len z tehu. Ci chcela by si byt? 🙂

blumka
14. okt 2010

@zucana, zuci pristane ti to 😉
sa bavite o zuboch, juli uz ma 4 vonku a dalsie dva na obzore...predbehneme @laxity ? 😀

blumka
14. okt 2010

@teuska nam calgel zabera..teda asi, lebo ked jej na noc potriem dasienka tak je kludnejsia a nehadze sa tak ako ked zabudnem potriet, ako napr. dnes 🙄 😅

lolka
14. okt 2010

@zucana fesandy ste 😉
aj ja som bola u kadernicky, dost ma vykosila, ved uvidite 😵

avaka
14. okt 2010

@zucana ,pekne vlasy,sekne Ti to 😉
a na hodinku sa Ti nechcelo ist??? 😀
@maculik,mala ma okolo 7 kg,neviem presne,davno sa u dr,nevazila (por.vahu mala 2750) a ma cca 72cm,ja viem,ze to nie je vela,ale inak je dost pevna si myslim...
@jja,aj nasa sa hneva,niekedy do placu,inak krici,ked jej nieco vezmem..ved si predsa nenechaju po hlavach skakat... 😀
@laxity,a vies,ze aj mna to napadlo,ze mala sa rada umyva v umyvadle... 😀 ,ked teraz kadila 7x denne,uz som mala chodnik vydupany na chodbe do kupelne... 😅
Inak,co ste sa bavili pa-pa a ine,mala to krasne vie,aj ine veci,ale ako zacala viac plazit a hojdat na 4,uz ukaze pa pa,len ked ma naladu,nema cas a nebavi ju to ,ma inu robotu.. 😅
@hajdylca,ja som tiez cakala u malej ze sa zacne bat,este to moze prist,v tom to obdobi to je normalne,ako maminnka pise...no zatial mame take,ze vkrikuje hrozne v obchode vzdy a ked sa jej niekto prihovori,tak hadze celebritne usmevy...no herecka,si mysli,ze tam ludia chodia preto aby sa s nou zhovarali.. 😅

teuska
14. okt 2010

@maculik jaj, ja mam na dvd len 1. seriu. A nechcela by som byt, mame krasnu dceru aj syna a som za to vdacna a naozaj mi to staci 🙂 a asi to bude z tej unavy

@blumka no vyskusam, uvidime

lolka
14. okt 2010

@teuska ano, myslela som zubky. nam calgel pomaha, aj dnes som jej natrela dasienka.

lucia411
14. okt 2010

zucana kocendy ste obe a uces je na jednotku 😉

avaka
14. okt 2010

dnes sme boli kuoit fusak,nakoniec sme kupili emitex cierno -sedy,ved ked bude oblecena vo farebnom,tak bude o.k.A kupili sme aj nocnik,tak mozeme skusat... 😵
@teuska ,ja ani neviem,ci nam calgel zabera,lebo ked ho chcem dat,mala ma nepusti k dasnam a olizuje to stale ,si mysli,ze ma nejaku maskrtu.. 😅

svetlankat
14. okt 2010

@zucana ano ano uces super

svetlankat
14. okt 2010

@avaka no u nas je to presne tak s tym calgelom, ja som ho daval asi len dva krat a to az teraz pri poslednych zubkoch, ale nebadala som zmenu, davala som ho cez den nie na noc

teuska
14. okt 2010

@avaka no toho sa obavam aj ja, ze si bude mysliet, ze ideme papat 🙂
babenky davate chlebik alebo rozok uz detom?

avaka
14. okt 2010

@teuska ,ja dam sem tam rozok,ale zrovna vzdy v noci plakala,tak neviem,ci ju zdul,alebo zubky.. 😅
ale obcas sam trosku striedky chleba,ked jem a aj ona chce aaaaaaaááááam.Dnes som nadrobila rozok na tanie a sama papala,stastnaa bola 🙂

teuska
14. okt 2010

@avaka no aj Petko by sa uz rad sam krmil, minule som ho musela celeho prezliect a aj seba, lebo sa pokusal sam nakrmit 😀 my zoberie lyzicku a ja uz sa tesim....................ten rozok je dobry napad

teuska
14. okt 2010

a uz som nasla aj ja nocnik po dcere, je nadherne ruzovy, tak sa Petkovi urcite bude pacit 😀

blumka
14. okt 2010

@teuska ja davam chlebik...bud odtrhnem korku aj s troskou striedky dam jej do ruky a ona uz si papa sama alebo pred nu na tacku nakrajam striedku z chleba a berie si a dava do pusy

maculik
14. okt 2010

@teuska u nas Petrik preziva zubky ovela horsie, nez Adelka, ta takto nevyvadzala, aj ked tiez to nebolo bez priznakov. Ale on aj teraz sa zobudil s obrovskym placom, neviem, ci ho tie dasienka boleli (aj dr hovorila, ze uz-uz sa mu idu horne jednotky prerezat a citit uz aj dvojky) alebo ci hrdlo, fakt neviem. To zase bude noc 😝

@avaka ja nechapem, ved mala aj nizku porodnu vahu, tak co riesia? Do roka sa ma vaha cca strojnasobit (+-), takze to este mate casu a casu, podla mna ma vahu uplne ok a je dlha, tak to asi ide tam. A pises, ze ty si tiez drobna. Tak sa tym ty netrap a ked je mala spokojna, tak bud aj ty 🙂

no nic, polievka dovarena, na papanie mam zemle a potom cokoladku 😵 a idem kuknut aspon jednu cast, kym sa zase Petik nezobudi...

maculik
14. okt 2010

a pecivo nepapame, nechuti nam 😒

olifcek
14. okt 2010

my pecivo zasadne len rano x;O)

inak, uz mame 7700g x;oD

olifcek
14. okt 2010

@maculik jj, @avaka je stihlunka drobunka zienka x;O)

maminnka
14. okt 2010

@teuska pozor aj na ten obcasny sex, ja som pri svojom 2. a aj 3.otehotneni tvrdila muzovi, ze to je nejaka volovina, ze akoze z coho 😀 😀

olifcek
14. okt 2010

@maminnka 😀 😀 😀

@teuska robis testik? x;o)

teuska
14. okt 2010

@blumka ja sa bojim dat do ruky, aby sa nebrhol, aby si vacsi kusok nedal do ust,ale zas na druhej strane by sa mal naucit prezuvat , a chlieb aky? moze byt aj cierny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre